Skocz do zawartości
Sewer

LFS - Live For Speed

Rekomendowane odpowiedzi

No, czemu sie nie pochwalicie czasami  ?  :)

Nie zwracałem do tej pory uwagi na czasy, ale dzisiaj spojrzałem podczas wyścigu na 2 okrążenia (grałem w online) 1:35s. Wczoraj chyba miałem 1:33, ale nie jestem pewien. Ten wynik to najsłabszym autem bo w Turbo to jestem narazie mistrzem prostych, a nie zakrętów :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dziala to niezbyt szybko to fakt....Ale to jest tylko demo i z tego co mi wiadomo prawdopodobie wydano jes glownie dla testowania i dopracowania modelu FIZYCZNEGO jazdy. A model ten jest dosc dobry - chociaz dla arcadowcow moze zbyt trudny ? :) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S jest mozliwosc jazdy autami " wzmocnionymi" i 4wd :) To jest dopiero speed :D

Masz opis elementów które trzeba zmienić, żeby "podrasować" auta ??

Ja mam tylko do GTI, przydałoby się także do dwóch pozostałych. Jeszcze nie zakumałem które parametry odpowiadają za poszczególne elemeny (mówię o edycji pliku lfs.exe HEXWork)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowilem odswiezyc ten topik, bo juz niedlugo ma wyjsc nowe demko 0.2, a przynajmniej tak jest zapowiadane.

 

Niektorym nie podobal sie brak opcji gry na klawiaturze, teraz juz mozna grac [uzywajac metody zero-jedynkowej :P]. Co prawda nie oddaje to jazdy na kierownicy ale zawsze to lepiej niz na myszce [chyba :)].

 

A przy okazji chce sie was zapytac, co sadzicie o tym, co chca zrobic tworcy LFS. Otoz wydanie calej gry zostalo podzielone na 4 etapy, w kazdym z nich beda nowe samochody oraz nowe trasy. Oczywiscie za pelna wersje gry trzeba bedzie zaplacic [a warto, bo gra jest tego warta IMHO]. Wydanie gry, jak juz napisalem podzielono na 4 etapy i jezeli ktos bedzie chcial to moze kupic sobie kazdy etap gry za 1/4 ceny, ktorej jeszcze nie ustalono, ale wiadomo ze ma byc minimalnie mniejsza od ceny podobnych symulacji. Co o tym sadzicie aby placic w czesciach za LFS ?

 

Moim zdaniem to swietny pomysl gdyz, nie musimy od razu wydawac kasy na gre. Wole zaplacic w 4 czesciach za to i miec przy tym mnostwo zabawy.

 

Jak by ktos zapomnial adresu to www.liveforspeed.net

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jak dla mnie wymiata.Nie znam gry samochodowej która ma większy realizm sterowania,nawet seria gran turismo z PSX mięknie przy LFS.Na razie jest tylko wersja demo i sie rozwija.Zassijcie Demo i powiedzcie swoje opinie

 

www.liveforspeed.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja specjalnie dla tego demka kupilem kiere, ale teraz nie mam czasu jezdzic, choc wczesniej nacieralem po pare godzin dziennie. Giera wypasiona totalne dla mnie, grywalnosc KOSMICZNA, realizm tez swiatowa czolowka. Ja jezdzilem GTI :) i jak tylko zaczna sie wakacje a skonczy praca to na pewno wracam na blackwood.

 

 

Aha, jedyna zabawa jest online, jezdzenie offline tylko dla treningu.

Online woze sie w skinie wlasnej roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie powiem giera fajowska. jakie bylo moje pierwsze wrazenie gdy chcialem wejsc w pierwszy zakret z predkoscia cos kolo 90 km/h. ja skrecam ,a auto jedzie prosto. :twisted: qrcze pojezdzilem troche na myszce, ale czuje, ze to tak jak lizac lizaka przez papierek. chcialbym se w to zagrac z jakas kierownica z ff. to bylby czad. a reazlim nie powiem bdb. n4s i cm3 sie chowe przy tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ratujcie

ściągnąłem demo gry i niechce się uruchomić. wyskakuje komunikat:

Odnalezienie wymaganego pliku .DLL DINPUT8.DLL było niemożliwe.

co zrobić?

czy dobrze zauważyłem, że pełnej wersji nie da się ściągnąć?

 

Bartson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ratujcie

ściągnąłem demo gry i niechce się uruchomić. wyskakuje komunikat:

Odnalezienie wymaganego pliku .DLL DINPUT8.DLL było niemożliwe.

co zrobić?

czy dobrze zauważyłem, że pełnej wersji nie da się ściągnąć?

 

Bartson

dobrze zauważyłeś. A jakiego directX masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ratujcie

ściągnąłem demo gry i niechce się uruchomić. wyskakuje komunikat:

Odnalezienie wymaganego pliku .DLL DINPUT8.DLL było niemożliwe.

co zrobić?

czy dobrze zauważyłem, że pełnej wersji nie da się ściągnąć?

 

Bartson

dobrze zauważyłeś. A jakiego directX masz?

chyba 8.1 ale nie jestem pewien, a jaki powiniwn być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka ma faktycznie realizm pierwsza klasa. Ale to tylko jeden czynnik, ktory przemawia za ta gra. Jezeli nie patrzac, ze to demo to dzwieki takie sobie a grafa conajwyzej srednia. Gra wypasiona a jednak skazana na porazke marketingowa podobnie jak Grand Prix Legends - beda w nia grali tylko zatrwardziali simowcy (ja rowniez :P ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ratujcie

ściągnąłem demo gry i niechce się uruchomić. wyskakuje komunikat:

Odnalezienie wymaganego pliku .DLL DINPUT8.DLL było niemożliwe.

co zrobić?

czy dobrze zauważyłem, że pełnej wersji nie da się ściągnąć?

 

Bartson

dobrze zauważyłeś. A jakiego directX masz?

chyba 8.1 ale nie jestem pewien, a jaki powiniwn być?

Teoretycznie 8.1 ja mam 9.0 i śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dniach ma sie ukazac pelna wersja... ciekawe czym tym razem im sie uda :) Bo juz rok temu mowili ze juz niedlugo, a do tej pory sie nie doczekalem :(

Coz... moim zdaniem najlepszy symulator jaki sie ukazal na PC, zreszta na wszystkich platformach. Kaeres mowisz ze grafa srednia, zgodze sie tylko ze akurat to tutaj jest nie wazne. Popatrz na Colina grafa niby spoko a grywalnosc zero (przynajmniej dla mnie). Muzyka jest spoko... jak na tak zawezone grono tworcow to gra jest Rewelacyjna !!!

 

PS. http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=853...ht=liveforspeed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ratujcie

ściągnąłem demo gry i niechce się uruchomić. wyskakuje komunikat:

Odnalezienie wymaganego pliku .DLL DINPUT8.DLL było niemożliwe.

co zrobić?

czy dobrze zauważyłem, że pełnej wersji nie da się ściągnąć?

 

Bartson

to wal facet na googla wyszukaj ten plik sciagnij i wgrj do katalogu system32 jesli masz win 2000, xp 98 chyba tez. powinno chodzic. ja przynajmniej tak robie jak mi czasem czegos brakuje i potem jusz chodzi dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dniach ma sie ukazac pelna wersja... ciekawe czym tym razem im sie uda :) Bo juz rok temu mowili ze juz niedlugo, a do tej pory sie nie doczekalem :( 

Coz... moim zdaniem najlepszy symulator jaki sie ukazal na PC, zreszta na wszystkich platformach. Kaeres mowisz ze grafa srednia, zgodze sie tylko ze akurat to tutaj jest nie wazne. Popatrz na Colina grafa niby spoko a grywalnosc zero (przynajmniej dla mnie). Muzyka jest spoko... jak na tak zawezone grono tworcow to gra jest Rewelacyjna !!!

 

PS. http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=853...ht=liveforspeed

Przeciez pisalem o tym, ze grafa to jednak dla potrzeb rynku to jednak wazna sprawa. Szczegolnie przy tak wymagajacym produkcie. Przeciez 80% bajtli jak w to zagra to odrazu im sie nie spodoba grafa, a jezeli do tego dojdzie jeszcze trudnosc gry jako SIM to wywala ja i nie poleca nikomu.

Co do colina 3 to mnie nie przegadasz. Colin 3 nie ma sobie rownych w sposobie zachowania sie samochodu w dotychczas powstalych rajdowkach. I wcale grafika nie stoi na wysokim poziomie. Do tej z Raillysport Challange brakuje jej conajmniej 1 czesci (czyli czwartej :P ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dniach ma sie ukazac pelna wersja... ciekawe czym tym razem im sie uda :) Bo juz rok temu mowili ze juz niedlugo, a do tej pory sie nie doczekalem :( 

Coz... moim zdaniem najlepszy symulator jaki sie ukazal na PC, zreszta na wszystkich platformach. Kaeres mowisz ze grafa srednia, zgodze sie tylko ze akurat to tutaj jest nie wazne. Popatrz na Colina grafa niby spoko a grywalnosc zero (przynajmniej dla mnie). Muzyka jest spoko... jak na tak zawezone grono tworcow to gra jest Rewelacyjna !!!

 

PS. http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=853...ht=liveforspeed

Przeciez pisalem o tym, ze grafa to jednak dla potrzeb rynku to jednak wazna sprawa. Szczegolnie przy tak wymagajacym produkcie. Przeciez 80% bajtli jak w to zagra to odrazu im sie nie spodoba grafa, a jezeli do tego dojdzie jeszcze trudnosc gry jako SIM to wywala ja i nie poleca nikomu.

Co do colina 3 to mnie nie przegadasz. Colin 3 nie ma sobie rownych w sposobie zachowania sie samochodu w dotychczas powstalych rajdowkach. I wcale grafika nie stoi na wysokim poziomie. Do tej z Raillysport Challange brakuje jej conajmniej 1 czesci (czyli czwartej :P ).

Ja sie ciesze ze 80% bajtli nie bedzie w to gralo... Gra ma bardzo duzo sympatykow i mysle ze tyle im wystarczy, napewno nie bedzie kosztowac 150zl bo jest to produkcja nie komercyjna (tak mi sie zdaje).

Nie mam zamiaru cie przegadywac co do Colina 3 poprostu napisalem co o tej grze mysle i zgadzam sie z toba ze nie ma sobie rownym w sposobie zachowanie sie samochodu ale ja raczej mam na mysli negatywna charakterystyke jazdy... (no moze NFSHP2 ma podobna :) ) Troche cie nie rozumiem bo chwalisz LFS ze realizm a pozniej mowisz to samo o Colinie w ktorym samochod zachowuje sie smiesznie np. okreca sie wokol wlasniej osi jakby byl na jakims patyku, mozliwosc driftingu na dlugosci 2km, dziwne zachowanie sie na asfelcie - zachowuje sie jak by byl w koleinach pelnych wody (gdzie przyczepnosc ?), pokonywanie zakretow z zawrotnymi predkosciami co prawie wylacza hamulec z tej gry... Sorki ze tak OT ale jak juz cos zaczne to ciezko mnie zatrzymac... Powiem tyle ze moim zdaniem duzo lepsza byla poprzednia czesc tej gry. Zreszta chyba tworcy sami to zauwazyli i juz niedlugo ma sie ukazac 4 na konsolach. Troche dziwny zabieg skoro tak dlugo pracowali nad 3 o ktorej pisali tak duzo i tak dobrze dopoki sie nie ukazala :) Najbardziej mnie rozsmieszyla mozliwosc ustawien samochodu, z tego co pamietam obiecywali bardzo rozbudowany tryb, ktory polubia milosnicy grzebania, natomiast wydaje mi sie ze uproscili go az za bardzo... no pewnie ze sie zmienil.. bo przeciez mamy wysmienita animacje ktora chyba miala byc tylko tlem a stala sie glowna zaleta tej czesci rozgrywki...

Jeszcze raz sorki ze pisze to w topicu o LFS ale bylem zagorzalym fanem colina... a ta czesc zmienila moj pogla. Pewnie wielki wplyw mial na to LFS ktory ukazal sie w miedzyczasie i udowodnil ze mozna zrobic gre ktora bedzie przypominala choc troche jazde samochodem. Tak jeszcze na koniec napomne o profesjonalnie dobranych samochodach... bo nie ma to jak wystawic Focusa WRC do walki z Impreza WRX czy Punciakiem z Super 1600... Jesli sie nie myle to tylko Ford reprezentuje samochody WRX.

Na tym chcialem zakonczyc moj krotki wywod w swiat komputerowej motoryzacji... Pozdrawiam i zycze milych chwil spedzonych za kolkiem samochodu lub myszka komputera :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie ciesze ze 80% bajtli nie bedzie w to gralo... Gra ma bardzo duzo sympatykow i mysle ze tyle im wystarczy, napewno nie bedzie kosztowac 150zl bo jest to produkcja nie komercyjna (tak mi sie zdaje).

Nie mam zamiaru cie przegadywac co do Colina 3 poprostu napisalem co o tej grze mysle i zgadzam sie z toba ze nie ma sobie rownym w sposobie zachowanie sie samochodu ale ja raczej mam na mysli negatywna charakterystyke jazdy... (no moze NFSHP2 ma podobna :) ) Troche cie nie rozumiem bo chwalisz LFS ze realizm a pozniej mowisz to samo o Colinie w ktorym samochod zachowuje sie smiesznie np. okreca sie wokol wlasniej osi jakby byl na jakims patyku, mozliwosc driftingu na dlugosci 2km, dziwne zachowanie sie na asfelcie - zachowuje sie jak by byl w koleinach pelnych wody (gdzie przyczepnosc ?), pokonywanie zakretow z zawrotnymi predkosciami co prawie wylacza hamulec z tej gry... Sorki ze tak OT ale jak juz cos zaczne to ciezko mnie zatrzymac... Powiem tyle ze moim zdaniem duzo lepsza byla poprzednia czesc tej gry. Zreszta chyba tworcy sami to zauwazyli i juz niedlugo ma sie ukazac 4 na konsolach. Troche dziwny zabieg skoro tak dlugo pracowali nad 3 o ktorej pisali tak duzo i tak dobrze dopoki sie nie ukazala :) Najbardziej mnie rozsmieszyla mozliwosc ustawien samochodu, z tego co pamietam obiecywali bardzo rozbudowany tryb, ktory polubia milosnicy grzebania, natomiast wydaje mi sie ze uproscili go az za bardzo... no pewnie ze sie zmienil.. bo przeciez mamy wysmienita animacje ktora chyba miala byc tylko tlem a stala sie glowna zaleta tej czesci rozgrywki... 

Jeszcze raz sorki ze pisze to w topicu o LFS ale bylem zagorzalym fanem colina... a ta czesc zmienila moj pogla. Pewnie wielki wplyw mial na to LFS ktory ukazal sie w miedzyczasie i udowodnil ze mozna zrobic gre ktora bedzie przypominala choc troche jazde samochodem. Tak jeszcze na koniec napomne o profesjonalnie dobranych samochodach... bo nie ma to jak wystawic Focusa WRC do walki z Impreza WRX czy Punciakiem z Super 1600... Jesli sie nie myle to tylko Ford reprezentuje samochody WRX. 

Na tym chcialem zakonczyc moj krotki wywod w swiat komputerowej motoryzacji... Pozdrawiam i zycze milych chwil spedzonych za kolkiem samochodu lub myszka komputera  :wink:

Ja sie smuce bo nie powstanie druga czesc, moze bardziej dopracowana.

LFS to gra po asfalcie colin to typowa rajdowka. Realizm w tej jak i w tej grze jest zachowany jak najbardziej. Ciezko aby szosowe auto zachowywalo sie tak jak jego odpowiednik na ustawieniach rajdowych.

Co do przesadnego poslizgu to sam colin sie wypowiadal, ze jest to najbardziej dopracowany element w colinie 3. Wyobraz sobie 300 konne auto z niesamowitym momentem obrotowym, ktorym probujesz wyjsc z poslizgu dodajac pelny gaz. Zaden czlowiek go nie opanuje. Wystarczy jednak zdjac noge z gazu i samochodzik pod kontrola.

 

P.S. WRX-y jak najbardziej wystawiaja rowniez Subaru.

No ale fakt, nie ma byc o colinie tylko o LFS. I powtorze, ze gra mi sie podoba ale szkoda, ze bedzie tylko dla fanow gatunku SIM.

Nie jestem az tak zatwardzialym SIMowcem ale gra mi sie podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...