Skocz do zawartości
Sewer

LFS - Live For Speed

Rekomendowane odpowiedzi

Kaeres musisz miec 3 auta w demie!!! Oraz 4ry trasy - wlasciwie to 2ie -- kolejne sa odbiciem tamtych.. 2 trasy sa asfaltowe a 2 rallycross. i nie mow juz prosze o tym "realizmie " w serii CMR bo plakac sie chce . Byly juz podawane tu na frum linki do ciekawych artykulow na temat symulacjii samochodowych , poszukaj , poczytaj i wtedy zrozumiesz .. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jest jedna trasa... z ktorej zrobili 4. No ale to przeciez demko :) Z tego co wiem pokonywanie zakretow uslizgiem jest bardzo trudne i bardzo czesto nie oplacalne... a w colinie jak nie skrecisz to juz wyprzedza cie tyl co jest bardzo efektowne !! :) Probowalem w LFS tej sztuki i jest bardzo ciezko... nawet nie wiem czy to co robilem to drifting :) Co do pana Colina to co mial powiedziec jezeli gra nazwana jest jego nazwiskiem :) Bardzo lubie Colina ale akurat tutaj jego zdanie jest malo obiektywne :)

 

Ja jestem zagozalym fanem symulatorow i pewnie dlatego colin nie przypadl mi do gustu, pozatym chyba zbyt dlugo kazali mi czekac :) Wole sobie popykac w LFS i pomeczyc sie troche z tymi potworami...

Masz racje Kaeres narazie ciezko nam oceniac jazde samochodami WRC bo przypuszczam ze zaden z nas nie mial tej szansy (oczywiscie za kolkiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy nie czekałem na pełną wersje gry tak niecierpliwie jak na tą.Swoja miodnością przypomniała mi czasy PSX i Gran Turismo 1-2.Grafika w tej grze jest bardzo smaczna tylko brakuje mi jednego malutkiego szczegółu - sladów na asfalcie po paleniu gum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gireke sciaglem.... i na poczatq szok!!! .... dawno nie mialem takiej przyjemnosci z jazdy (od czasów NFS:porshe na kierze, z manualem)... ale po chwili sie znudzia.... nie ma co robic - gra sie fajnie ale jest jescze nudna....dlatego czekam na fuull versje:D.... A grafa jest spox - przypomina mi sie GrandTurismo2... tylko gryby szyby przezroczyste zrobili to byl by wypas ( bo czarne sie prezentuja jak resorówki..)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wlasnie ta gra ma stawiac na realizm a nie na wyglad caroff.

po ch. Ci kolejne poligony do obrabiania, jak nie bedziesz ich zauwazal po 20 minutach gry?

 

TA GRA rOxuje

 

pytanko : gram na klawiaturze ( :( ) i koles sam mi kontruje na zakretach... jak to k. wylaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdzalem kilka razy- nie ma takiej opcji =]

ja chce kiere z ff :D

Graj na myszce. Niektórym ciężko sie przestawić ale warto. Różnica jest taka jak granie w Quaka na klawiaturze a klaw+mycha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z Racer? Przcież ta gra miażdży Life for Speed- totalnie darmowa podstawowa skromna wersja moze być totalnie naładowana do woli wózkami , trasami itp. I to wszystko w większośc 1 klasa! Nigdzie nie widziałem tak wypasionych bryk- myślałem, że na tym polu GTA 3 i VC króluje. Myliłem się :twisted: Grafika, prowadzenie, często widok ze środka ( Toyota MR2 1991 jest fotorealistyczna!!!!)

 

PS- takie pierwsze leprze zdjęcie 8)

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racer miazdzy LFS ??? Chyba emocje jeszcze z ciebie nie zeszly :) Gralem w Racera dosc dawno jak byl sam Lancer... wiec postanowilem teraz odswiezyc z ta gra znajomosc... coz dalej model jazdy ustepuje LFS-owi. A przede wszystkim nie podoba mi sie sposob sterowania za pomoca myszki :( Coz nie dane mi jest juz jezdzic na kierownicy... a nie mam zamiaru wydac na nia pieniedzy... (wole dolozyc do corradzisza :wink: ) Jak juz mowilem dla mnie grafika stoi na dalszym planie wiec Racer dalej pozostaje za LFS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racer jest dla mnie drugą propozycją po LFS na która czekam bardzo niecierpliwie. Póki co w Racer'a nie grałem z pół roku bo jak dla mnie jest trochę za bardzo BETA i Open Source :P

 

A co do realizmu to niechciałbym się wypowiadać bo IMO Codemasters nigdy nie zrobią SIM'a. Zawsze to będzie arcade z elementami SIM. Sorry CMR fans :wink:

 

EDIT: Gram oczywiście na kierownicy (Logi Wingman FF)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale niech ktoś mi powie- czy w takim Colinie 3 itp. grając na kierownicy, można ustawić wszystko na analogowe? Wiecie, lekko skrecać, lekko dodawać gazu itp. ;)

 

Slayer do tego wlasnie sluzy kierownica :D Wyobraz sobie ze i hamowac mozna lekko a nawet hamowac jednoczesnie dodajac gazu by utrzywac balans wozu :D

 

:lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie zrobi fajnego skina, to lfs tez wyglada niezle....

 

Dołączona grafika

 

tylko musze sprzedac kaszaniastego ati, bo sie grac nie w lfs'a :/ na mx440 smigalo, a teraz to zapomnij

 

ps a na screenshocie upamietniony jest moj pb z wersji d2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakies cuda sie dzieja, chwile plynnie potem rwie, probowalem roznych sterow, ale teraz dalem sobie spokoj....

poza tym auto troche inaczej skreca (inna dynamika obrazu za oknem), na poczatku szok jak przesiadlem sie z mx440.

 

poza tym na mx440 na 1024x768 mialem 40-60 klatek! tylko na starcie przy okolo 10 na widoku gosciach spadalo do 20fps.

 

dlatego jak skonczy sie sejsa, to r9100 laduje na ebayu, a ja wracam do nvidii - chyba wciagne ti4200, bo lfs to i tak jedyna gierka w ktora gram, wiec ti styknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Ci LFS slabo chodzi? Mi myka znośnie. On-line 7 przeciwników i ok. 20FPS...

8O mam XP 1,8 256 SDR i GF2ti i poniżej 40 fpsów mi nie zchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pepperoni - przy wszystkim na maxa. i 7 przeciwnikach po necie? (wszyscy przed tobą bo jeżdzą Turbo, a ja GTI)

Pewnie że nie ze wszystkim na maxa . Przy 7 przeciwnikach jeszcze nie jechałem , max 5 . Mam standardowe ustawienia. Wolę nie zmieniać detali bo u kumpla grałem przy około 20FPS i grało się tragicznie.

Tymbardziej że grafika na takim poziomie jak mam teraz wcale mi nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie.

BTW też jeżdze GTI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja. Codemasters jak dotąd symulacji nie zrobił. gram w samochodówki od kilku (nastu) lat. Zaczynałem na Amigowych LOTUSACH. Oprócz GPL i Rally Trophy była taka jeszcze taka gierka jak Rally Championship. Realizm był chyba lepszy niż w CMR2. A CMR3 to już porażka. Po prostu kolejna arkadówka dla małolatów.

LFS jest chyba w tej chwili najlepiej oddającą realizm grą. Byłem po prostu w szoku. No i ten setup. Czuć wpływ każdego parametru na zachowanie auta.

Na asfalty był jeszzce Viper, ale grafa porażka.

TOCA 2 była spoko, ale ta ostatnia to nieporozumienie. Jeszcze chyba tylko dopalaczy tam brakuje :)

 

P.S. LUDZIE, KUPUJTA KIEROWNICE !!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...