Skocz do zawartości
ryba

modyfikacja - cierń

Rekomendowane odpowiedzi

Buszujac po necie napotkalem sie na dosc fajnego moda, nie jest jeszcze skonczony ale efekt jest super :D:D

ofiara modyfikacji:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

zasilacz:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

modyfikacja wtyczek:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

a tutaj teszta

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

up niedlugo

 

wszystko mi sie tak zajebiscie podoba ze nie mogem sie doczekac konca, a co ty o tym uwazacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem moja modyfikacja a że kto inny ją wsadził na tweaka to nic nie szkodzi widocznie uznał, że warto ją pokazać

 

prace się posuwają na przód i jest ok :wink:

 

jeżeli ktoś ma ochote zobaczyć całość poczynań zapraszam

http://www.pccom.pl/forum/viewtopic.php?t=13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem moja modyfikacja a że kto inny ją wsadził na tweaka to nic nie szkodzi widocznie uznał, że warto ją pokazać

 

prace się posuwają na przód i jest ok  :wink:  

 

jeżeli ktoś ma ochote zobaczyć całość poczynań zapraszam  http://www.pccom.pl/forum/viewtopic.php?t=13

Ja też tak uważam ale napisałeś że nie masz zamiaru pokazywać prac na tweaku. Mod jest super i śledze go na pccom i mam nadzieje że go skończysz pomysł z alienem super :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie temat do zamkniecia, bo smieszna jest ta sytuacja :lol:

a to dlaczego rybka do mnie napisał i dałem mu pozowlenie na zamieszczanie info

 

po drugie chyba wolno mu pokazywać to co jest na innych formach jak to jest z innymi tematami (z zachodnich for)

 

a że ja powiedziałem, że nie wsadzę tu tematu to nie znaczy, że on nie może ma takie prawo ! ja nie wsadziłem tematu modu na forum.tweaka ponieważ znowu by mnie pewni ludzie wkur........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry Thorn ale to ma byc to twoje zapowiadane cudo na skale swiatowa???? hehehe...nie mowie ze jest brzydkie (chociaz przod jest brzydko pomalowany, szczegolnie napedy) , ale zeby jakies cudo??? juz ci kiedys powiedzialem drogi Thornie: wiecej pokory!!! bo chlastasz na lewo i na prawo jaki ty wspanialy jestes, odkrywczy i wogole mod bedzie cud-miod a tu narazie przecietnosc widze...ale poczekamy do konca ...moze czyms nas zaskoczysz

 

edit: jeszce jedno mi sie przypomnialo...chcesz nam zaimponowac ze umiesz angielski?? po polsku nie mozna bylo napisac "moj kot bla bla bla"??? tylko od razu "My cat bla bla bla"...??? tak samo opis (ten na kartce) moda aliena...rozumiem ze in inglisz jest more kul isn't it??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry Thorn ale to ma byc to twoje zapowiadane cudo na skale swiatowa???? hehehe...nie mowie ze jest brzydkie (chociaz przod jest brzydko pomalowany, szczegolnie napedy) , ale zeby jakies cudo??? juz ci kiedys powiedzialem drogi Thornie: wiecej pokory!!! bo chlastasz na lewo i na prawo jaki ty wspanialy jestes, odkrywczy i wogole mod bedzie cud-miod a tu narazie przecietnosc widze...ale poczekamy do konca ...moze czyms nas zaskoczysz

 

edit: jeszce jedno mi sie przypomnialo...chcesz nam zaimponowac ze umiesz angielski?? po polsku nie mozna bylo napisac "moj kot bla bla bla"??? tylko od razu "My cat bla bla bla"...??? tak samo opis (ten na kartce) moda aliena...rozumiem ze in inglisz jest more kul isn't it??

już teraz chyba wiadomo dlaczego nie dałem moda na to forum

 

1. Zjęcia nie oddają rzeczywistości (all jest pomalowane na lustro) napedy są idealnie pomalowane pamiętaj o tym że napędy mają załamanie gdzie załamują światło po drugie jakość zjęć jpg 48 by mało zajmowały

2. Pokaż mi moddy w polsce naprawdę dobre ? bo ja jak narazie widziałem only 2 które mi się podobały

3. Jeżeli uważasz że ten mod jest przeciętny to popatrz na inne w Polsce całkowity standart lub jakość wykonania godna pożałowania !

4. Angielskiego nie znam dobrze wieć piszę jak umiem ! a obrazki z engliszem poszły na inne forum nie będę robił specjalnie 2 projectów wybacz

5. Zaczynam rozumieć ludzi którzy nie chcą już pisać na tym forum i przesiadają się na inne za dużo tu negatywów którzy i tak [ciach!]o wiedzą na tematy w których się wypowiadają !

 

tak na marginesie pokaż mi swojego moda jaki zrobiłeś ?

 

i masz zdjęcie wysokiej jakość by ci coś udowodnić

 

 

Dołączona grafika

 

jeżeli każdy potrafi tak pomalować bude sprayem no to jest to przeciętny mod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thorn nie słuchaj, zazdroszczą!

ta buda świetnie wygląda, po farbie widać muyltum pracy włożonej w polerke.

bedziesz malował czymś w środku?

aha, i popracuj nad połączeniem tych osłonek na kable z molexami żeby było estetyczniej :D

Pozdro.

 

ja robie swojego moda BT i zapodam dopiero jak skończe (tzn jest pokazany na innym forum ;p)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dajcie sobie po razie ;)

Ja tam jestem sceptykiem, Thorn juz nas kilka razy zawiodl nie konczac budy, oby teraz bylo inaczej :P Czy sie myle czas pokaze...

Nie chciales Thornie pisac tutaj o swym modzie, a jednak piszesz, cos w tym dziwnego jest :P :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry Thorn ale to ma byc to twoje zapowiadane cudo na skale swiatowa???? hehehe...nie mowie ze jest brzydkie (chociaz przod jest brzydko pomalowany, szczegolnie napedy) , ale zeby jakies cudo??? juz ci kiedys powiedzialem drogi Thornie: wiecej pokory!!! bo chlastasz na lewo i na prawo jaki ty wspanialy jestes, odkrywczy i wogole mod bedzie cud-miod a tu narazie przecietnosc widze...ale poczekamy do konca ...moze czyms nas zaskoczysz

 

edit: jeszce jedno mi sie przypomnialo...chcesz nam zaimponowac ze umiesz angielski?? po polsku nie mozna bylo napisac "moj kot bla bla bla"??? tylko od razu "My cat bla bla bla"...??? tak samo opis (ten na kartce) moda aliena...rozumiem ze in inglisz jest more kul isn't it??

już teraz chyba wiadomo dlaczego nie dałem moda na to forum

 

1. Zjęcia nie oddają rzeczywistości (all jest pomalowane na lustro) napedy są idealnie pomalowane pamiętaj o tym że napędy mają załamanie gdzie załamują światło po drugie jakość zjęć jpg 48 by mało zajmowały

2. Pokaż mi moddy w polsce naprawdę dobre ? bo ja jak narazie widziałem only 2 które mi się podobały

3. Jeżeli uważasz że ten mod jest przeciętny to popatrz na inne w Polsce całkowity standart lub jakość wykonania godna pożałowania !

4. Angielskiego nie znam dobrze wieć piszę jak umiem ! a obrazki z engliszem poszły na inne forum nie będę robił specjalnie 2 projectów wybacz

5. Zaczynam rozumieć ludzi którzy nie chcą już pisać na tym forum i przesiadają się na inne za dużo tu negatywów którzy i tak <font color="#FF0000">[ciach!]</font> wiedzą na tematy w których się wypowiadają !

 

tak na marginesie pokaż mi swojego moda jaki zrobiłeś ?

 

i masz zdjęcie wysokiej jakość by ci coś udowodnić

jeżeli każdy potrafi tak pomalować bude sprayem no to jest to przeciętny mod

moj mod??? prosze bardzo...nie uwazam ze jest to cudo, ale wyszedl mi ok...A PRZEDEWSZYSTKIM!!! nie chwalilem sie jaki ja super mod zrobie ani nie zmienialem swojej wizji 55 razy

 

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=621...r=asc&&start=90

 

edit: zwroc uwage jaki respekt mialem dla ciebie do ciebie jeszce wtedy...ale sam sobie zepsules reputacje:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry Thorn ale to ma byc to twoje zapowiadane cudo na skale swiatowa???? hehehe...nie mowie ze jest brzydkie (chociaz przod jest brzydko pomalowany, szczegolnie napedy) , ale zeby jakies cudo??? juz ci kiedys powiedzialem drogi Thornie: wiecej pokory!!! bo chlastasz na lewo i na prawo jaki ty wspanialy jestes, odkrywczy i wogole mod bedzie cud-miod a tu narazie przecietnosc widze...ale poczekamy do konca ...moze czyms nas zaskoczysz

 

edit: jeszce jedno mi sie przypomnialo...chcesz nam zaimponowac ze umiesz angielski?? po polsku nie mozna bylo napisac "moj kot bla bla bla"??? tylko od razu "My cat bla bla bla"...??? tak samo opis (ten na kartce) moda aliena...rozumiem ze in inglisz jest more kul isn't it??

już teraz chyba wiadomo dlaczego nie dałem moda na to forum

 

1. Zjęcia nie oddają rzeczywistości (all jest pomalowane na lustro) napedy są idealnie pomalowane pamiętaj o tym że napędy mają załamanie gdzie załamują światło po drugie jakość zjęć jpg 48 by mało zajmowały

2. Pokaż mi moddy w polsce naprawdę dobre ? bo ja jak narazie widziałem only 2 które mi się podobały

3. Jeżeli uważasz że ten mod jest przeciętny to popatrz na inne w Polsce całkowity standart lub jakość wykonania godna pożałowania !

4. Angielskiego nie znam dobrze wieć piszę jak umiem ! a obrazki z engliszem poszły na inne forum nie będę robił specjalnie 2 projectów wybacz

5. Zaczynam rozumieć ludzi którzy nie chcą już pisać na tym forum i przesiadają się na inne za dużo tu negatywów którzy i tak <font color="#FF0000">[ciach!]</font> wiedzą na tematy w których się wypowiadają !

 

tak na marginesie pokaż mi swojego moda jaki zrobiłeś ?

 

i masz zdjęcie wysokiej jakość by ci coś udowodnić

jeżeli każdy potrafi tak pomalować bude sprayem no to jest to przeciętny mod

moj mod??? prosze bardzo...nie uwazam ze jest to cudo, ale wyszedl mi ok...A PRZEDEWSZYSTKIM!!! nie chwalilem sie jaki ja super mod zrobie ani nie zmienialem swojej wizji 55 razy

 

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=621...r=asc&&start=90

 

edit: zwroc uwage jaki respekt mialem dla ciebie do ciebie jeszce wtedy...ale sam sobie zepsules reputacje:(

chłopie czy ja się nim chwale ? nie zauważyłem tego !

 

a jeżeli popatrzysz na swojego moda i mojego zauważysz DUUUUUŻŻŻĄĄĄĄ różnice

1. zrób porządeczek w kabelkach sobie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tego ze thorn juz mial tutaj pisac to jest prawda, ja o tym napisalem :P pozatym piszac ze to nie jest super hiper mega mod, to i tak jest zajebisty bo thorn nie ma sponsora jak inne mody chwalone na zagraniczynych forach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tego ze thorn juz mial tutaj pisac to jest prawda, ja o tym napisalem :P pozatym piszac ze to nie jest super hiper mega mod, to i tak jest zapupisty bo thorn nie ma sponsora jak inne mody chwalone na zagraniczynych forach

i tu masz rację rybka

 

ale gadałem już z kilkoma firmami by zrobić im obudowy wystawowe ciekawe co z tego wyjdzie mam nadzieję że znajdzie się sponsor i next mod juz będzie dla jakiejś firmy, która go zasponsoruje ! za robociznę nic nie chcem (uzależniony od modowania)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daj link to zobacze co podobne :D

Widziałem w moim topicu "NN" że sam znalazłeś. Tylko jak widziałeś mojej kratki nie polerowałem (czy też nie "chromowałem"- nie wiem co dokładnie z nią zrobiłeś)- zostawiłem taki "surowy" stan- bardziej komponował się z resztą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

on ma peszle UV od sunbeama :D

łeeeeeeeeeeeee myslalem ze to malowane bylo. A mam moze ktos jaki patent jak pomalowac peszle albo sznurek zeby nie odlazila farba?

Sor za eot ale nei bede zakladal nowego tematu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...