Skocz do zawartości
jester

Prince of Persia 2: Warrior Within

Rekomendowane odpowiedzi

Mialem ten sam problem i meczylem sie z nim bardzo dlugo, ale pomoglo tylko rozpoczecie gry od nowa. Ta krata powinna byc rozwalnona a ty nie powinienes tak wygladac, to jakis blad gry. Pzdr

A np jak zaczne gre od tego momentu co nie jestem czarny ? Mam tylko 1 taki save i to dość daleko ale poczatek jest jeszcze dalej ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Water Maiden (Garden) - zaraz za tymi dwoma sciezkami z ruchomej kraty gdzie trzeba zabic kruka.

 

Problem jest nastepujacy, leje kruka (bo co w tym trudnego :lol:) ale jak mam sie przedostac na 3 poziom, musze przebiec sie po scianie, chwycic za line i biec dalej....ale w momencie gdy puszczam line, to ksiaze spada :cry: nie wiem co jest, przeszedlem te gre juz raz, jedna wieze mam zaliczona, a nie chce grac od nowa :cry: mial ktos cos takiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

popww1.JPG

 

Biegniesz po ścianie, łapiesz się liny, bięgniesz chwilkę dalej i odskakujesz od ściany na drugą stronę.

 

Alternatywnie (co wydaje mi się bardizej prawdopodobne, bo widzę jakiś wystający kawałek ściany za tą liną i dlatego Prince spada) możesz biec po ścianie, złapać się liny i zatrzymać się. Będąc na linie idziesz do góry i później odskakujesz na drugą stronę (musisz dostać sie na tą platformę po lewej stronie - zaznaczone kreską na screenie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-4019-1170051965_thumb.jpg

 

Biegniesz po ścianie, łapiesz się liny, bięgniesz chwilkę dalej i odskakujesz od ściany na drugą stronę.

 

Alternatywnie (co wydaje mi się bardizej prawdopodobne, bo widzę jakiś wystający kawałek ściany za tą liną i dlatego Prince spada) możesz biec po ścianie, złapać się liny i zatrzymać się. Będąc na linie idziesz do góry i później odskakujesz na drugą stronę (musisz dostać sie na tą platformę po lewej stronie - zaznaczone kreską na screenie).

heh ja te gre znam na pamiec i wiem co tutaj trzeba zrobic, ale czemu ten idiota spada jak sie puszczam liny? Na druga platforme sie nie dostane przy zeskoczeniu z liny, bo jakbys zobaczyl to platforma nie jest perfidnie po drugiej stronie tylko na skos od liny, takze lipa. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Z tego co widze to przed lina jest jakby jakas rynna, moze przez to prince spada?

 

Wciskasz przycisk odpowiedzialny za odbicie i ksiaze leci w dol? Cos dziwnego, jezeli juz to raz przeszedles to pewnie to jest jakis blad czy cos... moze sprobuj od nowa zagrac :lol: albo zreinstaluj popa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to przed lina jest jakby jakas rynna, moze przez to prince spada?

 

Wciskasz przycisk odpowiedzialny za odbicie i ksiaze leci w dol? Cos dziwnego, jezeli juz to raz przeszedles to pewnie to jest jakis blad czy cos... moze sprobuj od nowa zagrac :lol: albo zreinstaluj popa.

no leci w dol :P robie to samo tylko ze w druga strone, i normalnie wraca na platforme.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z gierka. Włączam grę daje start new game wypieram poziom normal. przechodzi to wczytywania gry. Wczytuje tak z 30 sec moze troche wiecej i pokazuje sie okienko a w nim pisze "THE GAME STOPPED RESPONDING. PLEASE SEE README.TXT FILE FOR TECHNICAL SUPPORT."

Zdjecie:Dołączona grafika

JAK TO ZROBIC?? PROSZE O POMOC. Gra jest fajna a niemoge sie zagrac:(

Pisac odpowiedz tutaj albo do mnie na gg. numer 9460917

Edytowane przez laba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z gierka. Włączam grę daje start new game wypieram poziom normal. przechodzi to wczytywania gry. Wczytuje tak z 30 sec moze troche wiecej i pokazuje sie okienko a w nim pisze "THE GAME STOPPED RESPONDING. PLEASE SEE README.TXT FILE FOR TECHNICAL SUPPORT."

Zdjecie:[i/mg]http://img401.imageshack.us/img401/9505/obrazekfy7.jpg[/img]

JAK TO ZROBIC?? PROSZE O POMOC. Gra jest fajna a niemoge sie zagrac:(

Pisac odpowiedz tutaj albo do mnie na gg. numer 9460917

ekhm :-|

 

Konfiguracje kompa wypadałoby podać, jaki windows, stery od karty graficznej, wszedłes na forum purepc nie wróżka.pl :wink: I nie chce nic kręcic ale czy ta gra nie zostawiała crash loga w folderze? (plik txt. gdzie mozna doszukać się przyczyn takowego komunikatu), poszukaj, no i w readme nic nie wyczytałeś?:P

Edytowane przez Caehl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laba co do tego błędu kilka moich ziomów z otoczenia tak miało rózne przyczyny były ci powiem jeden kolo miał geforca 2 :D inny miał stery złochane bo ta gra na Gf 4MX chodzi na mini bardzo ładnie tylko w filmikach dzwięk wyprzedza animacje a tak pozatym to jak ci sie pojawia okno takie od gry gdzie sprawdza czy masz wystraczający piecyk do grania to zobacz czy niema jakiegos czerwonego X lub żółtego wykrzyknika. Pozdrawiam.

 

P.S.

Ja czasami na swoim sprzęcie miałem tak ale zaraz po instalce za drugim razem odplalałem grę i chodziła normlanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem z gierka. Włączam grę daje start new game wypieram poziom normal. przechodzi to wczytywania gry. Wczytuje tak z 30 sec moze troche wiecej i pokazuje sie okienko a w nim pisze "THE GAME STOPPED RESPONDING. PLEASE SEE README.TXT FILE FOR TECHNICAL SUPPORT."

 

JAK TO ZROBIC?? PROSZE O POMOC. Gra jest fajna a niemoge sie zagrac:(

Pisac odpowiedz tutaj albo do mnie na gg. numer 9460917

Kupic oryginał :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, próbowałem szukać rozwiązania w solucji, ale i tak nie moge sobie poradzić. Nie wiem jak dostać się do miejsca przedstawionego na screenie poniżej: Dołączona grafika

 

W razie czego mogę dać screeny z innych ujęć.

Edytowane przez _Mistrz_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

Ciezko powiedziec, kiedy w to sie gralo ;]

Ale nie pamietam zebym sie gdzies tam zaciął, jest kilka trudniejszych motywow w grze, pokombinuj, poskacz po drzewach, porozgladaj sie. Uważam tak jak Szela, nie masz po co tam sie wspinac chyba nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może co zrobić aby gra ta działała poprawnie na GF 7900? Zarówno w PoP: SoT jak i WW dzieje się to samo, a mianowicie gra jakoś tak śmiesznie klatkuje. Całość jest płynna ale postacie przeskakują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"The game stopped responding Please see Readme.txt file for technical support"

Taki komunikat mi wyskakuje. Widzę, iż nie tylko mi. Może ja dostanę rozwiązanie na swój problem.

Tu konfig kompa pokazujący, że spełniam wymagania:

Dołączona grafika

Sterowniki mam dość nowe...napewno nowsze niż ta gra... directx 9.0c i cóż proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"The game stopped responding Please see Readme.txt file for technical support"

Taki komunikat mi wyskakuje. Widzę, iż nie tylko mi. Może ja dostanę rozwiązanie na swój problem.

Tu konfig kompa pokazujący, że spełniam wymagania:

 

Sterowniki mam dość nowe...napewno nowsze niż ta gra... directx 9.0c i cóż proszę o pomoc.

Na pewno oryginalna wersja ? (dziś można zdobyć trzy paka PoPa za grosze a oddzielnie gra kosztuje niecałe 20 zł: http://www.gram.pl/sk5_8AjrG,6_Prince_of_P...Wojownika.html)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co pytasz zakładająć z góry, że znasz odpowiedz? :wink: Postaw się na moim miejscu i gdybyś kupił orginał, nie ważne ile by kosztował, czy 5 czy 50 zł, okazałoby się że... niedziała i w sumie niewiadomo dlaczego. Poprostu robią cię w balona w tym momencie... Jeżeli ja mam pirata to i wszystkim innym piratom gra także nie działa, bo jeżeli mi nie, to dlaczego im miałaby działac skoro to taka sama wersja. A wiemy dobrze, że u dużej liczy osób gra ta działa.

inny przykład może nie dotyczy PoP'a ale...: kupiłem cod4. Gra extra,super i co by nie mówić...nici byłyby z mojego grania gdybym jednak nie znalazł sposobu na jej odpalenie. Na single player nie chciała się włączyć poprostu, trzeba było zmienić rozszerzenie jakiegoś pliku, nie wiadomo dlaczego..hmm. Do tego brak dzwięku w menu czego nawet nie zauważyłem początkowo, i dopiero po ściągnięciu przypadkowo znalezionego pliku w necie, cieszyłem się dzwiękiem oczywiście w menu bo w grze był od zawsze. To tyle. Mój problem widzę nie będzie rozwiązany. Jakoś to przeżyję. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co pytasz zakładająć z góry, że znasz odpowiedz? :wink: Postaw się na moim miejscu i gdybyś kupił orginał, nie ważne ile by kosztował, czy 5 czy 50 zł, okazałoby się że... niedziała i w sumie niewiadomo dlaczego. Poprostu robią cię w balona w tym momencie... Jeżeli ja mam pirata to i wszystkim innym piratom gra także nie działa, bo jeżeli mi nie, to dlaczego im miałaby działac skoro to taka sama wersja. A wiemy dobrze, że u dużej liczy osób gra ta działa.

inny przykład może nie dotyczy PoP'a ale...: kupiłem cod4. Gra extra,super i co by nie mówić...nici byłyby z mojego grania gdybym jednak nie znalazł sposobu na jej odpalenie. Na single player nie chciała się włączyć poprostu, trzeba było zmienić rozszerzenie jakiegoś pliku, nie wiadomo dlaczego..hmm. Do tego brak dzwięku w menu czego nawet nie zauważyłem początkowo, i dopiero po ściągnięciu przypadkowo znalezionego pliku w necie, cieszyłem się dzwiękiem oczywiście w menu bo w grze był od zawsze. To tyle. Mój problem widzę nie będzie rozwiązany. Jakoś to przeżyję. Pozdrawiam.

Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z pomocy technicznej + readme. Podaj jeszcze pełną specyfikacje kompa może sie uda problem rozwiązać ;). Jak patrzyłem na necie ten problem występuje jak sie nie spełnia wymagań gry albo posiada sie piracką wersje. Spróbuj zmienić nazwę folderu video na jakąś inną. Nie będziesz miał filmików ale może gra sie uruchomi.

Tak dla przypomnienia dam ;):

Na forum GRY obowiązuje reguła 1 gra = 1 temat. Zanim założysz nowy temat o grze sprawdź w INDEKSIE GIER, czy taki temat już nie istnieje.

Zabrania się udostępniania cracków, seriali, nielegalnych kopii gier oraz pytania o informacje umożliwiające ich zdobycie!

A i nie zaszkodzi zainstalowanie gry jeszcze raz. Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastosowałem się do dodanej wskazówki, a więc zmieniłem nazwę forderu video na video1 i... no właśnie, aż się zdziwiłem jak zadziałało. I cóż wypada mi teraz ładnie i kulturalnie podziękować i to też czynię. Dziękuję. Problem rozwiązany. :razz:

PS

Na forum GRY obowiązuje reguła 1 gra = 1 temat. Zanim założysz nowy temat o grze sprawdź w INDEKSIE GIER, czy taki temat już nie istnieje.

Zabrania się udostępniania cracków, seriali, nielegalnych kopii gier oraz pytania o informacje umożliwiające ich zdobycie!

Ależ zauwazyłem to już na początku i mam zamiar tego przestrzegać. Mam nadzieję, iż moje słowa nie przemiawiały w tą stronę, bo napewno nie miałem takich intencji. :wink:

Acha...i wesołych świąt :razz:

Edytowane przez szog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...