Skocz do zawartości
NeonPPC

Siemens C65 - Zwiechy ?! i do tego problem z kablem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zakupilem 3 dni temu C65 w salonie Idei i mam problem, czesto jak chce zrobic zdjecie aparacikiem to wszystko sie wiesza.. no ewidentna zwiecha (nawet nie ma bluescreen'a :wink: ). Dzisiaj to chyba z 5 razy pod rzad musialem wyciagac baterie. Jutro zamierzam isc do salonu i zrobic cos z tym fantem. Moze ktos zna doglebniej ten temat i wie jaka jest przyczyna, i ewentulanie jak sobie z tym poradzicco powiedziec w salonie ? Z gory dziekuje za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam kabel, tyle że nie moge go zainstalowac. Instalowalem stery z plytki dolaczonej do kabla, a takze ze stronki Siemensa i za cholere nie chce pojawic sie dodatkowy port COM, za to pojawia sie nieznane urzadzenie pt. "Siemens USB Connectivity" tyle tylko ze winda nie znajduje sterow do niego, a w necie tez nic takiego nie ma. Moze ktos mial podobne problemy i sobie poradzil. Prosze o POMOC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba podlaczyc telefon pod kabel, uruchomic mpm i zrestartowac telefon. w ustawieniach mpm dac wykrywanie na automatic. dalej jednak nie wiem jak wgrac nowego softa przez usb, a cholera nie mam czasu by sie przejsc do idei.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz mam sciagniete firmware ver. 12, czekam tylko na kabelek ktory ma przyjsc jutro albo pojutrze. Jak zrobie to podziele sie wrazeniami.

tego softa mam fabrycznie juz wgranego (plus) i tez sa zwiechy, czasami przy robieniu zdiec albo przy zmianie jakosci, nie wiem czy da sie usunac ta wade bo dziewczyna ma taki sam telefon i jest tosamo, zwiechy zbytnio nie przeszkadzaja pojawiaja sie tylko przy aparacie, od 2 tygodni kiedy mam telefon zawiesil sie chyba 3 razy przy zrobionych ok 300 fotkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh... Nie wiem skad wzieliscie soft v12 (pewnie z polskiej strony Siemens'a, ktora jest gorzej niz zadko aktualizowana :/ ), ale od dawna jest dostepny oficjalny soft v25.

 

Zainteresowanych zapraszam pod ponizszy adres:

http://www.siemens-mobile.com/com.aperto/M...wnload_c65.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie zmieniam telefon i chce kupić Siemensa c65...w związku z tym mam pytania do użytkowników tego fona. jak sie komunikuje przez port podczerwieni z komputerem? Czy mozna zgrywać fotki i dzwonki na koma (siec Plus GSM )? A jesli tak to jakie programiki nalezy użyć! {mile widziane linki} .Czekam na szybka odpowiedz....moze byc na priva lub GG. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...