Skocz do zawartości
Darius

Co wymienić?

Rekomendowane odpowiedzi

Jest taki sprzęt:

Sempron 2200+

AsRock K7S8XE+

Hynix 256/400

Radeon 9600Pro

160gb z ncq sata

tracer 350W

 

co w tym wymienić, a może zbierać na lepsze chłodzenie?? :D

do300zł myślałem o:

cooler master coolviva-100zł

chifteac 360W-160W

 

 

albo w/c mam kadeta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logan"]"czesc jestem aska mam 3 pokojowe mieszkanie, 3letniego forda i czerwony rower, co powinnam teraz kupic?"

mózg :lol:

 

zasilacz/ram/plyta , najpierw zasilacz, bo jak nie kupisz teraz, to potem bedziesz zaszwe go odladal na nastepny raz :? sam tak robilem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najelpiej oddaj wszytsko na Caritas masz i tak full wypas więc nie pytaj,kazdy błedy ci wytyka,to dla satyryka,sprawa to kumita,słeowem znakomita,kazdy bawi sie w krytyka,zmien zailke,i nie wnikaj-to podsatwa do dzialania kompa prioryetowa sprawa ,nie odkladaj tego na póznijeszel lata,jak nie zmienisz to czesci kupowal bezesz w ratach.Potraktuj to jak rade od brata-Co wlai rymem jak z bata,ej,eje,Najwaznjesze -zacznij od zailacza bo w trecarach masz silnkik od odkurzacza,przez paratcza zrobiona to firma,nie zminisz?Prezyzjesz hOrro jak w filmach.

O MOBO też pamętaj,niech to bedze teraz puenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logan"]co mózg? nie wiem jak mozna doradzac komus co ma kupic jesli sie nie wie czego ten czlowiek chce/potrzebuje. ale skoro wy umiecie to moze zalozcie jakies male komunistyczne panstewko?

jakis malo kumaty jestes. Odp do Dariusa byla napisana nizej, a ten mozg to do tej twojej aski co ma 3 pokojowe mieszkanie, 3 letniego forda i czerwony rower. I nie wrzucaj tu nam jakimis komunistycznymi panstewkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taki sprzęt:

Sempron 2200+

AsRock K7S8XE+

Hynix 256/400

Radeon 9600Pro

160gb z ncq sata

tracer 350W

 

co w tym wymienić, a może zbierać na lepsze chłodzenie?? :D 

do300zł myślałem o:

cooler master coolviva-100zł

chifteac 360W-160W

 

 

albo w/c mam kadeta :)

 

Jeśli moge podpowiedzieć to zamień dyska na mniejszego np 80GB a kase jaką zaoszczędzisz dołóż do Mobo(dyska prędzej czy pózniej dokupisz, a płyte będziesz jakiś czas katował...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest taki sprzęt:

Sempron 2200+

AsRock K7S8XE+

Hynix 256/400

Radeon 9600Pro

160gb z ncq sata

tracer 350W

 

co w tym wymienić, a może zbierać na lepsze chłodzenie?? :D 

do300zł myślałem o:

cooler master coolviva-100zł

chifteac 360W-160W

 

 

albo w/c mam kadeta :)

 

Jeśli moge podpowiedzieć to zamień dyska na mniejszego np 80GB a kase jaką zaoszczędzisz dołóż do Mobo(dyska prędzej czy pózniej dokupisz, a płyte będziesz jakiś czas katował...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najelpiej oddaj wszytsko na Caritas masz i tak full wypas więc nie pytaj,kazdy błedy ci wytyka,to dla satyryka,sprawa to kumita,słeowem znakomita,kazdy bawi sie w krytyka,zmien zailke,i nie wnikaj-to podsatwa do dzialania kompa prioryetowa sprawa ,nie odkladaj tego na póznijeszel lata,jak nie zmienisz to czesci kupowal bezesz w ratach.Potraktuj to jak rade od brata-Co wlai rymem jak z bata,ej,eje,Najwaznjesze -zacznij od zailacza bo w trecarach masz silnkik od odkurzacza,przez paratcza zrobiona to firma,nie zminisz?Prezyzjesz hOrro jak w filmach.

O MOBO też pamętaj,niech to bedze teraz puenta.

Semborciński rym, poniatowskie brzmienie ? :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

esor ja jestem malo kumaty rany boskie to strach pomyslec o tobie. prosta zaluzja z aska a ty nic nie czaisz ale dobra wyloze ci prosto.

 

doradzacie kolesiowi co zmienic, ale nie rozumiesz ze kompa ma 1000 zastosowan. i nie mozna mu doradzic co ma kupic jesli sie nie wie czego on oczekuje. np ktos doradzil ram a koles uzywa tylko windowsa netu nagrywarki i drukarki. wiec po co ram? ale nie lepiej niech dokupi bo 256 to wstyd. ktos mu radzi zasilacz zmienic jesli komputera nie podkreca to po co ma zmieniac zasilacz? (chociaz to i tak najsensowniejsza rada bo bezp sie przyda) inna osoba mu doradza mu doradza wiekszy dysk. przeciez to jest smieszne jak mozna polecic komus kupno wiekszego dysku. jesli mu ten nie wystarcza i strasznie sie meczy ze upychaniem swoich rzeczy to chyba by sie sam tego domyslil i bez polecania i wiedzialby ze mu potrzebny akurat dysk. nastepna osoba poleca mu chlodzenie, a jezeli koles nie podkreca mocno i na superciszy mu nie zalezy to tez nie ma sensu wymiana chlodzenia. to juz jest 5 pomyslow czy tam ile a ktos jescze mu zaraz poleci nagryware dvd, inna drukarke wiekszy monitor. i co sporo tych rzeczy? smialo polecaj mu dalej co dokupic do komputera, niewiedzac do czego go on wykorzystuje.

 

brak wyobrazni i niektorych mnie poraza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logan"] np ktos doradzil ram a koles uzywa tylko windowsa netu nagrywarki i drukarki. wiec po co ram? ale nie lepiej niech dokupi bo 256 to wstyd. 

 

brak wyobrazni i niektorych mnie poraza.

Nawet jak tylko tego uzywa to ram kolego poprawia komfort pracy chociazby z windowsem, netem itp, co do braku wyobrazni mnie tez poraza .... ja takie glupie wypowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram [hS.4f] Logan'a bo jednak po jaka cholere komus super chlodzenie? Żeby obejrzec film? Sprawdzić poczte? Posłuchać muzyki? Wydaje mi sie ze zeby obejrzec film (A jeszcze w WMPlayerze bo to jest bardzo wymagająca aplikacja :)) To trzeba minimum WC jak nie chlodzenia azotem:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak wyobrazni i niektorych mnie poraza.

mnie u ciebie poraza

 

czy ja mu kurna wypisuje, zeby se kupowal slomki i powkladal w nie kable, albo kupil 4 nagrywarki, zeby mial fajny front budy ? napisalem zeby najpierw kupil sobie zasilacz, bo tracer 350W do najlepszych nie nalezy, a sprzet ma dobry to szkoda zeby sie zjaral. I tak jak napisal manfred ram tez by mu sie przydal do lepszej pracy z windowsem, bo sam ostatnio siedzialem pare dni na 256 mb i wiem jak sie windows potrafi przymeczyc :? i to wcale nie w grach, bo jakos nie mam super sprzetu do gier, no chyba ze wymagajaca gre nazywasz starcrafta :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hem,

jaka piękna kłótnia....

 

ja Ci proponuje, zrób listę zakupów i co skołujesz kaske, to sobie coś dokupisz wedle potrzeb które Ci się bea pojawiać... :)

ja bym zrobił tak:

1. 256 ramu (najlepiej taką samą :) - to dla lepszego komfortu pracy

2. zasilacz (np. chieftec, są różne: i tańsze i drozsze) - jakbys chciał kręcić, albo się boisz że się coś spali

3. płytę zamiań na inną - to, jak Ci się spodoba kręcenie ;) - jakiegoś abita, epoxa, asusa itp...

nom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak wyobrazni i niektorych mnie poraza.

mnie u ciebie poraza

 

czy ja mu kurna wypisuje, zeby se kupowal slomki i powkladal w nie kable, albo kupil 4 nagrywarki, zeby mial fajny front budy ? napisalem zeby najpierw kupil sobie zasilacz, bo tracer 350W do najlepszych nie nalezy, a sprzet ma dobry to szkoda zeby sie zjaral. I tak jak napisal manfred ram tez by mu sie przydal do lepszej pracy z windowsem, bo sam ostatnio siedzialem pare dni na 256 mb i wiem jak sie windows potrafi przymeczyc :? i to wcale nie w grach, bo jakos nie mam super sprzetu do gier, no chyba ze wymagajaca gre nazywasz starcrafta :lol:

StarCraft jest bardzej wymagający (sprawdż xywe) :twisted: Jelzi chodzi o umiejętności rzecz jasna,hehe.Pozdrawiam Gl & HF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...