Skocz do zawartości
Worms14

Logitech MX1000Laser.

Rekomendowane odpowiedzi

Bezsensowny to jest twój komentarz. Po co komuś zasięg 10-20 metrów i wielkie och i ach jak siedzi przy komputerze w odległości góra metra.

 

Wolę mieć lekką mysz z zasięgiem dwa metry i jedną baterią aaa niż ciężkiego kloca po którym ręka odpada po godzinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie wrocilem z MM i nabylem w drodze zakupu Microsoft Wireless Intelli Mouse Explorer. Kosztowala 239 zl (wersja skorzana). Do niej nabylem Fellowes Mouse Pad i ladowarke Hama + 4 akumulatorki 2200. Za calosc zaplacilem 349 zl, ale z myszki jestm super zadowolony - zadnych opoznien, ergonomia super. Troche drazni mnie rolka bez efektu klikania przy przewijaniu, ale to sprawa przyzwyczajenia. Przesiadlem sie z radiowej Logitecha na kulke i stwierdzam ze ta jest o niebo lepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezsensowny to jest twój komentarz. Po co komuś zasięg 10-20 metrów i wielkie och i ach jak siedzi przy komputerze w odległości góra metra.

 

Wolę mieć lekką mysz z zasięgiem dwa metry i jedną baterią aaa niż ciężkiego kloca po którym ręka odpada po godzinie.

Poto ze biore sobie klawe i myszke i ide grac do pokoju obok na 29 calowym TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało kto akurat gra na tv który akurat jest daleko od komputera. Ludzie używają myszy przy pracy na komputerze. Tutaj zasieg może być i pół metra. Znacznie ważniejsza staje się waga urządzenia, tym bardziej jeśli ktoś dłużej siedzi przy komputerze.

 

A jak ktoś jest na tyle zafascynowany grami, że gra na większym ekranie, na pewno nie robi tego przez pół godziny tylko dobre kilka godzin. Tak i tak z ciężką mychą ręka się meczy, nie wspomnęo tym żę trudniej się taką gra, więcej siły trzeba wkładać w poruszanie, im cięższa tym trudniej dobrze nią też np celować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało kto akurat gra na tv który akurat jest daleko od komputera. Ludzie używają myszy przy pracy na komputerze. Tutaj zasieg może być i pół metra. Znacznie ważniejsza staje się waga urządzenia, tym bardziej jeśli ktoś dłużej siedzi przy komputerze.

 

A jak ktoś jest na tyle zafascynowany grami, że gra na większym ekranie, na pewno nie robi tego przez pół godziny tylko dobre kilka godzin. Tak i tak z ciężką mychą ręka się meczy, nie wspomnęo tym żę trudniej się taką gra, więcej siły trzeba wkładać w poruszanie, im cięższa tym trudniej dobrze nią też np celować.

uwierz mi, uzywam bezprzewodowej myszki od 4 lat i sie przezwyczajilem, w pierwszy dzien uzytkowania MXa 1000 troszke nadgarstek bolal, teraz jest oki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu się zaczynasz przyzwyczajać, ale moim zdaniem to niedopuszczalne - wydawać setki zł na mysz która ci jeszcze mocniej nadgarstek obciąża czy nawet nadwyręża. Bez sensu konstrukcja która szkodzi człowiekowi jest po prostu nieudana.

 

Nawet jak by mi ktoś płacił - nie będę po 10 godzin dziennie męczyl się z klocem. Szkoda zdrowia tym bardziej jeśli bez problemu mozna dorwać dobrą mysz optyczną - przewodową, którą się znacznie wygodniej pracuje. Kabel o ile jest miękki (średniej klasy optyki już koło 100zł można dostać) nie jest żadnym problemem. Co innego jak jest w twardej gumowej osłonie (podstawowe wynalazki np a4tech'a za 50zł).

 

To że mysz ma napisane logitech, kosztuje np 300zł i ma dużo przycisków - nie swiadczy o tym że jest warta zakupu, tym bardziej w ustach kogoś kto ją tylko kilka godzin testował i musiał oddać dalej (różne serwisy o sprzęcie). A niech i ma napis logitech ze złota - jeśli jest cieżka, to po prostu g_n_i_o_t i nic tego nie zmieni (a nie spotkałem jeszcze lekkiej myszy optycznej bezprzewodowej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu się zaczynasz przyzwyczajać, ale moim zdaniem to niedopuszczalne - wydawać setki zł na mysz która ci jeszcze mocniej nadgarstek obciąża czy nawet nadwyręża. Bez sensu konstrukcja która szkodzi człowiekowi jest po prostu nieudana.

 

Nawet jak by mi ktoś płacił - nie będę po 10 godzin dziennie męczyl się z klocem. Szkoda zdrowia tym bardziej jeśli bez problemu mozna dorwać dobrą mysz optyczną - przewodową, którą się znacznie wygodniej pracuje. Kabel o ile jest miękki (średniej klasy optyki już koło 100zł można dostać) nie jest żadnym problemem. Co innego jak jest w twardej gumowej osłonie (podstawowe wynalazki np a4tech'a za 50zł).

Zastanów sie co piszesz, konstrukcja która szkodzi czlowiekowi ? buhahaha gdyby tak bylo to by jej nie dopusci do sprzedazy, miales wogule w reku, pracowales na MX1000 ?

 

ZABAWNY JESTES :)

 

Moze masz za slabe kosci do tej myszki ? PIJ MLEKO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawne to jest podejście człowieka który kupuje bez zastanowienia i później próbuje innym wmówić że zrobił dobrze.

 

"w pierwszy dzien uzytkowania MXa 1000 troszke nadgarstek bolal, teraz jest oki " I dla ciebie wszystko ok... stary nie ośmieszaj się lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawne to jest podejście człowieka który kupuje bez zastanowienia i później próbuje innym wmówić że zrobił dobrze.

 

"w pierwszy dzien uzytkowania MXa 1000 troszke nadgarstek bolal, teraz jest oki " I dla ciebie wszystko ok... stary nie ośmieszaj się lepiej.

Po czym wnioskujesz ze bez zastanowienia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuje ciebie (drugi raz) "w pierwszy dzien uzytkowania MXa 1000 troszke nadgarstek bolal, teraz jest oki".

 

Gdybyś się zastanowił przed kupnem sprzętu (chociaż poczytał trochę o nim np. jego pełnej wadze) nie dziwiłbyś się póżniej że nadgarstek ciebie boli bo wiedziałbyś ile taka mysz waży i czego się spodziewać.

 

I nic tego nie zmieni, przyznałeś się tym zdaniem że nie przemyślałeś zakupu. Nic więcej w tej dyskusji dodawać nie będę bo już nie trzeba. Sam sobie strzeliłeś gola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuje ciebie (drugi raz) "w pierwszy dzien uzytkowania MXa 1000 troszke nadgarstek bolal, teraz jest oki".

 

Gdybyś się zastanowił przed kupnem sprzętu (chociaż poczytał trochę o nim np. jego pełnej wadze) nie dziwiłbyś się póżniej że nadgarstek ciebie boli bo wiedziałbyś ile taka mysz waży i czego się spodziewać.

 

I nic tego nie zmieni, przyznałeś się tym zdaniem że nie przemyślałeś zakupu. Nic więcej w tej dyskusji dodawać nie będę bo już nie trzeba. Sam sobie strzeliłeś gola.

wcioles sie w polowie tematu i wypisujesz jakies bajki z kosmosu, przeczytaj dokladnie caly temat i nie wypisuj takich glupot.

A na temat myszki to przeczytalem kilka recenzji polskich i zagranicznych.

 

Widocznie ty masz problemy (za slaby jestes, moze problemy ze zdrowiem) ze jest dla Ciebioe za ciezka bo nawet chyba nie masz sily kliknoc na napis na stronie poprzednai lub 1 aby przeczytac caly temat od deski do deski, tam wszystko pisalem, ze czytalem recenzje i..t.d, nie bede siebie cytowal wiec wysil sie i przeczytaj co pisalem na poprzedniej stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lekki OT

Mam MX 510

I troszke mnie nadgarstek(spód dłoni) boli. Na wczesniejszej(creative shit) też bolało, ale...

Pytanie

Co polecacie, w miare taniego a dobrego jako podkładke z żelowym cosiem pod rękę?

W MM widziałem Fellowes gel cos tam, za 49 zł

Da rady? Miał dziwną fakturę(sama podkładka, nie czepiam gelu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi rowniez myszka dziala od nowosci kilka dni... jeszcze nie ladowalem. Ale na noc wylaczam myszke przyciskiem OFF.

Mam pytanie... boczne przyciski "dalej" i "wstecz" nie dzialaja !!!! mam xpka +sp2, najnowsze sterowniki ze strony producenta..... macie ten sam problem ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze ani razu nie użyłem przycisku OFF na spodzie myszki, który całkowicie ją wyłancza, a myszka chodzi mi min 2 tygodnie, a zdażało sie, że prawie 3 działała. Dodam tylko, że komp chodzi codziennie przynajmniej 6 godzin, a w weekendy oczywiscie dużo dłużej. Aha, czas od całkowitego rozładowania do pełnego naładowania wynosi 3h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...