Skocz do zawartości
Macho

Potrzebna pomoc bardzo prosze o pomoc jestem załamany :(

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kupiłem pamięc z allegro oto link http://allegro.pl/show_item.php?item=30421739

 

Pamięc dotarła do mnie (tylko mam zastrzezenie co do zapakowania była pamiec zapakowana z zwykła strone od zeszytu :evil: I moze dlatego cos sie uszkodziło nie wiem)

I wkładam tą pamiec i nie działa albo komputer pika tak jak to cos z pamięcią albo ładuje tylko test ram i zwis nic nie moge zrobic co to moze byc?

Pamiec to 256mb PC-133 sdram, oto co pisze na naklejce:

 

IRL DEM Dp133R072323E

PC-133-333-520R 256MB

VOID IF REMOVED 120/02

 

i na pamieciach:

NANYA 0135

NT5SV16M8CT - 75B

138W1BKX

 

Co ja moge zrobic z tą pamiecia czy zaniesienie jej do jakiegos serwisu elektronicznego cos pomoze czy nie ma sensu jestem załamany :(

I teraz nie wiem czy to wina opakowania czy poprostu mam takiego pecha i jako jedyny z kupujących trafiłem na z<span style="color:red;">[ciach!]</span>* pamieć :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma sensu jechac z tym do elektronika szkoda :( napisałem juz do kolesia z allegro, kurde mac ale ja mam pecha w zyciu ;(

Najgorsze to jest to ze to bylo słabo zapakowane?

Sam papier z kartki kawałek,i wlozone w koperte szarą :(

I co ja biedny teraz zrobie ;(

 

PS.Moze to pomoze moja płyta to ABIT BX-133 RAID

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

5) koleś który ci sprzedał RAM to typowy oszust aukcyjny, sprawdziłem jego wcześniejsze aukcje. Z jednego konta kupuje sprzęt uszkodzony, a na drugim sprzedaje jako "niesprawdzany" -> przebicie 200%

Swoją drogą jak mogłeś uwierzyć w to że ktoś nie sprawdził pamięci??? Na Allegro niesprawdzany = uszkodzony (100% pewności)

Jak to sprawdziłeś? Skąd wiesz, że ma dwa konta?

Może nie sprawdzał, bo nie miał na czym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to napisze ale powiedz mi jedno to jest kosc 2 strona bo mam juz jedna hynxa 2 strona i dziala mi na tej płycie (jestli to oznacza 2 stronaa ze po obu stronach sa kosci)za 10min ide do kolegi i zobacze czy dziala mi ta pamiec napisze za 20min czy u niego dziala on ma inna plyte

pzdr

 

ps.ja napisalem do goscia maila 2 dni temu ale nie odpowiada moze jednak to oszust :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie możesz zrobić. Możesz sobie wziąć nauczkę na przyszłość. Koleś cię oszukał i do tego zrobił to w taki sposób, że nic mu nie możesz teraz udowodnić. Przecież pisał, że nie sprawdzone. Daj sobie już z tym spokój, bo i tak nic nie wymyślisz, a szkoda zawracać sobie teraz tym głowę. Oto całe Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...