Skocz do zawartości
szybki__

morrowind

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli popatrzysz na papierowa wersje mapy do morrowinda (jakby co http://12.145.63.45/~uesp/image.shtml?morr.../morrowind.jpg) widnieja takie sliczne krzyzyki:

na wodzie

SW od Gnaar Mok,

NW od Hla Oad (czyzby podwodna swiatynia o ktorej mowi Łgarz ??),

N od Tel Mora

NE od Indonaryon

NE od Sadrith Mora

SE od Tel Fyr (spory kawalek)

N od Bal Fell

S od Seyda Neen

NE od Pelagiad (na jeziorze)

na wyspach:

SE od Dragon Fel zaraz pod wysepka Łgarza

S od Ald Daedroh (ale to moze byc moje przewidzenie / dziwny uklad pikseli :()

 

Mysle ze to mozna uznac za lokalizacje do przeszukania :)

no chyba ze ktos tak dla picu postawil tam krzyzyki :(

Milej zabawy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam, wampiryzm leczy sie w Bal Ur na N od Suran - statua zleca wtedy quest do wykonania.

 

Znalazlem tez taka notke:

"You can do quests for the clans you joined, the mages guild and house Telvanni only, anyone else will attack you. Oh all three clans are enemies to the others."

 

Musze pogrzebac - bo jestem prawie pewien ze gdzies czytalem o questach dla kazdego z wampirzych klanow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, tak zaczeliscie gadac o tych wampirach, ze zaraz sobie Morrowinda odpale i bede probowal zalapac do jednego z klanow moja stara postacia na jakims 18 lvl. A jeszcze pytanko do Ciebie, spicum. Czy swoja postac rozwinales nie korzystajac z pluginow z NPC'ami szkolacymi do poziomu umiejetnosci 100? Jesli nie korzystales, to witaj w klubie i gratulacje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spaczenie bierze się z tego czerwonego wiatrokurzu.

Jak się kręcicie koło tego czarnego miejsca na mapie to sa podobno szanse zarazenia się. Spotkałem w okolicach południowo wschodnich wybrzezy Morrowind dwóch podróżników, którzy mi tą sprawę naświetlili,

Podobno tam w tej czarnej plamce siedi jakiś bardzo zły gośc i nikt go nie lubi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te całe Lampy to jakas organizacja co walczy o wolnosc dla niewolnikow czy jakos tak...

nie wiem tego napewno bo sam nei sprawdzałemale..

podobno jak sie ich odpowiednio dużo uwolni (podobno powyżej 30) do daja hasło jakieś które jakiemuś kolesiowi sie podaje i sie wstępuje w ich szerego i chyba można wypełniać questy..

 

a ja ciagle mam ich za mało na liczniku i jakoś sie nie moge przyłączyc :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam, wampiryzm leczy sie w Bal Ur na N od Suran - statua zleca wtedy quest do wykonania.

 

Znalazlem tez taka notke:  

"You can do quests for the clans you joined, the mages guild and house Telvanni only, anyone else will attack you. Oh all three clans are enemies to the others."

 

Musze pogrzebac - bo jestem prawie pewien ze gdzies czytalem o questach dla kazdego z wampirzych klanow.

oooo.. to sie dobrze skłąda :D

bo jestem i z Telvani i z gildii Magów :D

między innym ofkoz.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego najfajniej jest u Telvani :) bo u nich to naprawde ciężko wyleciec... a najbardziej mi sie podoba to .. że jak jakis inny członek domu mi sie nie podoba to moge go zaklepać i nikomu to nie bedzie przeszkadzało :)

( patrz: taki Tel Fyr i jego naramienniki np ) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIedługo dołączy do was nowy fanatyk Morrowinda :) Co do tych patchy- Tribunal pat<span style="color:red;">[ciach!]</span>e podstawową wersję do wyższej- nie ma cracka do najnowszego patcha Tribunal- ale nic prawie on nie wnosi- ot cos tam do obsługi dźwięku w trybie software :P + jakaś poprawka w stabilności( minimalna)- nic więcej.

 

PS- niedługo ( maj) będzie premiera nowego dodatku do Morrowind- coś tam z wilkołakami.

Za grę zabieram się od niedzieli- ale psrawdziłem ją już- ładnie chodzi na full :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a ja o czym pisałem ;) Mam i polecam- robi nowszą wersję gry- nie ma takiego oddzielnego patcha do Morrowinda ( podstawa wersja), żeby zrobił to samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z Morowinda v1.2.0722 PL - zadnych pluginow nie montowalem (za duzo worningow i bladow przy rekompilacji skryptow :( )

Kupowalem poziomy zwykle do 50 - rzadko do 70 - a reszta jest recznieKorzystam z Morowinda v1.2.0722 PL - zadnych pluginow nie montowalem (za duzo worningow i bladow przy rekompilacji skryptow :( )

Kupowalem poziomy zwykle do 50 - rzadko do 70 - a reszta jest recznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...