Skocz do zawartości
mlun

Co zamiast epoxa 8rda?

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka na dzien dzisiejszy jest dobra i w miare tania płyta na nforce2 bo mój epox 8rda 4 raz w serwisie wylądował i po wymianie chcę go sprzedac i kupić co nowego i nie drogiego co doradzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a) dostępna http://www.pcprojekt.pl/?str=katalog_produ...id_produktu=101

B) jak narazie nie jest mi potrzebny(ale jakieś się znajdą :wink: )

c) zawodność -to jest juz raczej pozostałość po początkach ,teraz jest z tym coraz lepiej (ja kupiłem 1,5 tyg temu i jest wszystko w porządku (a nawet lepiej :D )

a dotego

wysokie fsb ,wydajność ,atrakcyjna cena itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze że różnica między tym DFI a abitem w cenie jest nie duża a w wydajności DFI przoduje tak?Jesli się mylę to mnie poprawcie.

mimo iz jestem fanem DFI to abit ma taka sama wydajnosc , plyty roznia sie tylko iloscia ustawien w biosie i oczywiscie DFI wieksze FSB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz rozwiazal sie moj problem pt. "co zrobic z epoxem rda". komp mi sie zwiesil w posie, po ponownym uruchomieniu to samo. rzut oka do budy i moim oczom ukazalo sie to:

www.ocg.prv.pl/obrazki/RDA.JPG (sora za ostrosc, ale spalem tylko 3h)

 

jutro oddaje ja na gware i wybiore sobie cos innego a bede mial duzy wybor z mala doplata, bo na fakturze mam prawie 400pln za nia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz rozwiazal sie moj problem pt. "co zrobic z epoxem rda". komp mi sie zwiesil w posie, po ponownym uruchomieniu to samo. rzut oka  do budy i moim oczom ukazalo sie to:

www.ocg.prv.pl/obrazki/RDA.JPG (sora za ostrosc, ale spalem tylko 3h)

 

jutro oddaje ja na gware i wybiore sobie cos innego a bede mial duzy wybor z mala doplata, bo na fakturze mam prawie 400pln za nia.

co nie zmienia faktu ze nie wezma ceny z faktury tylko taka cena za ile teraz mozna ta plyte kupic u nich w sklepie :twisted: a i pozatym nie wiadomo czy oddadza ci kase / pozwola doplacic bo to zalezy od sklepu i od serwisu gdzie beda servisowac plyte. kasa oddaje sie bardzo zadko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczuję Ci Niemiec.Mi płytka normalnie działała nagle system się zawiesił ja daję reset i komp się już nie podnosi i to by mniej więcej na tyle wyglądało.Teraz musze jechac na ecsie dopuki nie zrobia tego epoxa a potem zobaczymy być może go jednak sprzedam. To moja druga płyta z serii 8rda i jakoś mnie to dziwi że tak szybko padają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cene beda brali z faktury a sklep gdzie bralem jest ok, bo biore tam all.

jak mi w listopadzie zeszlego roku na tydzien przed koncem gwary strzelil gf3ti i doszlo do tego, ze byla wymiana sprzetu na inny za doplata to doplate liczyli CENA_branego_sprzetu - wartosc_faktury_za_padake.

 

kasy nie bede nawet bral tylko powiem co za mobo chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...