Skocz do zawartości
dzieciol4

Hynix D43

Rekomendowane odpowiedzi

przecież te pamięci są w większości przypadków lipne to nie to samo co stare hynixy które latały 250 na normalnym biosie nie ma porównania ja żałuje że Kingmaxów sobie nie kupiłem albo Kingstonów na Samsungach to bym miał pewnie luz 230 a tak to 220 i koniec kiszka :mur:  :wink:

1369379[/snapback]

Swiete slowa, kupujac moja kostke przypuszczalem ze wiele na nich nie uciagne i sie potwierdzilo. Ceny ida w dol bo zla opinia sie rozchodzi i popyt spada :razz: .

Obadam w weekend czy na serio te hynie sa tak kiepawe i nawet wysokie napiecie ich nie ruszy (musze na wlasnej skorze to przyezyc :lol: )

BTW. HYMD264646D8J-D43 AA-M, na kostkach HY5DU56822DT-D43... z Korei...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież te pamięci są w większości przypadków lipne to nie to samo co stare hynixy które latały 250 na normalnym biosie nie ma porównania ja żałuje że Kingmaxów sobie nie kupiłem albo Kingstonów na Samsungach to bym miał pewnie luz 230 a tak to 220 i koniec kiszka :mur:  :wink:

1369379[/snapback]

Moje jakoś latają 260 stabilnie, a brałem z esc.pl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje jakoś latają 260 stabilnie, a brałem z esc.pl...

 

No tak ale Ty mowisz o kosciach 256 mb, a oni o 512 a z nimi to jest troche inaczej (zadje sie ze maja inna budowe, poprawcie mnie jak sie myle) i na nich ciezej sie kreci, zwlaszcza w dualu.

 

Sam dzis dostane 2x512 hynixa z pcprojekt, na stronie jest ze to na kosci BT, a jak nie beda to odsylam.

Tyle tylko ze sa R a nie J, ale wydaje mi sie ze co niektorzy sa przewrazliwieni na punkcie tej jednej literki.

Sam sprawdze i zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na swoje narzekałem, poleżały tydzień w szufladzie i się im odwidziało 2x512 hynix z arestu ostatnia dostawa.

 

Teraz mi latają na 250 3-3-3-8 stabilnie 2.9V

 

Wszystko i tak zależy od biosa i płyty głównej, a hynixy nadal są ok mnie bardzo zaskoczyły ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak tylko te stare dobre Hynixy latał na normalnych biosach 250 T1 a teraz trzeba wgrywać bios z T2 a takiego do mojej płyty nie ma i co mam zrobić a dodatkowo jeżeli testuje jedną kość i lata max 200 druga 225 to mi ręnce opadają może i można trafić na taką co 250 poleci ale trzeba mieć wiele szczęścia chyba?? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ale Ty mowisz o kosciach 256 mb, a oni o 512 a z nimi to jest troche inaczej (zadje sie ze maja inna budowe, poprawcie mnie jak sie myle) i na nich ciezej sie kreci, zwlaszcza w dualu.

 

Sam dzis dostane 2x512 hynixa z pcprojekt, na stronie jest ze to na kosci BT, a jak nie beda to odsylam.

Tyle tylko ze sa R a nie J, ale wydaje mi sie ze co niektorzy sa przewrazliwieni na punkcie tej jednej literki.

Sam sprawdze i zobaczymy.

1369489[/snapback]

no to juz odsyłaj to sa kości DT ale J wiem bo kupowałem tydzień temu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać czy ktoś z zwas posiada działające linki albo macie w swoich zbiorach biosy do abita na bazie d10 i d23 wypuszczone przez tictaca a potem jest jeszcze kilka wersji tratsa i zmodowanych d10 tictaca przez tratsa. linkiem pod tym jest lista ale linki zawarte na stronie w większości już nie działają. A jedynie te stare wersje biosów będą działać z moim abitem. Teraz mam D10 Mantarays XT 2T jest fajnie stabilnie ale na 250mhz wydajność jest słaba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej 2x512 takiego samego typu ramu.

Dual jest dosc wybredny a na nforce 2 to juz w szczegolnosci.

I jesli te twinmosy niesa bazowane na jakich remarkach winbonda to sie ich pozbadz i wez hynixy.

1374374[/snapback]

Moje byly kupowane w dualu ale nie powiem co to za jakie bo nie pamietam i wyciagac mi sie ich nie chce :)

 

No ok, teraz jeszcze jakis procek, chyba tego mobila 2600+ i bedzie cud maszyna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam P4 3.0 na Abicie AS8 i aktualnie ValueRam`y Kingstona 2x256MB na 400mhz...Chce sprzedać te pamieci dolozyc troche kasy i kupic cos sensownego.

Mam do wydania około 500zł, a pamięci raczej nie bede kręcił i teraz kilka pytań.

 

Warto brać 2x http://www.esc.pl/product_info.php?cPath=1...products_id=642 ? Czy te hynixy pójdą nominalnie w Dualu?

 

Czy może Geil`e ? http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=10633 ?

 

A może zupełnie coś innego? Prosze o rady i z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam P4 3.0 na Abicie AS8 i aktualnie ValueRam`y Kingstona 2x256MB na 400mhz...Chce sprzedać te pamieci dolozyc troche kasy i kupic cos sensownego.

Mam do wydania około 500zł, a pamięci raczej nie bede kręcił i teraz kilka pytań.

 

Warto brać 2x 1374900[/snapback]

Oponuję za hynixami, będą oczywiście chodzić w dualu, a Geile są niewarte dopłacania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.egielda.com.pl/?a=10&id=96

przejzalem ten test i doszedlem do wniosku ze wybor padnie pomiedzy geilem a hynixem... poszukam jeszcze jakiegos konkretnego porownania obu układów...

 

Hmm, a jakie sklepy polecacie? Mogą być sprawdzone internetowe lecz wolałbym osobisty odbiór w Warszawie. Czy ktoś służy dobrymi namiarami? :) bede wdzieczny.

 

PS: Lepsza jest seria BT czy DT ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info :) a te? 1374943[/snapback]

Jak to są BT to warto brać, ale radzę spytać, bo może być błąd w opisie.

 

EDIT: Jednak tak sobie pomyślałem: myślę że dopłacać 138 zł jakoś mi się nie widzi. DT w arest.pl do wzięcia... :wink:

Edytowane przez psychodeliczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Lepsze są BT tyle, że już ich w sklepach nie znajdziesz.

W arest.pl za 199 zł są, ale DT (piszą, że BT, ale to błąd). A do geilów jak mówiłem szkoda dopłacać..

tzn gdzie piszą ??? na kosciach czy gdzies indziej ??? bo ja kupilem w tamtym roku i na kostkach pisze BT, zas na grafie mam DT i faktycznie niechce zabardzo isc (chociaz z 200Mzh wycisnolem 260 bez artow i BEZ CHLODZEIA :!: )

 

Pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn gdzie piszą ??? na kosciach czy gdzies indziej ??? bo ja kupilem w tamtym roku i na kostkach pisze BT, zas na grafie mam DT i faktycznie niechce zabardzo isc (chociaz z 200Mzh wycisnolem 260 bez artow i BEZ CHLODZEIA :!: )

 

Pzd

1376041[/snapback]

W opisie na stronie arest.pl podawali, że na kościach jest BT kiedy było DT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, najprawdopodobniej w poniedziałek bede jechać po hynixy... I teraz pewne pytanko. Jakie konkretnie serie oplaca sie brac? Bo niestety bede sam musial w sklepie wszystko posprawdzać... Na co zwracać uwage?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się moim wynikiem ;). 2x256 (p. podpis), na VDimm 2.86V latają stabilnie na 530MHz/3-3-3-8 (na wyższych timingach nie próbowałem). Chyba trafiła mi się naprawdę niezła seria :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, krotka pilka:

 

mam R-D43 (nie wiem czy na BT czy DT :/ kupowane dosc dawno w arescie, wiec pewnie BT) jedna 512MB

chce kupic teraz mobila i licze na fsb ok 240 MHz

rozumiem, ze te z esc nie pojda tak wysoko bo sa DT?

chce duala i jaknajwiecej fsb w dualu :) heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, krotka pilka:

 

mam R-D43 (nie wiem czy na BT czy DT :/ kupowane dosc dawno w arescie, wiec pewnie BT) jedna 512MB

chce kupic teraz mobila i licze na fsb ok 240 MHz

rozumiem, ze te z esc nie pojda tak wysoko bo sa DT?

chce duala i jaknajwiecej fsb w dualu :) heh

1378603[/snapback]

Heh... DT nie pójdą? Ja mam DT :) i 530 w Dualu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Netes, to ty eleganckie te ramy masz :D mozesz podac dokladnie napisy na nalepce i kosciach?

 

No wlasnie ludziska powyzej mowia, ze zatrzymali sie na 200-220 ;//

1378689[/snapback]

Netes ma 2x256... a 512 pewnie sie juz tak dobrze nie kreca.... :/

Edytowane przez NeuroPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Netes, to ty eleganckie te ramy masz :D mozesz podac dokladnie napisy na nalepce i kosciach?

1378694[/snapback]

Dokładnych z kostek Ci nie podam, bo mi się wyjmować nie chce, z naklejki:

HYMD232 646D8J-D43, a poza tym tydzień 83, rok 2004

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...