Skocz do zawartości
dzieciol4

Hynix D43

Rekomendowane odpowiedzi

Taki mam zamiar.... czytałem wszystkie posty i nadal nie wiem do końca która seria jest najlepsza....  :roll:

Jak to ktos ladnie powiedzail.

 

Sa dobre serie i kiepskie.

Ale sa tez czarne owce w dobrych seriach i zloci chlopcy w zlych seriach :P Ja czekam az ktos bedzie chcial sprzedac hynixy 512MB min. fsb 250, ostatnio nie lubie sie bawic w toto lotto :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt ci niepowie bo nikomu sie szuakć niechce. pozatym parti jest dużo. Jak będziesz mieć fart to rtrafisz tak jak ja seiteci które codza do 491mhz na 2,5-3-3-11 wiecej niechca bo płyty chyba blokuje bo w memtest niedają ządnych błedó na 240 mhz ale wiesza sie on na 86% niewiem czemu :/. 491 mhz to screen jedynie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale żeś jest uparty człowieku...

czytałeś cały topic? i dalje nie rozumiesz o co chodzi w tych partiach? :/ mamy ci to jakoś listownie wysłać, czy jak?

 

już ktoś ci powiedział:

 

"Sa dobre serie i kiepskie.

Ale sa tez czarne owce w dobrych seriach i zloci chlopcy w zlych seriahc"

to ci powinno wystarczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moge zalatwic 512 hynixa za 299zl! na gwarancji! nowiutka ani razu nie uruchomiona! niedlugo podam serie!

 

hjuz mam serie: HYMD264646D8J-D43 AA-M

kontakt:

gg: 7265207

,mail: goebel@interia.pl

phone: 508 747 297

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeb każdy miał okazję wypowiedzieć się jak chodza jego kości

jak spojrzysz dokładnie na topic to zauwazysz, że niektóre serie powtarzają się częściej jako dobre kości, a niektóre w większości są słabe

 

dla przykładu: wersja CT jest największym szitem jakiego widziałem, wogóle niepodkręcalne, totalny syf (dlatego taki tani)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sailence dobrze mowi - polac mu :)

przy hynixach warto patrezc na serie! ct z tego co slyszalem to jest takie gowno! a ile osob kupuje to na allegroi bo jest tanie! ja kupilem niedawno hynixa 256mb za 180zl i nie zaluje wcale taka dobra pamiec ze szok!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sklepie ciezko dostac hynixy, ale co ja moge zalatwic to jest ze sklepu tylko czeka na wlasciciela! dalem taka informacje tylko na tym forum poniewaz ta kosc powinna byc dla overclockerow a nie dla "burakow"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nice seria pcmax

 

@matthew nie radziłbym ci szukać po sklepach, bo sprzedawcy nie za bardzo pozwalają na wybieranie przez klientów serii kości (uważają, że to jest cecha, która nie ma wpływu na pracę podzespołu), więc jak pcmax ma taką łądną serię, to się nie zastanawiaj tylko bierz :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

Ja dostałem już ram od gutexa jest dokładnei taki jak na aukcji wszystko się zgadza

ale mam tragiczne OC na tym co w podpisie powyzej fsb 206 komp nie wstaje mimo ze dam wysokie napięcie 3,0 V to jest chyba nienormalne jak na ta pamięć?

Przy zmianie timmingów też czesto komp nie odpala

mam ustawione teraz fsb 200 równo i w aidize mam tylko odczyt 2600 zapis 780 tragiczne wyniki, timmingi mam standardowe bo gdy obojetnie jka zmienie timmingi w biosie to komp nie wstaje

 

Co może być tego przyczyną ,Miałem kiedyś serie HYNIX CT i podobne obiawy były ?

prosze o pomoc !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie wczoraj dwie sztuki od zbychu00 i niestety potwierdziło się kurde, że nie chodzą z Epoxami :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Sprawdzaliśmy na dwóch Epoxach 8rda+ i C1 wyskakuje - płyta nie wstaje (bios najnowszy i przedostatni) - w innych płytach działa ok - jakby ktoś był zainteresowany http://allegro.pl/show_item.php?item=37981668

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauwązyłem ze w biosie za nic nie moge ustawic na fsb 200 Cl nizszego niż 3 i mam teraz ustawienei domyslne pamieci tylko tyle ze zmieniłem PERFORMANCE NA ULTRA -lepsza wydajność

 

jakie wy macie wyniki w aidzie przy hynixach chodzacych synchro fsb 200 np 2500@3200 procek ?

i jeszcze jendo zmienialiście timmingi ,jakie polecacie timmingi przy fsb 200 (poniżej cl3 nie moge ustawić ) ?

 

Moja pamięć to taka HYMD2646646B8J- D43 AA-A ma ktoś taką z was u gutexa kupiona ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie wczoraj dwie sztuki od zbychu00 i niestety potwierdziło się kurde, że nie chodzą z Epoxami :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Sprawdzaliśmy na dwóch Epoxach 8rda+ i C1 wyskakuje - płyta nie wstaje (bios najnowszy i przedostatni) - w innych płytach działa ok - jakby ktoś był zainteresowanyhttp://allegro.pl/show_item.php?item=37981668

To trochę dziwne, bo u mnie chodziły przez 30 min. Niestety podczas "zabawy" z nimi padła płyta główna. Mam rev. 1.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zauwązyłem ze w biosie za nic nie moge ustawic na fsb 200 Cl nizszego niż 3  i mam teraz ustawienei domyslne  pamieci tylko tyle ze zmieniłem PERFORMANCE NA ULTRA -lepsza wydajność  

 

jakie wy macie wyniki w aidzie  przy hynixach chodzacych synchro  fsb 200 np 2500@3200 procek  ?  

i jeszcze jendo zmienialiście timmingi ,jakie polecacie  timmingi przy fsb 200 (poniżej cl3 nie moge  ustawić ) ?

 

Moja pamięć to taka  HYMD2646646B8J- D43 AA-A ma ktoś taką z was u gutexa kupiona ?

Ja mam te pamięci, lepsza stabilność jest po podkręcenie jak chodzą w singlu (nie dual)

Stabilnie było by 210Mhz ale od czasu do czasu są zwiechy :? .

Teraz chodzą mi w dualu z trzecią kością twinmosa 512Mb razem 1,5Gb :D

Ale już wiem że słabe oc moich kości jest spowodowane płytą główną. Najlepiej radzi sobie z hynixami ABit NF7 - szkoda że jej nie kupiłem dwa lata temu :cry:

No ale cóż czekam już na A64 i nie opłaca mi się sprzedawać Epoxa i kupować Abita

Moje wyniki w Ewereście to przy 200 2,5-3-3-8

Odczyt 2700MB/s

Zapis 1070Mb/s

 

Przy 210 było coś w zapisie 3100Mb/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...