Skocz do zawartości
Bartek

Znowu gainward!!!!!!chyba?

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

raz na parę dni , zupełnie losowo nieważne czy gram czy słucham mp3 w windzie,na ekranie robi się mozaika (paski ,kreski ) można poruszać kursorem (piękny mozaikowy kwadrat)

pomaga tylko twardy reset (raz nawet po resecie jeszcze przez chwilę była mozaika)

co to k!@#wa jest? to samo było i w xp i w me

podejrzewam kartę Gainward Ti4200 64mb

czekam na sugestię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

raz na parę dni , zupełnie losowo nieważne czy gram czy słucham mp3 w windzie,na ekranie robi się mozaika (paski ,kreski ) można poruszać kursorem (piękny mozaikowy kwadrat)

pomaga tylko twardy reset (raz nawet po resecie jeszcze przez chwilę była mozaika)

Hehe. Może SIS? Ja mam to czasem na moim SIS'ie. Też zupełnie losowo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wiesz ze u mnie kiedys tez cos takiego mialo miejsce ale tylko raz

yslalem ze to wina systemu i olalem to, do tej pory jest spokoj

moze to faktycznia wina przegrzania jeszcze biroac po uwage to ze stalo sie to w upalny dzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech zdarzyło mi się to o.k cztery razy od kupna nowego sprzęta o.k 1,5 miesiąca nie jest to raczej wina przegrzania karta spoko przechodzi np 4razy 3dmarka myślałem że to system przeinstalowałem i też się to zdarzyło

czekam na opinie i rady

co to może być oprócz grafy??

a może to wcale nie jest wina grafy :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś podobnego : najpierw ekran zrobił się jakby ktoś różowy filtr założył, a potem mozaika.

Tyle, że ja przykryłem monitor gazetą (podlewałem kwiatka :lol: ) i zapomniałem. Po prostu przegrzał się monitor. Ale wyłączyłem i po paru minutach mu przeszło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo już dawno temu z moją poprzednią kartę grafiki 3dfx VooDoo3. Też na początku myślałem, że to wina systemu ale po reinstalce Windy działo się to samo. Winna okazała się karta grafiki, która się przegrzewała. Byłem trochę tym zdziwiony bo w grach wszystko elegancko chodziło, a system zawieszał się na Officie. Po założeniu coolera wszystko wróciło do normy.

 

Reasumując, podejrzewałbym kartę graficzna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech zdarzyło mi się to o.k cztery razy od kupna nowego sprzęta o.k 1,5 miesiąca nie jest to raczej wina przegrzania karta spoko przechodzi np 4razy 3dmarka myślałem że to system przeinstalowałem i też się to zdarzyło

czekam na opinie i rady 

co to może być oprócz grafy??

a może to wcale nie jest wina grafy :?

Mysle ze wina grafy, mam taka sama, i tez niestety zaobserwowalem to zjawisko, od 1,5 miesiaca wydarzylo sie to 2 razy - podczas pracy w windowsie (nie zadna tam gra) piekna krateczka fioletowo chyba zielona :)

 

A masz wlaczone fast-writes w biosie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech zdarzyło mi się to o.k cztery razy od kupna nowego sprzęta o.k 1,5 miesiąca nie jest to raczej wina przegrzania karta spoko przechodzi np 4razy 3dmarka myślałem że to system przeinstalowałem i też się to zdarzyło

czekam na opinie i rady 

co to może być oprócz grafy??

a może to wcale nie jest wina grafy :?

chyba wina grafy bo wiem ze na GeForce 4 MX czesto to sie zdaza oczywiscie widzialem to juz na kilku modelach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafa na 100%. Przerabialem juz ten problem. uszkodzone kosc lub kosci pamieci na grafie. jak zadko wystepuje radze je popalic i zaniesc grafe do serwisu jako martwa. bo moga nie stwierdzic usterki. a na drugi raz jak bys przyniosl martwa to by bylo podejrzane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

raz na parę dni , zupełnie losowo nieważne czy gram czy słucham mp3 w windzie,na ekranie robi się mozaika (paski ,kreski ) można poruszać kursorem (piękny mozaikowy kwadrat)

pomaga tylko twardy reset (raz nawet po resecie jeszcze przez chwilę była mozaika)

co to k!@#wa jest? to samo było i w xp i w me

podejrzewam kartę Gainward Ti4200 64mb

czekam na sugestię

Miałem to samo na swoim gf4ti4200 :? ale tak mi się działa tylko w lato [chica jak cholera] a ostatnio jak go podkręcałem to puściłem go na 280/550 [kór#A mało !!! :evil: ] i po chwili w 3dmark2001[330] też zrobiło mi się takie coś więc wynika z tego że karta się przegrzewa :evil: . Chłodzenie na tym gf4ti4200 coś gainwardowi nie wyszło. Ostatnio zauważyłem na stronie gainwarda [polskiej] że na tym gf4ti4200 jest nowe chłodznie ! Porządny radiator z wiatraczkiem :D

Więc trzeba pomyśleć nad walnieńciem jakiegoś porządnego chłodzenia :D :twisted:

A tak wogóle to myślałem nad napisaniem maila to gainwarda [polska] związanego z tym problemem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

raz na parę dni , zupełnie losowo nieważne czy gram czy słucham mp3 w windzie,na ekranie robi się mozaika (paski ,kreski ) można poruszać kursorem (piękny mozaikowy kwadrat)

pomaga tylko twardy reset (raz nawet po resecie jeszcze przez chwilę była mozaika)

co to k!@#wa jest? to samo było i w xp i w me

podejrzewam kartę Gainward Ti4200 64mb

czekam na sugestię

Miałem to samo na swoim gf4ti4200 :? ale tak mi się działa tylko w lato [chica jak cholera] a ostatnio jak go podkręcałem to puściłem go na 280/550 [kór#A mało !!! :evil: ] i po chwili w 3dmark2001[330] też zrobiło mi się takie coś więc wynika z tego że karta się przegrzewa :evil: . Chłodzenie na tym gf4ti4200 coś gainwardowi nie wyszło. Ostatnio zauważyłem na stronie gainwarda [polskiej] że na tym gf4ti4200 jest nowe chłodznie ! Porządny radiator z wiatraczkiem :D

Więc trzeba pomyśleć nad walnieńciem jakiegoś porządnego chłodzenia :D :twisted:

A tak wogóle to myślałem nad napisaniem maila to gainwarda [polska] związanego z tym problemem :D

aaa... mi takie coś działo się tylko jak grałem w gry i to nie we wszystkich :D głównie jak pykałem w warcraft3 :? a i w battlefield 1942 ale to naprawde na podwórku i w pokoju była chica jak nie wiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kór#A !!!! :( :evil: wrrr... właśnie zainstalowałem warcraft 3 puściłem go i wyje#$@O mi te ziarniste paski !!! :( :evil: co to ma być ?!?!? i czemu tak dzieje się [jak narazie] tylko w warcraft 3 ?!? :evil: [puściłem gta 3 i ut2003[demo] i mafię i wszystko spoko ! a tylko w warcraft3 się kór#A wszystko pieprzy !!! a może to wina mojej pł.głównej ??? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech

U mnie też w WC3 raz to się zdarzyło , raz w The Thing, raz w Moh,

i raz w windzie totalny losowy rozkład

w sumie nie wiem co robić czy reklamować (kupiłem w komputroniku w necie) 2 m-ce temu, |długo to pewnie będzie trwało| czy na razie olać zdarza się to ale nie tak często by było to uciążliwe

 

w końcu 3 lata gwarancji

aha w serwisie mogą tak doj#%ać że przyślą ją mówiąc że jest o.k bo u nich się wtedy nie wysypie :? :evil: :evil:

???????????????????????? :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć

raz na parę dni , zupełnie losowo nieważne czy gram czy słucham mp3 w windzie,na ekranie robi się mozaika (paski ,kreski ) można poruszać kursorem (piękny mozaikowy kwadrat)

pomaga tylko twardy reset (raz nawet po resecie jeszcze przez chwilę była mozaika)

co to k!@#wa jest? to samo było i w xp i w me

podejrzewam kartę Gainward Ti4200 64mb

czekam na sugestię

TO GAINWARD !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja miałem tak only raz, (na szczęscie) ale powodu nie znam. Reset nie działał trza go było wyłączyć :( ale omało mi wątroba nie poszła :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by było zmienić chłodzenie tego gf4ti4200 ale z tym wiąrze sie utrata gwarancji :? chyba że zrobimy to tak że się zmieni chłodzenie jakby nigdy nic :D :twisted: ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam powercolora i nie mam takich problemów :)))

 

Mówią ze Gainward jest taki super a co chwila slysze negatywne opinie na jego temat ...

 

nie kazdy noname to shit :) i nie kazdy markowy jest super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam powercolora i nie mam takich problemów :)))

 

Mówią ze Gainward jest taki super a co chwila slysze negatywne opinie na jego temat ...

 

nie kazdy noname to shit :) i nie kazdy markowy jest super :)

Ja mam Gainward'a GF 3 Ti 450 (Ti 200) 64 MB Ram i nie mam zadnych z powyzszych problemow...

Z tego co zauwazylem takie jaja dzieja sie z Ti 4200... Dlatego nie moge sie z Toba erio zgodzic, gdyz wiekszosci osob Gainward nie sprawia zadnych problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...