Skocz do zawartości
berkut

!! Chłodzenie freonem !!

Rekomendowane odpowiedzi

berkut nie obrazaj sie ! i dalej dziel sie z nami swoja wiedza

 

Mi osobiscie wydaje sie ze Jelen czesciowo ma racje

Wszyscy powinnismy zaczac starac sie rozwiazywac problemy samemu a nie patrzec jak berkut to zrobil.

No ale to przeciez nie jego wina ze wszyscy sie wzoruja na nm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie wydaje ze kilka osob tu po prostu <span style="color:red;">[ciach!]</span>li bez sensu... ( i nie mowie tu o berkucie ).

plujecie sie do niego o byle gowna, a wlasciwie gdyby nie On to w polsce byloby cichutko o FC.

 

PIETRAS: moze jeszcze kilka postow?? Co masz na razie za malo ??

ginger78: nie umiesz pisac po polsku ? Musisz byc az taki Ql ?? biaUymstoku ... Ł ci sie s<span style="color:red;">[ciach!]</span>lilo na klawiaturze ??

 

Co do wzorowania... Najpierw prosicie o pomoc... a potem pieprzycie ze wszyscy sie na berkucie wzoruja i sie nic nie rozwija. On sie rowija... leci caly czas do przodu...

 

Jelen: zrobiles FC. Gratuluje... ale teraz twoje posty swiadcza jakbys byl BOGIEM FC i WSZYSTKO o tym wiedzial... Zreszta sam przeczytaj....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

berkut , ty jako jeden z moderatorow nie moglbys zmienic tego topica tylko do odczytu ?

bo teraz to to jest jedno wielkie gowno a wszystko co wazne i warte uwagi znajduje sie na stronach 1-68 , a te pozostale 33 to jakies brdnie i ciagle zadawane te same pytania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehehehe RAF , zeby FC wystawiac na allegro to juz naprawde , jestem ciekaw jak to komus wyslesz i czemu nie dales minimalnej ;] , jest wogole izolacja parownika i mobo i zapinka jakas ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wow panowie luzik ja tylko chcialem zeby ktos napisal cos w rodzaju "how to.." i nic poza tym 8O i ponawiam swoja prosbe o stworzeniu galerii fc z opisem systemu ale bez mozliosci odpowiadania

 

 

btw

moderator moglby usunac te ostatnie posty ktore nie wnosza nic nowego do temtu bo to tylko utrudnia pozniejsze przegladanie (wierzcie mi przebrnalem przez te 100 stron)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

berkut zle mnie zrozumiales a jak zwykle reszta poszła za tobą!. Wypowiadając sie nie miałem w ogóle na myśli tego że jesteś nie w porządku i że robisz źle! bo to co robisz jest jak sam wiesz moim zdaniem wypasione!. Chodziło mi tylko o osoby które biorą sie za FC ze za bardzo wzorują sie na twoich pomysłach... Jesteś już doświadczony ,masz zaplecze sprzętowe i duza wiedze o FC ,budujesz juz mocne układy. To co robisz jest perfekcyjne ale dla ciebie! gdy masz wprawe doswiadczenie jest to łatwe ,lecz nie dla każdego twoje pomysły (początkujący) są najlepsze! ,sam napisales kazdy system jest inny... tak wiec ja appeluje do userów zeby tworzyli swoje od podstaw używajac swojego mózgu! wtedy cały poziom polskiego Fc pójdzie w góre!. Twoje pomysly sa extra ale to tak jakbyś uczył kogoś jazdy na samochodze rajdowym...

rozumiecie już Sheep ,Pietras itp...??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie na ten temat jest takie. Pospawać kilka rurek to kaarzdy umie, ale zrobi wypasione FC to umie tylko berkut , dlatego wszyscy sie na nim wzorują ( ja też , a jak na tym wyjde to zobacze jak zrobie swoje pierwsze fc )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak poczytalem sobie ten topic i ostatnie strony to naprawde ciekawa lektura.

Az sie scyzoryk otwiera podczas czytania postow trawionego zawiscia Jelenia i jego przy[gluteus maximus]sow.

Berqt was naprowadzil na "sluszna droge" a teraz stosujecie zasade : "murzyn zrobil swoje, murzyn moze odejsc" ?

Uczniowie "przerosli" mistrza :lol:

Zawsze podobalo mi sie to podejscie dzieciakow.

ROTFL "panowie i panie"

Jelen, daj se siana i zacznij czasem myslec co i jak piszesz bo robisz z siebie pajaca jakich malo.

Sorry za ten OT, ale nie moglem sie powstrzymac :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak poczytalem sobie ten topic i ostatnie strony to naprawde ciekawa lektura.

Az sie scyzoryk otwiera podczas czytania postow trawionego zawiscia Jelenia i jego przy[gluteus maximus]sow.

Berqt was naprowadzil na "sluszna droge" a teraz stosujecie zasade : "murzyn zrobil swoje, murzyn moze odejsc" ?

Uczniowie "przerosli" mistrza  :lol:  

Zawsze podobalo mi sie to podejscie dzieciakow.

ROTFL "panowie i panie"

Jelen, daj se siana i zacznij czasem myslec co i jak piszesz bo robisz z siebie pajaca jakich malo.

Sorry za ten OT, ale nie moglem sie powstrzymac  :evil:

sam jestes pajac po czytać nie umiesz... przeczytaj co napisałem u gory! masz chyba problemy ze zrozumieniem tekstu bo zarzucasz mi rzeczy bezpodstawne... Ludzie gdzie ja mówiłem że to co robi berkut jest złe ??? 8O 8O 8O ,nigdzie go nie pojechałem ,bo dobrze sie znami a kumpli sie nie jedzie!. Pojechałem was za to że nie używacie mózgu i wszytsko kopiujecie zamiast zrobić coś swojego!.

 

HeadHunter naprawde śmieszny jesteś do podstawówki uczyć sie czytać! ze zrozumieniem (choć z tak małym IQ to niemozliwe)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze jest tu taka czesc ludzi ktorzy za wszelka cene chca sie podlizac berkutowi (nie umniejszajac jego wiedzy i doswiatczenia!!!)

 

Sheep i HeadHunter co wy odpierdalacie !!!

Jelen nic zlego nie powiedzial o berkucie a wy odrazu na niego naskoczyliscie !!

Poza tym sadze ze wychodzicie z zalozenia ze wszystko co robi i mysli berkut jest wspaniale

a nalezalo by czasami samemu pomyslec

 

nie chce zeby mnie zle zrozumiano

 

brekut naprawde bardzo cie szanuje i mysle ze jestes jedana z najwiekszych postaci na tym forum

 

po co wogole czesc osob kompletnie nie zwiazana z FC sie wypowiada ?przez to wlasnie teraz jest jak jest

 

Sheep co sie czepiasz gingera78 !!!!

to jest tylko i wylacznie jego sprawa jak sie podpisuje a jak ci sie nie podoba to masz problem ale tego nie komentuj

wiesz kidys widzialem jakiegos posta gdzie miales jakies pedalskie warkoczyki (moglo mi sie cos pomylic nie jestem pewny jesli to nie ty to sorry)

i nie wypowiadalem sie

poprostu czasem nalezy zachowac opnine dla siebie

 

 

mozecie pomyslec ze zazdroszcze berkutowi i jestem zawistny ale tak nie jest poprostu zgadzam sie z jeleniem i nie bede siedziec cicho jak ktos wyskakuje niewiadomo skad i po nim jezdzi

 

mam nadzieje ze sie berkut nie obrazisz i dalej bedziesz odwiedzal to forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie wydaje ze jest tu taka czesc ludzi ktorzy za wszelka cene chca sie podlizac berkutowi (nie umniejszajac jego wiedzy i doswiatczenia!!!)

 

Sheep i HeadHunter co wy odpierdalacie !!!

Jelen nic zlego nie powiedzial o berkucie a wy odrazu na niego naskoczyliscie !!

Poza tym sadze ze wychodzicie z zalozenia ze wszystko co robi i mysli berkut jest wspaniale

a nalezalo by czasami samemu pomyslec

 

nie chce zeby mnie zle zrozumiano  

 

brekut naprawde bardzo cie szanuje i mysle ze jestes jedana z najwiekszych postaci na tym forum  

 

po co wogole czesc osob kompletnie nie zwiazana z FC sie wypowiada ?przez to wlasnie teraz jest jak jest  

 

Sheep co sie czepiasz gingera78 !!!!

to jest tylko i wylacznie jego sprawa jak sie podpisuje a jak ci sie nie podoba to masz problem ale tego nie komentuj

wiesz kidys widzialem jakiegos posta gdzie miales jakies pedalskie warkoczyki (moglo mi sie cos pomylic nie jestem pewny jesli to nie ty to sorry)

i nie wypowiadalem sie

poprostu czasem nalezy zachowac opnine dla siebie

 

 

mozecie pomyslec ze zazdroszcze berkutowi i jestem zawistny ale tak nie jest poprostu zgadzam sie z jeleniem i nie bede siedziec cicho jak ktos wyskakuje niewiadomo skad i po nim jezdzi  

 

mam nadzieje ze sie berkut nie obrazisz i dalej bedziesz odwiedzal to forum

hehe dzięki za wsparcie :D ,co do tych warkoczyków też wydawały mi sie pedalskie (i to bardzo) ale również powstrzymałem sie od komentarza bo orientacja seksualna ,czy tam fryzjerstwo to nie moja działka... tak jak wy nie mający pojecia o FC również wstrzymajcie sie z komentarzami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZNAKOMITY PLAN

azaz pl i Jelen udzielam Wam ostrzezenia, trafie na jeszcze jeden post w stylu Waszych poprzednich i lecicie z furkotem na urlop.

Poczytajcie prosze dokladnie regulamin i trzymajcie krocej twarze bo nie recze za siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raf czy w tym swoim zestawie ktory sprzedajesz na allegro dolaczyles jakas izolacje na plyte gl ???

Wydaje mi sie ze powinienes z opisie napisac ze trzeba zrobic jeszcze izolacje bo ktos rozwali sobie kompa i bedzie chcial zebys zwracal kase.

 

 

 

:lol: czyzby Sheep strzelil z ucha ?? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Maria Skuodowska tez byla kobieta...

 

hyh ludzie. Zaklada ktos topic - Jest OK

 

pisze w nim po kolei co robi, jak robi - Jest OK

[a moglby miec Was i reszte w ... powazaniu]

 

jest powiedzmy jednym z pionierow - Jest OK

 

ktos sie pospieszyl staral sie go wyprzedzic, ma swoje pomysly - Jest OK

 

wkrada sie zazdrosci... nie wazne kto komu i dlaczego... wazne ze jest zazdrosc - Jest NIE OK :( a to juz smutne...

 

chcecie pokazac jakie mastachy jestescie? tam jest taka opcja "Nowy Temat" wypad mi juz zaloz swoj jeden z drugim i pokaz co potrafisz....

 

Tutaj sie wypowiada Berkut co robi itp... nie pasuje?

 

zawsze mozna zmienic jeszcze forum...

 

Berkut - oby tak dalej, wierzysz w cos, spelniasz swoje marzenia... to sie ceni... i nagradza :)

Reszta - sa 2 drogi: za berkutem i obok niego... ktory wybierzecie Wasza sprawa... ale od niego to sie odpr. to mu sie nalezy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Maria Skuodowska tez byla kobieta...

 

hyh ludzie. Zaklada ktos topic - Jest OK

 

pisze w nim po kolei co robi, jak robi - Jest OK  

[a moglby miec Was i reszte w ... powazaniu]

 

jest powiedzmy jednym z pionierow - Jest OK

 

ktos sie pospieszyl staral sie go wyprzedzic, ma swoje pomysly - Jest OK

 

wkrada sie zazdrosci... nie wazne kto komu i dlaczego... wazne ze jest zazdrosc - Jest NIE OK :( a to juz smutne...

 

chcecie pokazac jakie mastachy jestescie? tam jest taka opcja "Nowy Temat" wypad mi juz zaloz swoj jeden z drugim i pokaz co potrafisz....  

 

Tutaj sie wypowiada Berkut co robi itp... nie pasuje?

 

zawsze mozna zmienic jeszcze forum...  

 

Berkut - oby tak dalej, wierzysz w cos, spelniasz swoje marzenia... to sie ceni... i nagradza :)

Reszta - sa 2 drogi: za berkutem i obok niego... ktory wybierzecie Wasza sprawa... ale od niego to sie odpr. to mu sie nalezy!

a mielismy zmienic temat :evil: :!:

 

RaF

chcesz sprawdzic czy takie "cos" pojdzie wogole i za ile ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samhain: a zebys wiedziaU ze zaUoze nowy temat jak zaczne klime robic :)

Jezeli jeszcze raz napiszesz posta tak kalekim jezykiem, to nie bedziesz juz mial okazji do zalozenia nowego topicu o klimie :evil:

Kurna, skad wy tak pokopane pomysly bierzecie co do pisowni !?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra w koncu zmienie troche temat... w koncu doszla do mnie paczka z wezem stalowym elastycznym od TUBIES INTERNATIONAL, powiem ze zaryzykowalem, zadzwonilem, zrobilem przelew i jest cacy, powiem ze sprawdzona firma, dostajesz to czego chesz wlacznie z wypasiona faktura. Po maturach probnych zaczynam modernizacje mojego FC, wymiana wezy poprawa elektorniki (ekranizacja przewodow itp.) Dodatkowo dochodzi MOD obudowy wstawiam okno na czesc boczna obudowy i chlodzenia - poodswietlanie na niebiesko. Propo weza stalowego, fajna sprawa, chociaz jest mniej gietki niz weze do napelniania ukladow gazem, ale jest leastyczny, zamowilem troche za duzej srednicy bo az wewnetrznej 8 mm - ale mysle ze zbytnio nie wplynie to na prace ukladu, tym bardziej ze to jest tylko odcinek 0,5 metra - tylko na polaczenie czesci glowicy chlodzacej z ukladem chlodniczym - dalej leci sobie ruka miedziana wspawana do kompresorka. Skracam dlugosc rurki ssacej - bedzie krutsza niz wczesniej (uzalezniona od dlugosci przewodow do freonu - zakonczenia skrecane). Zobaczymy co dalej szykuje zmiane gazu na R22. Trzymajcie sie wszyscy i licze na mniejsze zamieszanie na tym topicu.... nerwy w konserwy i na eksport... lepiej tworzyc niz niszczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...