Skocz do zawartości
Nyny

GeForce 6800 / GT / Ultra

Rekomendowane odpowiedzi

ta karta jest cieniutka, testowalem ja z jednym cymbałem na servie i ma srednio o 20-30 fps mniej od mojego Winfasta 6800 GT  :lol:

 

p.s. kutol nie ma aima

1217336[/snapback]

hmm, az ciezko w to uwierzyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam msi 6800 GT normalnie chodzi na 395/1150 bez żadnych artyfektów.

Na chłodzeniu oryginalnym MSI na max bo jest suwak na karcie.

Uwaga ! Trzeba przeinstalować winde, niby w 3D Mark'ach wyniki ok ale w grach spadek wydajności.

W oprogramowaniu MSI jest D.O.T. (Dynamic Over-clocking Technology) Który w sposób bezpieczny można podkręcić od 2-10% tj. 385/1100 na takich wartościach po 2 godzinach colina05 1600/1200 wszystko na max temp. 54 stopnie.

Edytowane przez eclip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1216717[/snapback]

Bardzo ciekawy test... Tylko jedno mnie dziwi... Jak oni odpalaja te marki....

W 3DMark2005 wersja Gainward LE uzyskala ~2500pkt

 

Jak kupilem swoje LE to jeszcze przed odblokowaniem i kreceniem mialem ~ 3500.

 

No a po odblokowaniu duzo duzo wiecej... Moze ktos to wyjasni jak oni robia ze maja takie kiepskie wyniki? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy test... Tylko jedno mnie dziwi... Jak oni odpalaja te marki....

W 3DMark2005 wersja Gainward LE uzyskala ~2500pkt

 

Jak kupilem swoje LE to jeszcze przed odblokowaniem i kreceniem mialem ~ 3500.

 

No a po odblokowaniu duzo duzo wiecej... Moze ktos to wyjasni jak oni robia ze maja takie kiepskie wyniki?  :blink:

1218470[/snapback]

kurcze a ja np. nie wiem ja Wy to robicie ze macie az takie wysokie wyniki...jak w twoim podpisie...w jaki sposob wyciagasz w 05 4900 punktow????? przeciez to nierealne...takie wyniki sa na 6800GT (z 256 DDR3) a nie na modowanym LE...no chyba ze jedziesz na 71.24...te drivery sporo daja w 3dmarkach (pewnie "specjalnie robione" pod nie)...masz niewiele wieceje krecona karta ode mnie, a roznica 800 punktow?? przeciez to dziwne no nie?

 

jak czytam wszelkie testy to wlasnie dochodze do wniosku ze mam odpowiednia ilosc 3dmarkow...ale czytajac wasze podpisy to nie wiem co myslec....niektorzy wyciagaja 3900 na 6600GT....jest to wrecz nieprawdopodobne!!! nie wierze w takie wyniki sorry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze a ja np. nie wiem ja Wy to robicie ze macie az takie wysokie wyniki...jak w twoim podpisie...w jaki sposob wyciagasz w 05 4900 punktow????? przeciez to nierealne...takie wyniki sa na 6800GT (z 256 DDR3) a nie na modowanym LE...no chyba ze jedziesz na 71.24...te drivery sporo daja w 3dmarkach (pewnie "specjalnie robione" pod nie)...masz niewiele wieceje krecona karta ode mnie, a roznica 800 punktow?? przeciez to dziwne no nie?

 

jak czytam wszelkie testy to wlasnie dochodze do wniosku ze mam odpowiednia ilosc 3dmarkow...ale czytajac wasze podpisy to nie wiem co myslec....niektorzy wyciagaja 3900 na 6600GT....jest to wrecz nieprawdopodobne!!! nie wierze  w takie wyniki sorry

1218576[/snapback]

To uwierz :D Ja mam gorszy sprzęcik od ciebie i 5K...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To uwierz :D  Ja mam gorszy sprzęcik od ciebie i 5K...

1218775[/snapback]

 

to moze wyjawisz w jaki sposob???? no dobra Ty to jeszcze bo masz wykrecony rdzen na 425...ale kolega wyzej???

 

i pewnie stery 71,24 prawda???

 

powiedz jakim cudem to osiagnales??? bo jest to nierealne chyba ze w 800x600...najlepiej odpal timedemo w doomie3..wtedy sie porownamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moze wyjawisz w jaki sposob???? no dobra Ty to jeszcze bo masz wykrecony rdzen na 425...ale kolega wyzej???

 

i pewnie stery 71,24 prawda???

 

powiedz jakim cudem to osiagnales??? bo jest to nierealne chyba ze w 800x600...najlepiej odpal timedemo w doomie3..wtedy sie porownamy

1218827[/snapback]

Nie, mam stery 66,93.

 

A no moze takim sposobem ze port AGP mam ustawiony na 100MHz a nie 66...

 

A co do rdzenia to juz uaktualnilem podpis. Wczesniejsze taktowania byly bez Silencera. Teraz rdzen chodzi na 415MHz. Dalej nie da rady, leca arty... :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden specjał. Po za tym koleś raz pisze że wszystkie potoki sprawne, a potem pare linijek dalej że cyt." Tylko nieliczne egzemplarze mają wszystkie potoki odblokowywalne i sprawne!" Po za tym pewnie cena końcowa spadnie gdzieś koło 1000-1100zł. Lepiej dorzuć pare złotych i jak grasz max 1280*768 to kup Asusa 6800Gt 128Mb. Albo poczekaj jeszcze i uzbieraj na "pełnego" 6800GT. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, mam stery 66,93.

 

A no moze takim sposobem ze port AGP mam ustawiony na 100MHz a nie 66...

 

A co do rdzenia to juz uaktualnilem podpis. Wczesniejsze taktowania byly bez Silencera. Teraz rdzen chodzi na 415MHz. Dalej nie da rady, leca arty...  :angry:

1219012[/snapback]

wowwww...100Mhz??? kurcze niezle...nie boisz sie ze karta padnie??

 

do kolegi ponizej: ty masz 75 tak?? ile ci to daje przyrostu w 3dmarku jakbys mogl zobaczyc?? i znowu pytanie: warto tak ryzykowac??(kiedys jak mialem gf2ti tez leciala na FSB nawet 83MHz i nic sie nie dzialo...ale z grafa pokroju 6800 wole uwazac)....

 

nastepne: rdzenie macie tak wykrecone dzieki v-modowi tak??

 

i jescze jedno: 71,24 ponoc powoduja ze BSPlayer nie odtwarza filmow...prawda to??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mafia 35 :)

prosze napisz jakie miałeś temperatury na orginalnym chłodzeniu i jakie masz teraz .Sailencer poprawił przyleganie do pamięci??

 

ps w 2003 przy 12 potokach i 6 verteksach 11019 3dmark

 

próbowałeś bios luksa ?? 13000 było:))

Edytowane przez makarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wowwww...100Mhz??? kurcze niezle...nie boisz sie ze karta padnie??

 

do kolegi ponizej: ty masz 75 tak?? ile ci to daje przyrostu w 3dmarku jakbys mogl zobaczyc?? i znowu pytanie: warto tak ryzykowac??(kiedys jak mialem gf2ti tez leciala na FSB nawet 83MHz i nic sie nie dzialo...ale z grafa pokroju 6800 wole uwazac)....

 

nastepne: rdzenie macie tak wykrecone dzieki v-modowi tak??

 

i jescze jedno: 71,24 ponoc powoduja ze BSPlayer nie odtwarza filmow...prawda to??

1219206[/snapback]

 

Jakos sie nie boje. Wczesniej tak samo chodzil FX5900XT Asusa i tez sie nic nie dzialo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mafia 35 :)

prosze napisz jakie miałeś temperatury na orginalnym chłodzeniu i jakie masz teraz .Sailencer poprawił przyleganie do pamięci??

 

ps w 2003 przy 12 potokach i 6 verteksach 11019 3dmark

 

próbowałeś bios luksa ?? 13000 było:))

1219848[/snapback]

Niestety nie mam czujnika temperatury :angry: wiec nie wiem.

No, ale napewno jest duzo chlodniej jezeli wtey karta chodzila na 350/850, a teraz... Widac ponizej.

 

Silencer elegancko przylega-jestem z niego bardzo zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mafia 35

myslisz ze warto zmienić to co daje winfast na silecera??

Na 5900 nie schłodziło bardziej ale było ciszej

 

ps tak poza tematem ,zmien te niebieskie [ciach!]o z proca na coś innego,miałem i wiem co pisze

Edytowane przez makarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta karta jest cieniutka, testowalem ja z jednym cymbałem na servie i ma srednio o 20-30 fps mniej od mojego Winfasta 6800 GT  :lol:

 

p.s. kutol nie ma aima

1217336[/snapback]

 

oj adrianku adrianku:P

 

testowalem z nim ta karte w css i rzeczywiscie mial 15-20 fspow wiecej

ale dlatego ze ja mam athlona 2800 i 512 ramu na 333 a on athlona 64 3500 i 1024 ramu na 400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te 71.50 sa podobno pod leadteki, ktos odpalil cos na tym ?

1220842[/snapback]

W nich też brakuje advanced.tv_. Ktoś wie jak podstawić tu prawidłowy plik? Przekopywanie googla w poszukiwaniu pliku nic nie dało. :) Tudzież gdzie są forceware 71.50 z tym plikiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osob ktore zakladaly silencera na swoich kartach. Czy sruby dokrecaliscie do oporu czy tak na oko zeby radiator dolegal do rdzenia. Wczoraj montowalem go na swoim 6800, zamiast pasty z zestawu uzylem arctic cooling i po montazu karta nie dzialala. Zaniepokojony sprawdzilem czy nie uszkodzilem rdzenia lub cos takiego ale bylo ok. Niestety ale podczeas proby ponownego montazu karty przez nieuwage podczas wkladania karty w slot zaciskiem od pamieci zawadzilem o takie male plastikowe gowno ktore bylo po przeciwnej stronie kondensatora i urwalem je. Na szczescie uslyszalem ze cos ulamalem i karty nie odpalalem. Urwana czesc znalazlem i moze uda sie gdzies to przylutowac, tylko zastanawia mnie czy podczas montarzu czegos nie uszkodzilem. Poradzcie cos bo sie potne jak zabilem moja 6800.

Edytowane przez Szumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, wy nie myślicie, jeżeli nie da się za pomocą instalki, to trzeba ręcznie je wgrać...

1221351[/snapback]

No czasami myślimy... Zrobiłem to jeszcze inaczej. :) Połączyłem forceware z dwóch różnych źródeł i poszła i instalka. Ale racja co uwstecznienie to uwstecznienie... Mogłem wgrać ręcznie... Tylko że to było za proste. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osob ktore zakladaly silencera na swoich kartach.  Czy sruby dokrecaliscie do oporu czy tak na oko zeby radiator dolegal do rdzenia. Wczoraj montowalem go na swoim 6800, zamiast pasty z zestawu uzylem arctic cooling i po montazu karta nie dzialala. Zaniepokojony sprawdzilem czy  nie uszkodzilem rdzenia lub cos takiego ale bylo ok. Niestety ale podczeas proby ponownego montazu karty przez nieuwage podczas wkladania karty w slot zaciskiem od pamieci zawadzilem o takie male plastikowe gowno ktore bylo po przeciwnej stronie kondensatora i urwalem je. Na szczescie uslyszalem ze cos ulamalem  i karty nie odpalalem. Urwana czesc znalazlem i moze uda sie gdzies to przylutowac, tylko zastanawia mnie czy podczas montarzu czegos nie uszkodzilem. Poradzcie cos bo sie potne jak zabilem moja 6800.

1221391[/snapback]

 

No... Jakby to powiedziec :blink: ja dokrecalem w granicach zdrowego rozsadku, ale w sumie to prawie do oporu zeby byl dobry styk z pamieciami.

 

Przeciez w zestawie masz takie gumowe, grube podkladki na sruby zeby wlasnie zapobiec uwalenia czegos... :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...