Skocz do zawartości
azyl

praca : ulotki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zwracam sie do was z takim zapytaniem :

czy ktos z was orientuje sie gdzie we wroclawiu sa sklepy/firmy, kotre zatrudniaja ludzie do roznoszenia ulotek ? pytam o jakies pewniejsze zrodla. Mam 16 lat wiec chyba na nic innego nie moge liczyc ( a moze sie myle - jesli tak to powiedzcie czy jest w mojej sytuacji jakis inny sposob na zarabiane pieniedzy ? sposob dowolny ) Mam nadzieje ze mi pomozecie :)

pozdro 4 all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 16 to o ile mi wiadomo mozesz wykonywac proste prace fizyczne. Np. rozkladania rzeczy w markecie. Ulotki, rozworzenie pizzy - ale to trza miec wlasny srodek transoprtu - motor chyba mozna miec juz od 16 :>. O 16 roku rzycia mozesz byc zatrudniany na podobnych zasadach jak dorosliz taka roznica ze nie mozesz pracowac nazbyt fizycznie a takze pracodawca musi ci zapewni odpowiednie wrunki pracy dla mlodego czlowieka. I chyba to jest max 4h. Nie wiem dokaldnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roznoszenie ulotek jest słabo płatne ;[ .. Poszukaj w sklepach sportowych, u fotografów, w sklepach z kompami ... popytaj sie czy maja jakas robote... Ja robiłem w tym roku na budowie , ale po znajomości i ok. 8h .... roznie bywało... zalezy od pogody...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

roznoszenie ulotek jest słabo płatne ;[ .. Poszukaj w sklepach sportowych, u fotografów, w sklepach z kompami ... popytaj sie czy maja jakas robote...  Ja robiłem w tym roku na budowie , ale po znajomości i ok. 8h .... roznie bywało... zalezy od pogody...

W wawie za roznoszenie daja od 3zł do 7zł

 

Niedawno bylem w Łodzi , to jak przeszlem sie po mieście to w reku trzymalem juz 43 ulotki 8O 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...