Skocz do zawartości
esem

FX5200 vs GF3ti200

Rekomendowane odpowiedzi

menphis cala seria fx5.... to lol :lol: ja na radku 9550 wykrecinym mam taki sam wynik jak na geforcir fx 5950 ultra :lol:

A co to ma do tematu fx5200 v 3Ti ? Pochwalić sie chciałes ?

a co twoje pytanie ma wspolnego z tematem nie badz za rozumialy :evil:

Moje nic. Ale denerwuje mnie, jak ktoś wciska sie w temat i cieszy sie, czego to jego karta nie potrafi...

 

I co to za wyraz "rozumiały" ?

ja tylko stweirdzilem jaki fx to szajs wiec odpowiedzialem tym samym na pytanie ge3 jest lepszy :evil: aha jak cos cie denerwuje to nie czytajtego zycie :veryevil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co odpalac 3dmarka05 jak mozna poogladac screeny to chyba to samo co na FX5200 i nie kosztuje 350 pln ?

Buhahaha :D No co ty ściemniasz, jak szybko umiesz przewijać scrollem w ACDsee to będziesz miał nawet płynniejszy obraz :lol: :twisted:

 

- Zrozumcie że Gf3Ti jest szybszy - nie miażdży FX5200 ale jednak jest od niego szybszy. Nie ma sensu się więcej spierać o to.

Prawda jest już leciwym staruszkiem... ale jarym.

 

BTW Grałem u siebie w FarCry na moim Gf3Ti i ostatnio miałem okazję zobaczyć to na FX 5200 Ultimate od Prolinka. Tu nie ma żadnych wątpliwości - Gf3Ti JEST szybszy.

 

A 3Dmark05 na FX5200 to tak jak już wspomniał kolega masin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz cos z rzycia co dotyczy tecy kart.Przychodzi mój kolega szczesliwy posiadacz Ti200, ja w tym czasie gralem w CMR4 i słysze zdanie które wydobywa sie z jego ust

- U mnie ta gra inaczej wyglada

 

zwrócił mi uwage na odbicia swiateł stop na lodzie i jakies tam szczegóły.Zaczzelismy szukac powodu i po jakis 5 min stwierdzenie nasze było takie:

W grach dx8 karta Ti200 posiada PS1.1 a FX5200 PS1.4

Wiec co z tego ze bedziesz sie cieszył z 2-3 FPS wiecej skoro nie zobaczysz połowy szczególów.

 

P.S.

Kiedys z nódów zaczolem sie bawic RivaTunerem i zauwazyłem ze mozna ustawic jakiego PS ma uzywac karta. Do wyboru było 2.0;1.4;1.3;1.1

Gdy ustawiłem 1.1 colin przyspieszył o 2-3FPS ale efekty znikneły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro, gf3 to przezytek i kaszana w porownaniu do Twojego LOW end. To przeciez ten Twoj prawie dorownuje do gf4ti :)

Powiedz to glosno.

Twój Z.A.J.E.B.I.S.T.Y Wypasiony , Super , Extra , Najszybszy .. Gf 4 Ti To na obence czasy TEZ LOW END ...

 

Choc napewno Twoja Karta ..jest szybsza ...

 

Odpal Sobie 3dmarka 05 .. i powiedz ile masz Marków ... .. ... 0 ....

 

Gratuluje ...

1. A on lamie regulamin :D

2. Wszystko co wymieniles poza tym NAJSZYBSZY.

3. A fajny chociaz ten 3dmark ? Moze go sciagne ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz cos z rzycia co dotyczy tecy kart.Przychodzi mój kolega szczesliwy posiadacz Ti200, ja w tym czasie gralem w CMR4 i słysze zdanie które wydobywa sie z jego ust

- U mnie ta gra inaczej wyglada

 

zwrócił mi uwage na odbicia swiateł stop na lodzie i jakies tam szczegóły.Zaczzelismy szukac powodu i po jakis 5 min stwierdzenie nasze było takie:

W grach dx8 karta Ti200 posiada PS1.1 a FX5200 PS1.4

Wiec co z tego ze bedziesz sie cieszył z 2-3 FPS wiecej skoro nie zobaczysz połowy szczególów.

Coś mi tu nie gra :!: GF4Ti ma PS1.4 :!: więc twoja teoria musi być błędna. Cośt twój kumpel namieszał w optionsach i tyle. A odbicia świateł w lodzie to miałem w CMR02 na moim starym PSX :lol: . To nawet nie filtrowało tekstur:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Coś mi tu nie gra :!:  GF4Ti ma PS1.4 :!:  więc twoja teoria musi być błędna. .

Gf4TI ma PS1.3(GF3 tylko PS1.1)

:? Jak to :?: Pzrez cały czas żyłem w przekonaniu że GF4Ti ma PS1.4 :!: A skąd to wiesz? Jakiś dowód może? Link abo cuś :wink: . To mam jeszcze pytanie jakie PS mają radki 8500..chyba 1.4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te odbicia w colinie na gf3 beda jak sie zainstaluje najnowsze stery a ruznica miedy ps1 i ps2 dopiero jest oznaczenia 1.3 i 1.4 to jest technologia zastosowana na kartach graficznych aby przyspieszyc dane efekty farcry posiada 1.0 i 2.0 dlatego wydajnosc np pomiedzy gf3 a gf4 bedzie znikoma niewykozysta karta ukrytej broni urzadzen cieniowania wierzcholkow i liczby urzadzen cieniowania pikseli w tych dwoch funkcjach jest szybsza np gf4 ale produceci gier twoza bo latwiej albo 1.0 albo 2.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3DMark05: 288 3DMarks, 1716 CPUMarks, fajny slideshow :]

 

w sumie to mozna puszczac 05 na fx5200 - jest motywacja do zmiany karty :]

Sprawdz wyniki innych lepszych kart - też porażka więc dla mnie to żadna motywacja zmieniać z 1fps na 3fps :lol: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro, gf3 to przezytek i kaszana w porownaniu do Twojego LOW end. To przeciez ten Twoj prawie dorownuje do gf4ti :)

Powiedz to glosno.

 

Twój Z.A.J.E.B.I.S.T.Y Wypasiony , Super , Extra , Najszybszy .. Gf 4 Ti To na obence czasy TEZ LOW END ...

 

Choc napewno Twoja Karta ..jest szybsza ...

 

Odpal Sobie 3dmarka 05 .. i powiedz ile masz Marków ... .. ... 0 ....

 

Gratuluje ...

 

1. A on lamie regulamin :D

 

A Prosze Pani a Jacek mnie Bije ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro, gf3 to przezytek i kaszana w porownaniu do Twojego LOW end. To przeciez ten Twoj prawie dorownuje do gf4ti :)

Powiedz to glosno.

 

Twój Z.A.J.E.B.I.S.T.Y Wypasiony , Super , Extra , Najszybszy .. Gf 4 Ti To na obence czasy TEZ LOW END ...

 

Choc napewno Twoja Karta ..jest szybsza ...

 

Odpal Sobie 3dmarka 05 .. i powiedz ile masz Marków ... .. ... 0 ....

 

Gratuluje ...

 

1. A on lamie regulamin :D

 

A Prosze Pani a Jacek mnie Bije ......

 

Podstawa uczestnictwa na forum to umiejetnosc cytowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co wy na to

http://service.futuremark.com/compare?3dm05=5226

 

i sorry ze wczesniej jest dwa razy to samo

Jak bym mógł to bym sam usunał ten wynik z orba. Jak zachciało mu się bawic 3danalyzerem to chociaz mógłby nie publikować wyniku.

 

 

Haha, 3dm05 brak obslugi gf3 :D

Co za durnie pisza te 3dm ?

Jeszcze wieksze debile kupuja przez nich karty :)

Pokazcie chociaz screeny czy chociaz to wyglada lepiej od DIII lub FC.

Na oprogramowaniu jest temat o 3dmarku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to fake tak samo jak tohttp://service.futuremark.com/compare?3dm05=41836

w takim razie zaraz ściągam tego nowego 3dsmarka i bije rekord na 4TI :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...