Skocz do zawartości
pitr71

pomocy w wyborze mobo

Rekomendowane odpowiedzi

pitr71 , tesz chce zmienić płytke i nie wiem co qpić , chiałem DFI ale jakoś mi sie z ecs kojarzy nie wiem czemu , nie chce jej....

myśle nad epoxem 8rda3+ ale on nie ma portu rs232 albo mi sie wydaje 8O , więc myślałem nad asusem ale one są chyba raczej kiepskie do oc :| .

Więc teraz myśle nad takimi płytami jak : ABIT : AN7 , NF7 i NF7s(l)

boje sie tylko jedeno , mój ram jest cl3 a abity takie nie obsługują podobno 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boje sie tylko jedeno , mój ram jest cl3 a abity takie nie obsługują podobno

co ty za glupoty gadasz obsluguja wszystko

jak mialem hynixy na Abitku na cl3 caly czas lataly na FSB 250 :P

 

a co do kupna mobo to lepiej kupic DFI nie mam z nia zadnych problemow, poprostu jest super, wiecej mialem z Abitem jak Hotflasha bylo trzeba robic, na dfi jeszcze mi sie to nie zdazylo a robilem wiecej zmian biosu na niej :D

 

po co sie zastanawiac

ludzie kupujcie DFI :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DFI weź, bo ją zaprojektowali Inżynierowie Abita, których podkupił DFI. SL od S różni się tylko tym, że nie ma przelotki ATA/SATA.

Infinity to normalnie wypas jest. Kumplowi zamontowałem. Jak zobaczyłem ustawienia w biosie i znając moje z gigabyte to mi szczena o ziemie walneła tyle ich tam jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DFI Infinity czasami na allegro sie pojawiaja

ta plyta bardzo mi przypomina mojego KD7

wlasciwie to jedyna plyta na nf2 jaka bym kupil gdyby mnie bylo na to stac

bralbym LanParty bo ma ciekawa kolorystyke :D

 

bardzo dobrze wspominam nie swoja DFI na kt133 - koles ja zamienil na MSI K7T i doplacil jeszcze 50pln - padaka ,dla mnie DFI byla lepsza (sam kupilem wtedy Abita KT7 - 100pln wiecej niz DFI :P ale coz -Abit byl najlepszy - teraz juz nie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja bym chcial DFI infininty tylko kurde ciezko ja dostac komputronik nie ma wogle dystrybujci DFI sklep TWEAka tez, sirius ma tylko lanparty, kurde ludziska kaj wy to kupiliscie? :P

Pujdź do małego sklepiku za rogiem i zamów sobie. Dla mnie po 3 dniach przyjechała DFI NFII ULTRA-AL za 300zł. A tak poza tym to na stronie DFI masz polskich dystrybutorów. Głównym jest NTT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...