Skocz do zawartości
fllanker

cos sie stalo z 9800 PRO

Rekomendowane odpowiedzi

witam nie dawno stalem sie posiadaczem karty 9800 PRO 256 bit podobnie jak moj znajomy obie karty byly firmy sapphire i obie po miejwiecej tygodniu spieprzyly sie w podobny sposob. A mianowicie np w tescie 3d marka Wings of fury na teksturach samolotow migja czarne kwadraciki i krzaczki

podbnie dzieje sie w grze doom3 dodam ze karta do wczoraj chodzila normalnie i nic przy nie nie robilem ani jej nie podkrecalem ,zmieniac chlodzenie dopiro mialem zamair niestety zamiast tego czeka mnie niechybna reklamacja :/ .... jestem okrotnie wkurzony (zeby nieprzeklinac) chetnie dodal bym zdjecie jak to wyglada ale nie ma jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - mi się (chyba przez to) spaliła karta. Jak był podłączony do zasilki nic sie nie działo. Później jak układałem kable w kompie, podłączyłem tą przejściówkę, 20 minut i po karcie. Po czasie dopiero sie domysliłem, ze to mogło byc przez to ;)

 

Co do karty - jak masz pewność, ze inna grafa na Twoim kompie działa bez problemu i ze zasiłka dobrze trzyma - reklamuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

off topic chyba karty w siriusie nie kupiles ?

no nie kupilem ja u siebie w miescie a czego pytasz czy nie kupilem jej w sirusie?

bo byś czekał na nową pół roku :?

gdzieś w okolicy znajduje sie o tym topic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jak nie kupiles w siriusie masz szczescie . pewnie dostaniesz nowa ( o ile ta jest walnieta ) w gora miesiac i jeszcze pewnie jakis bonus albo zastepcza karte na czas oczekiwania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi w czwartek zdech radeonik, w dziwny sposób, rano wylaczylem kompa i wlaczalem pozniej bylo koi, wyszedłem z domu, wracam chce odpalic a tu ciemnosc komp sie nie dopala, karta padla :( terazmam zastepcza, z wlasnych zapasów, riva tnt vanta 16mb :) jak przewijam szybko stronki to mi sie tna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio coraz wiecej wypowiedzi o psujacych sie radkach :? .

Zbieram na takiego radka od dluzszego czasu i juz prawie mam odpowiednia sumke ale zaczynam sie obawiac czy jak go kupie to przypadkiem sie nie spieprzy :? .

nVidia w podobnej cenie nie ma dobrej karty a kupno karty na miesiac czy dwa a potem oddawanie jej na gwarancje nie jest mile :( . Teraz to bede mial dylemat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PITer użyj DriverCleanera do usunięcia sterów od ATi w trybie awaryjnym i dopiero wtedy instaluj stery do nVidii, ja też obecnie jade na zastąpczym TNT2 i cieło w Windowsie przed zabiegiem.

Nic nei pomoglo :( twoja karta jest lepsza, niestety mnie nie blo stac i kupilem vante pelne tnt2 jest lepsze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PITer użyj DriverCleanera do usunięcia sterów od ATi w trybie awaryjnym i dopiero wtedy instaluj stery do nVidii, ja też obecnie jade na zastąpczym TNT2 i cieło w Windowsie przed zabiegiem.

Mi niestety też zechł zasilacz na radeoniku i radka sprzedałem :)

 

Teraz mam MX200 r0x !! też nie chciała się przyjąć ani po wywaleniu sterów... ani w trybie awaryjnym wywalanie... format pomógł :)

 

a teraz szukam co by tu za 1200zł kupić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PITer użyj DriverCleanera do usunięcia sterów od ATi w trybie awaryjnym i dopiero wtedy instaluj stery do nVidii, ja też obecnie jade na zastąpczym TNT2 i cieło w Windowsie przed zabiegiem.

Mi niestety też zechł zasilacz na radeoniku i radka sprzedałem :)

 

Teraz mam MX200 r0x !! też nie chciała się przyjąć ani po wywaleniu sterów... ani w trybie awaryjnym wywalanie... format pomógł :)

 

a teraz szukam co by tu za 1200zł kupić ??

giefa 6800

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde no nic wszsytko wskazuje ze to jednak grafa jeszcze sprawdzilem u kumpla dla pewnosci i chociaz nei bede mial pewnei problemow z jej wymiana pozostaje tylko gleboki zal ze nawet produktom za kupe szmalu i cenionej marki nei mozna juz ufac zreszta to dotyczy nei tylko kart graficznych ... a szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde no nic wszsytko wskazuje ze to jednak grafa jeszcze sprawdzilem u kumpla dla pewnosci i chociaz nei bede mial pewnei problemow z jej wymiana pozostaje tylko gleboki zal ze nawet produktom za kupe szmalu i cenionej marki nei mozna juz ufac zreszta to dotyczy nei tylko kart graficznych ... a szkoda

masz racje :( mnie tez to zdenerwowalo, teraz odczuwam jakis strach do 9800 :( i mam dylemat co kupic, za 1080zł mial bym 6800, a za 1440zł 6800GT tyle ze z USA i problem z gwarancja a k graficzne cos mi ostatnio za czesto padaja :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PITer użyj DriverCleanera do usunięcia sterów od ATi w trybie awaryjnym i dopiero wtedy instaluj stery do nVidii, ja też obecnie jade na zastąpczym TNT2 i cieło w Windowsie przed zabiegiem.

Mi niestety też zechł zasilacz na radeoniku i radka sprzedałem :)

 

Teraz mam MX200 r0x !! też nie chciała się przyjąć ani po wywaleniu sterów... ani w trybie awaryjnym wywalanie... format pomógł :)

 

a teraz szukam co by tu za 1200zł kupić ??

giefa 6800

Zdecydowałem, ze na razie oleje 1Gb ramu i na 512 zostane ale do kapsy wapadnie 800zł :)

 

czyli nowy dylemat 6800GT czy X800Pro no heh...

 

PS 6800 za 1.200zł ? tanio jakoś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...