Skocz do zawartości
Paweł

UnrealEngine 3.0- nowe screeny!

Rekomendowane odpowiedzi

Cholera wiem ze było juz pare tematów o Unrealu 3.0 ale nie umiem ich znaleźć :| wiec prosił bym o nie uzywanie wulgaryzmów 8)

 

http://www.gengamers.com/forum/viewtopic.p...der=asc&start=0 jak zobaczyłem to z krzesła spadłem :lol:

 

 

i jeszcze jest pare nowych ( chyba ) : http://www.unrealtechnology.com/html/techn...logy/ue30.shtml 8)

 

Dołączona grafika :baranek: :wisielec:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja przeczytałem gdzieś , że na najnowszych kartach graficznych w tej chwili (Gf 6800 Ultra i najnowszy Radek) ten Engine bedzie wyciągał całe 5fps :lol: , oczywiście pewnie jeśli chodzi o max ustawienia. Tak więc powodzenia :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odnosnie wymagan Unrealnego to wkleje wam co napisalem kiedys na jakims forum ;D

 

"Chyba jeszcze nikt na ten temat nie pisal, wiec ja cos skrobne, wrocilem wlasnie ze sklepugdzie w najnowszym angielskim wydaniu pcgamer mamy wywiad z jednym z kolesi z Epic wypowiadajacym sie o enginie, szczypta nowosci to: okolo 6 zespolow z roznych krajow pracuje juz nad grami na enginie Unreala 3 (bardzo wczesne stadium) niektore moga sie juz ukazac na koniec 2005 roku, nie bedzie Unreala 3 splayer, przynajmniej napewno Epic nie bedzie go robil, caly team pracuje ciazko nad nowym UT2006/7?, pracuja ciazko nad wersja enginu dla nowych konsol (btw gierki beda wypasione co do sprzetu wypowiedz oficjalnie potwierdzona wymagania: najslabsza karta to w tej chwili GF6800GT musowa obsluga PS3.0, pisze ze uzywaja ich teraz i chodzi jako tako ;] minimalna ilosc ramu 1G zalecane duzo wiecej ;] rozmiar gierek na plytach 3-4 DVD! insalki nie mniejsze jak 20Gb, a to ze wzgladu na gigantyczne rozmiary tekstur, piszez ze standardowy rozmiar dzis to 1024x1024 oni uzywaja (sorry tego nie skumalem) cos 4 krotne uzycie 2048x2048! aa niech ich motyla noga! co tam dalej, engin bedzie uzywany zarowno do FPP, TPP, RTSow, skonczywszy na symulatorach lotow ;]

A i najciekawsze zapytany czy 3DRealms pracuje juz na wczesnej wersji U3e dla DNF odpowiedzial "Nie zaprzecze ani tez nie potwierdze" DNF zyje!!! a i zatupta nas wszystkich ;]"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamilwrc

etam nie ma czym się podniecać :P

Porównania do u1 i u2 są do bani (ale jakość zdjęcia na u2)

i te gry coraz bardziej błyszczące są. Ściana z betonu błyszczy się jak nie powiem co

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Chyba jeszcze nikt na ten temat nie pisal, wiec ja cos skrobne, wrocilem wlasnie ze sklepugdzie w najnowszym angielskim wydaniu pcgamer mamy wywiad z jednym z kolesi z Epic wypowiadajacym sie o enginie, szczypta nowosci to: okolo 6 zespolow z roznych krajow pracuje juz nad grami na enginie Unreala 3 (bardzo wczesne stadium) niektore moga sie juz ukazac na koniec 2005 roku, nie bedzie Unreala 3 splayer, przynajmniej napewno Epic nie bedzie go robil, caly team pracuje ciazko nad nowym UT2006/7?, pracuja ciazko nad wersja enginu dla nowych konsol (btw gierki beda wypasione  co do sprzetu wypowiedz oficjalnie potwierdzona wymagania: najslabsza karta to w tej chwili GF6800GT musowa obsluga PS3.0, pisze ze uzywaja ich teraz i chodzi jako tako ;] minimalna ilosc ramu 1G zalecane duzo wiecej ;] rozmiar gierek na plytach 3-4 DVD! insalki nie mniejsze jak 20Gb, a to ze wzgladu na gigantyczne rozmiary tekstur, piszez ze standardowy rozmiar dzis to 1024x1024 oni uzywaja (sorry tego nie skumalem) cos 4 krotne uzycie 2048x2048! aa niech ich motyla noga! co tam dalej, engin bedzie uzywany zarowno do FPP, TPP, RTSow, skonczywszy na symulatorach lotow ;]  

A i najciekawsze zapytany czy 3DRealms pracuje juz na wczesnej wersji U3e dla DNF odpowiedzial "Nie zaprzecze ani tez nie potwierdze" DNF zyje!!! a i zatupta nas wszystkich ;]"

Nie skumałem jednego :? czy bedzie Unreal 3 ? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra ;) Ja ta gierka wyjdzie po wydaniu Longhorna ktory jest zapowiedziany na 2006 to ludziska w to pograja ;) Poniewaz gdzies czytalem, ze razemz Longhornem maja wyjsc karty ktore beda obslugiwac PS i VS 4.0 a wiec spokojnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby sie nie okazało, ze grafika bedzie wypasiona, a fizyka na poziomie poprzednich Unreali, czyli żadna :P.

hehe teraz po zabiciu przeciwnika bedziesz mogl znalezc wiecej jego szczatek jak palce, spalone wlosy na klacie i takie tam:)) ciekawe czy jak odstrzeli sie glowe to cialo bedzie mialo jakies drgawki :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby sie nie okazało, ze grafika bedzie wypasiona, a fizyka na poziomie poprzednich Unreali, czyli żadna :P.

hehe teraz po zabiciu przeciwnika bedziesz mogl znalezc wiecej jego szczatek jak palce, spalone wlosy na klacie i takie tam:)) ciekawe czy jak odstrzeli sie glowe to cialo bedzie mialo jakies drgawki :>

Mnie tam takie atrakcje nie potrzebne, a ty pewnie byś chciał żeby stare trupy śmierdziały? :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam takie atrakcje nie potrzebne, a ty pewnie byś chciał żeby stare trupy śmierdziały? :?

tak jeszcze krew krzepla, zlatywaly sie muchy (ale to juz bylo;]), przyjezdzala koroner:> no i oczywiscie smierdzace trupy!! tak to jest to o czym marze w grach tego typu:) jesli ma byc realizm to tylko taki ze smierdzacymi trupami n/c :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Engine 3 napewno. Ale mam nadzieje, że do tego czasu "naszpuruje" na coś nowego....Ale chyba sie niewyrobie, bo z 2GB ramu i procek kilku Ghz też mnie sporo wyjdzie... No nie wiem jak to ze mną będzie :(

Może wszyscy użytkownicy tweak`a zrobią zbiórke kaski na potrzebującego xpektora? On napewno wam się odwdzięczy. Pośle jakieś skriny z gry. Bo po co wszyscy mają narzekac na słaby sprzęt?!? Niech lepiej jeden ma, a inni się ciesza że nie bedzie im klatkowac, bo nie mają :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Engine 3 napewno. Ale mam nadzieje, że do tego czasu "naszpuruje" na coś nowego....Ale chyba sie niewyrobie, bo z 2GB ramu i procek kilku Ghz też mnie sporo wyjdzie... No nie wiem jak to ze mną będzie :(

Może wszyscy użytkownicy tweak`a zrobią zbiórke kaski na potrzebującego xpektora? On napewno wam się odwdzięczy. Pośle jakieś skriny z gry. Bo po co wszyscy mają narzekac na słaby sprzęt?!? Niech lepiej jeden ma, a inni się ciesza że nie bedzie im klatkowac, bo nie mają :P

Do tego czasu taki sprzęt powinen sporo stanieć no i oczywiście wyjść ;)

 

2 - 3 lata temu o procku 2ghz 512mb ramu + 128mb na karcie można było pomażyć a teraz to komp taki se do graniA;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no co ty gnz... po prostu mnie to powaliło na kolana bardziej niz trailer z HL-2 ... musicie od rau tak na powaznie i od razu punktami sypać ... ;] no offence, nie bede robił problemów z głupoty....

 

Ale rzeczywiście pokładające, a szczegolnie ten screen kiedy stworek stoi na trawie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym samym forum, pod tym samym obrazkiem mozna przeczytac UT6/7, wiec troche przyjdzie poczekac. Bedzie czas na zmiane sprzetu ;)

Chodziło im chyba raczej o 2006/2007 więc góra 3 lata, swoją drogą ciekawe jak będzie wyglądał UT 2005 :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...