Skocz do zawartości
gilong powraca

MMK - Modyfikacje Mojego Kompa

Rekomendowane odpowiedzi

Młodzież się buntuje :lol: :lol: a my to co ? nie młodzież :roll:

Moduj tak jak ci się podoba bo to kwestia twojego osobistego gustu a nie pytaj nas... jeszcze zdjęć nie ma :)

I się nie buntuj wszystko się ułoży bądź dobrej myśli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze blaszka widzę, że jest jakiś nowy modzik, zerkam do topica a tu ani jednego zdjęcia, ani nawet jak to wszystko ma wyglądać.

 

Proszę o zamieszczenie zdjęć i wypowiedzenie się co było poddane modyfikacji.

 

Jak widzę nabijacie sobie posty i robicie off topic (dobrze, że lubię forumowiczów :) )

 

Co do kolorów w budzie to potestuj jaki będzie twoim zdaniem najlepszy i podświetl nim obudowę.

Nie pytaj czy niebieski będzie dobry bo nikt sensownie ci nie odpowie nie widząc twojej budy i twojego projektu.

 

UPDATE: 05/10/2004

No jak narazie topic się nie rozwinie.

gilong powraca został zablokowany za idiotyczne tematy przez innych moderatorów.

Może się nauczy zasad na forum.

Teraz tylko przez tydzień może sobie poczytać.

No cóż może

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gilong - skad mamy wiedziec jaki kolor lepiej wyglada, jak nawet 1 zdjecia nie ma...

Poza tym mam szczere watpliwosci czy wogole cos z tego wyjdzie...nie pytajcie dlaczego... ;]

dlaczego? :lol: (mamy nie pytać)

 

GILONG na prezydenta!!! zawołajmy jednym głosem.... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się czepiacie :wink: ó na koncó wyrazó to przeciesz nic złego liczy sie tresc :D

Hmm ale tej tesz nie ma :?: No i znowu nie udało mi sie obronic biednego forumowicza któremu niedaliscie się wypowiedziec

P.s mam 116 lat wiec jestem młodziez ale drugoterminowa

116 :P ciekawe :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...