Skocz do zawartości
Dalton

Opera 7.54 mały problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam posiadam tą przeglądarke co w temacie i mam problem z ustawieniem tak zeby otwierała mi w nowej karcie każdy link w który klikne no zeby nie w tym samym oknie wiecie o co chodzi ;) Szukałem i szukałem i nie wiem chyba slepy jestem albo nie ma takiego ustawienia.

Dzięki z góry za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam tą przeglądarke co w temacie i mam problem z ustawieniem tak zeby otwierała mi w nowej karcie każdy link w który klikne no zeby nie w tym samym oknie wiecie o co chodzi ;) Szukałem i szukałem i nie wiem chyba slepy jestem albo nie ma takiego ustawienia.

Dzięki z góry za pomoc

Takiej opcji nie ma, musisz posłużyć się rozwiązaniem podanym przez sgj, czyli skonfigurować tą opcję pod innym klawiszem myszy lub klikać z shiftem.

Opcje taką ma mozilla/firefox z dodatkiem tabbrowser extension i testowałem ją; uwierz, nie da się tak przeglądać stron. Po kilku chwilach masz otwarte 100 kart i tracisz masę czasu na zamykanie ich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej dzięki za pomoc juz ustawilem sobie tak zeby było dobrze :) a i jeszcze co do mojego posta pomyliłem sie i dałem go do oprogramowania sieciowego a nie wiem czy nie mialo byc pod tym drugim oprogramowaniem jesli admin moze to niech przeniesie tam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej dzięki za pomoc juz ustawilem sobie tak zeby było dobrze :) a i jeszcze co do mojego posta pomyliłem sie i dałem go do oprogramowania sieciowego a nie wiem czy nie mialo byc pod tym drugim oprogramowaniem jesli admin moze to niech przeniesie tam .

Problemy z czytaniem? paulo juz wkleił opis tego działu i lepiej sobie go zapamiętaj. Ten temat był w Oprogramowaniu i własnie tu został przeniesiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...