Skocz do zawartości
mib

Miedz w 3miasto??

Rekomendowane odpowiedzi

sie masz :) ja jestem z Rumi :D

i chyba tez bede potrzebował ;)

a plexi masz? czy jak bedziesz robił blok - bo tu cgyba o to chodzi ;)

ja w castoramie szukałem ale nie ma małych kawałków - tylko 150X200cm - za 250zł (szerokosc to 20mm) - jak dla mnie to za drogo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miedz mozna kupic w hurtowni metali niezelaznych bodajrze Elka ... jak sie jedzie Marynarki Polskiej do nowego portu jest po prawej stronie ... proponuje sprawdzic w Panoramie Firm jeszcze adres

 

a koszt: 1kg miedzi kosztuje jakies 20 zl :)

 

mam nadzieje ze nie pokrecilem nazw ulic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oooo - nastepny MODER w okolicy :twisted:

a mysmy mysleli ze jest nas tak mało

z okolic (ja falas, Lolek, Crocer) - no prosze - nastepni :twisted:

hmmm ja bede robił sobie bloczek (kilka) najprawdopodobniej i wyczaiłem Goscia co mi wysłał plexi:

20mmX80mmX230mm

12mmX83mmX149mm

 

i to wszystko za 30zł plus wysyłka i wszystko + priorytet :D

nie tak drogo - biorąc pod uwage fakt ze w castoramie (kwazor kojarzysz gdzie :D) trzeba odrazu kupic 1.5m2m i 17mm za 250zł :!: :!: :!:

 

a dzieX za info gdzie miedz dostane :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Profmetkol na hutniczej.Mają rury i miedz chyba też.Plexa w Gdyni gł. koło budynku sądu ale nie wiem czy jeszcze jest.

 

:arrow: Wizard chyba wpadne na kawe ;)

W profmetkolu byłem ale to koło makro w Gdyni było Tam napewno beda miec miedź Do takich rzeczy najlepiej kupować w wałkach wychodzi najtaniej Są też blachy ale duże i drogo :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w prof met kolu brałem miedź jest dobrej jakości, ale nie najlepszej :)

 

z prof met kolu zrobiłem jakieś 50 bloczków, teraz experymentuje z inną miedzią jest ciut jaśniejsza tak na oko :) i zobaczymy jakie będą wyniki, póki co potrzebuje dobrego i taniego frezera z trójmiasta, ktoś wie coś ??? albo ktoś ma masyny i potrafi, gdyby cena była w miare niska to dał bym do zrobienia około 50 sztuk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam człowieka w stoczni a on ma dostęp do frezarki i pytałem sie go kiedyś czy nie było by możliwe wyfrezowanie bloczku a on powedział ze jest możliwe.Niech ja go tylko teraz złapie :twisted: to sie wypytam dokładnie.I znajmonego tokarza też spytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam człowieka w stoczni a on ma dostęp do frezarki i pytałem sie go kiedyś czy nie było by możliwe wyfrezowanie bloczku a on powedział ze jest możliwe.Niech ja go tylko teraz złapie  :twisted: to sie wypytam dokładnie.I znajmonego tokarza też spytam.

ale w stoczni nie maja frezarek CNC te ich nadają sie do robienia prostych konstrukcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...