Skocz do zawartości
poca

Counter Strike: Source - Rozgrywki Purepc

Rekomendowane odpowiedzi

bue :D. lipa bo nie mam teraz kasy na zmiane kompa d=. Ej a co sadzicie o sterownikach Omegi ? p;

ps. wlasnie daje med i low albo zmniejszam rozdzielczosc do 640 na 480 ale to nic nie daje.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już od dawna najczęściej gram na Low, ponieważ wolę mieć nie 30-50 fpsów, a 70-100! Różnica w grafice jest dla mnie niezauważalna praktycznie bo wg mni liczy się grywalność, a ta jest taka sama :D :D :D

 

PS. No i ofkoz z tyloma fpsami gra się wg mnie wygodniej, przynajmniej mi się lepiej gra! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1486362[/snapback]

LOL. Slyszalem rozniaste muzczyne wariacje zwiazane z CS. No ale takiego scier..... wa chyba jeszcze nikt nie zrobil wczesniej.

Moze nie zrozumialem zartu i to ma byc smieszne :) No w kazdym badz razie... nie udalo im sie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM WIEM ZE TO NIE MIEJSCE NA TO ALE NIGDZIE NIE CHCA MI POMOC :( BO CHODZI O TO ZE NIE WIEM JAK POGRAC W CS SOURCE PO LANIE I CZY WOGOLE SIE DA ???JAK TAK TO PROSZE KOGOS BY KROK PO KROKU OPISAL JAK MAM TO ZROBIC Z GORY DZIEKI POZDRO ALL!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewiem co sie dzieje jak wchodze na serwery z Vackiem to wyskakuje mi okno z napisem " A connection to the Steam VAC serwer has could not be made. For troubleshoting network issues. pleas the link below" wie ktos o co chodzi i jak to naprawic? (Nie tylko u mnie cos takiego wyskkuje) ( niedziala serwer neostrady i jakis innych z Vackiem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem. Mianowicie chcę założyć serwer do gry Cs S i wszystko idzie dobrze do póki ktoś chce na niego wejść. Pojawia mu się napis :

Your Steam ticket has expired.

Please re-enter your password to continue.

Niżej musi wpisac swoje hasło a jak wpisze to pojawia się to samo.

 

Co da się z tym zrobić?

 

Mam oryginalnego Cs, porządnego kompa oraz łącze 650 kb\s w tą i w tą oraz stałe ip. Zakładałem serer przez create serwer w grze.

Ale jest jedno ale, serwer jako tako działa gdyż jak ktoś chce na niego wejść to jak ja sobie gram niżej na ekranie pojawia się jego nick itp. wiec serwer łaczy niby. Nie wiem pomóżcie

 

Oto screen jak to dokładnie wygląda.

 

http://www.toya.net.pl/~konwoz/cs.JPG

Edytowane przez MonsterMax

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"No szczyt lenistwa, podali ci stronki i nie mozesz sobie na nich wyszukac potrzebnych _tobie_ rzeczy? "

hehe wiedzialem ze to ktos napisze :]

1495197[/snapback]

Skoro wiedziałeś to po co głupkowate pytania? No bez kitu, nie dość że ktoś Ci podaję stronę którą można w googlach bez problemu znaleźć po podaniu dwóch fraz to jeszcze chciałbyś żeby Ci podał dokładny link i najlepiej przetłumaczył no nie? :mur: :mur: :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich ktorzy maja ochote czasem pograc w CS:S'a zapraszam na nowy serwer klanu (nazwa nieustalona jeszcze :P ) bedacego fuzja GIGN oraz xTG.

 

:arrow: IP 213.218.117.231:27030

pass: kanter

 

Poki co jest to jeszcze dziewiczy serwer ze wzgledu, ze dostalismy go dzis. Mam nadzieje, ze czasem wpadnie ktos z twek'a zagrac z nami :)

Chyba nie lame regulaminu dajac to zaproszenie/informacje :P

Edytowane przez narcyz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siupel, ze macie serwer, a haslo?

1498057[/snapback]

Sorki :) Chyba to ta perspektywa zblizajacych sie wakacji tak mnie rozkojaza ;) Juz wyedytowalm, dzieki za uwage.

 

jak umiem czytać wasz 'przyjaciel' już nie jest z wami ;)

1498071[/snapback]

No wyglada na to, ze umiesz czytac :P Nie tak zle z Toba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich graczy na nowo otwarty serwer CS:S U Qoneek'a pod adresem 194.63.133.11:27015.

 

Wydzielone pasmo 3 megabitowe gwarantuje wysoki komfort gry z reszta sprawdzcie to sami.

 

Do zobaczenia na celowniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...