Skocz do zawartości
333kris333

Abit czy DFI?? Pomocy!

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupic XP 2500+ Braton Mobile AXMH2500FQQ4C IQYHA 0408RPMW ram to hynix 512MB/PC3200 HY5DU56822BT-D43 z arest.pl i chcialem <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> NF7-s v.2.0 ale sie jeszcze zastanawiam nad DFI Lan Party II Ultra B. Czy warto dołożyć do tej płyty? Czym sie różnią? Jak tak to gdzie można ją dostać?

Proszę was o jeszcze jedną pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh tyle było zarówno jak i o jednej jak i drugiej płycie. Każda ma swoje humory, ale i też na każdej się możesz zbawić w pożarne O/C.

 

Tu masz wszystko o DFI:

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=30376

 

Tu o Abicie:

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=65941

 

Jak bardzo chcesz DFI to możesz ja np. kupić w sirius.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

only DFI INFINITY

Jak nie potrzebujesz więcej jak 1,95V Vcore to DFI, w przeciwnym razie NF7

chyba ze zalezy komus na duzym FSB

 

a co do vcore mozna zrobic moda :P

Tia.... a to jest wprost banal ze o OVP nie wspomne......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce kupic XP 2500+ Braton Mobile AXMH2500FQQ4C IQYHA 0408RPMW ram to hynix 512MB/PC3200 HY5DU56822BT-D43 z arest.pl i chcialem <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> NF7-s v.2.0 ale sie jeszcze zastanawiam nad DFI Lan Party II Ultra B. Czy warto dołożyć do tej płyty? Czym sie różnią? Jak tak to gdzie można ją dostać?

Proszę was o jeszcze jedną pomoc

1.Dobry wybór z pamięciami HYNIXY są najlepsze!!(podobno tak naprawde to OCS-OCS je chyba skupuje ale nie jestem pewien)

2.Drugie co chciałbym powiedzieć, to to że arest jest w dobrym sklepem i dobrze robisz, że tam kupujesz bo nie będziesz miał kłopotów z gwarancją jak by co. (Czego inneo mógłbyś sie spodziewać kupując w sklepie tóż obok -na drugim końcu uliczki

:!: :)

 

3. A odpowiadając na temat to moim zdaniem lepiej jest kupić DFI, bo to jednak ma drobne plusy -FSB...

Jednak, czy opłaca się dopłacić tą większą kase sam zdecyduj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Abita an7 , idzie mi na fsb 260 ale niestabilne bo temp proca to 62 c i 2v przy coolerze za 40 zeta ......

ludzie są wciąż przekonani że nf7 jest lepszy od an7 , dajcie choć jeden dowód !!

AN7 nie jest i nigdy nie bedzie lepsza od NF7 :P zrozum to

 

tak sie chwalisz tym 260FSB jak to jest nie stabilne i watpie aby bylo

 

moze pokazesz chociarz jakies screeny z 250FSB testy itp bo jeszcze nie widzialem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos mi si enie wydaje ze to jest Prime Blend Test tylko Smal

 

powiem ci ze jak samo prime ci przechodzi bez blendow to wcale nie znaczy ze to stabilne jest

 

potestuj memtestem goldmemory i Super Pi 16m/32m i wtedy mow ze to w pelni stabilne jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...