Skocz do zawartości
Slayer

Quake 3

Rekomendowane odpowiedzi

To mu cos da? Bez swojego ip ktos sie do niego dolaczy?

Tak da, przeciez jakies ip zewnetrzne musi miec provider, ktory mu ten internet udostepnia. Problem polega tylko na przekierowaniu portu na jego komputerow, wowczas, kiedy ktos polaczy sie z danym ip i portem automatycznie zostnaie przekierowany na konkretny komputer wewnatrz sieci.

 

@biedrek: sluszna uwaga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli da się to zrobić :evil:

 

Powiedźcie mi tylko co ja musze podać adminowi i co on dokładnie ma zrobić :wink:

 

Dodam tylko jeszcze, że w chacie mam router D-Link 604, który rozdziela neta na kilka kompów. Czy to nie bedzie stanowiło problemu? Czy może w routerze też będę musiał coś pozmieniać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Otóż zainstalowalem quake'a 3 i przy wlaczaniu pisze mi "GLW_StartOpenGL() - could not load OpenGL subsystem". Zainstalowalem najnowsze stey do karty graficznej ale nic nie pomoglo. Wiec poszperalem w ustawieniach ( na pulpicie wlasciwosci -> ustawienia -> zaawansowane) i dalej to samo. Wkoncu zainstalowalem Riva Tuner 8.2 i tam pozmienialem i nic. :( Zna ktos jeszcze jakies sposoby? Moja karta graficzna to ge force fx 5200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mam straszny problem z tą grą na WXP SP2. Otóż mam tą grafę co w podpisie do tego omegi "rad_w2kxp_omega_2558_7z" i mam jakiś dziwny obraz tzn. jakiś taki wyblakły i troche rozmyte teksturki, nie wiem czym to jest spowodowane :cry: , drugi problem to to jak stawiam server na Insta Unlagged, odpalam go server działa ale jak wchodzę do gry to nie ma go w zakładce "lokalne servery" natomiast w Multiplayer jest :angry: . Odnośnie tego obrazu może ktoś zna jakieś inne stery które to naprawią.

Czekam na pomoc z Waszej strony

THX & Pozdro 4 ALL :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hydro2

Kurcze mam straszny problem z tą grą na WXP SP2. Otóż mam tą grafę co w podpisie do tego omegi "rad_w2kxp_omega_2558_7z" i mam jakiś dziwny obraz tzn. jakiś taki wyblakły i troche rozmyte teksturki, nie wiem czym to jest spowodowane  :cry: , drugi problem to to jak stawiam server na Insta Unlagged, odpalam go server działa ale jak wchodzę do gry to nie ma go w zakładce "lokalne servery" natomiast w Multiplayer jest  :angry: . Odnośnie tego obrazu może ktoś zna jakieś inne stery które to naprawią.

Czekam na pomoc z Waszej strony

THX & Pozdro 4 ALL  :razz:

1208751[/snapback]

Mialem to samo na tych sterach,uzyj DNA 4.10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qrcze wgrałem te sterwnik DNA i nic jest to samo obraz wyblakły i jak by takie piksele sie pojawiają, nie wiem jak to nazwać, w winme miałem wszystko ok, karta działała na 8 potokach i chodziło git

 

Poze ma ktoś inny pomysł lub jakieś inne sterowniki, dodam ze na oryginalnych Calystach z mojego CD z driverami jest taki sam błąd

POMOCY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w opcjach sterownika karty ustawiałem różnie na max jakość, max wydajność i zawsze to samo, zrobiłem nawet przed chwilą kilka screenshotów ale poza groą wygladają one normalnie tak jak powinny wyglądać :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja konfiguracja: duron 800, msi k7t pro2, 192 mb, winfast geforce 2 mx 32 mb, hdd seagate u5 40 gb

 

jak gram w quake 3 arena, nie w sieci, to wszystko chodzi normalnie, nie ma zadnego klatkowania (konfiguracja przeciez wystarczjaca!!)...jezeli gram w sieci stawiajac samemu serwer na ip, badz podlaczajac sie do kogos wszystko takze jest ok...problem w tym ze jak podlacze sie do serwera publicznego to dysk zaczyna tak mocno pracowac ze w efekcie gra zaczyna zarywac!? dodam ze ping jest ponizej 100...co moze byc tego przyczyna?? uzywam osp 1.03a i Q3 point release 1.32...dodam tez ze jak gram na serwerze publicznym mojego dostawcy inetrnetu (TK) to tez jest wszystko dobrze...dzieki za odpowiedz z gory :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wina <span style="color:red;">[ciach!]</span>***** PunkBustera wymyslonego przez jakiegos debila.

PunkBuster to niby takie oprogramowanie które nie pozwala cheatowac.

Praca tego programu w tle powoduje wlasnie takie przycinki.

Pociesz sie tym ze po okolo 10min problem ustaje ale jest bardzo wkurzajacy.

A u siebie ani u swojego providera na serverze tak niemasz bo masz pewnie wylaczonego PunkBustera (komenda: pb_cl_disable).

Edytowane przez Nyny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wina <span style="color:red;">[ciach!]</span>***** PunkBustera wymyslonego przez jakiegos debila.

PunkBuster to niby takie oprogramowanie które nie pozwala cheatowac.

Praca tego programu w tle powoduje wlasnie takie przycinki.

Pociesz sie tym ze po okolo 10min problem ustaje ale jest bardzo wkurzajacy.

A u siebie ani u swojego providera na serverze tak niemasz bo masz pewnie wylaczonego PunkBustera (komenda: pb_cl_disable).

1233289[/snapback]

dzieki, nigdy nie wytwalem do 10 min bo mnie szlak trafial, teraz sprobuje byc bardziej cierpliwy <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam prosbe do was. pomozcie mi z ustawieniami, zeby uzyskac jak najmniejszy ping. mam radiowke 256/128. pingi w tej chwili to jest jakies 60-70 na na serwach dialogu.

 

Moje aktualne ustawienia:

rate 8000

cl_maxPackets 60

snaps 40

cl_timenudge 0

 

Pomozcie, bo wiem, ze da sie uzyskac lepsze pingi na takim laczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio odkurzyłem dobrego, starego quake`a i pierwsza myśl jaka mi wpadła do głowy to wspomnienia z dawnych gier, jeszcze w kafejce internetowej. Graliśmy tam w Quaka z pewnym modem, ktorego nazwa kompletnie wyleciała mi z głowy. Jedyne co pamiętam to kilka rodzajów broni, mianowicie miny laserowe, granatnik strzelający żółtymi granatami z wizerunkiem typowego smile`a :-) , i taką niebieską wyrzutnią ostrzy.

Prosze wszystkich o pomoc w odnalezieniu odpowiednej konwersji. Serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, az mi sie lezka w oku zakrecila.

Z bratem lan to najlepsza rzecz pod sloncem.

Brat w to jeszcze tlucze i musi byc w tym naprawde niezly.

Kiedys raz na 20 meczy udalo mi sie go zlac ale teraz to chyba z minusa bym nie wyszedl :P

 

Neuro, niestety nie pomoge Ci bo nie znam tego moda. A odpowiedzialem bo wyciagnales tapik o mojej ulubionej grze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam uczestnika tego forum,ktory z checia sie z Wami zmierzy i moglbym postawic na niego swoj sprzet,chodzi mi o plansze Q3Dm17 z modem na Rail guna 1 na 1,to chetny - pisac albo do mnnie albo tej osoby osobiscie,ktora tez od dawna jest na tym forum - morel123.Pisze w jego imieniu bo wiem,ze by tego chcial :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam uczestnika tego forum,ktory z checia sie z Wami zmierzy i moglbym postawic na niego swoj sprzet,chodzi mi o plansze Q3Dm17 z modem na Rail guna 1 na 1,to chetny - pisac albo do mnnie albo tej osoby osobiscie,ktora tez od dawna jest na tym forum - morel123.Pisze w jego imieniu bo wiem,ze by tego chcial :)

1417364[/snapback]

mugłbys stracić komputer ;)

 

podlinkuje inny topic o q3 :) no i przeczytaj koiecznie pw

 

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=9522&st=390 ostatni post na stronie

Edytowane przez HQ12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mugłbys stracić komputer ;)

 

podlinkuje inny topic o q3 :) no i przeczytaj koiecznie pw

 

1417775[/snapback]

 

PW? Czyli prywatną wiadomość? niestety nic nie dostałem :P

 

@yngwie: dzieki za namiar zaraz sprawdze :D

 

EDIT: Tak to jest Chaos Arena hehe :D dzieki wielkie, jednak nadal nie moge znalezc linka do downloadu.. :/ ale wazne ze juz wiem czego szukać :D

 

Hehe, niezły speed =) A drugi filmik to pokaz pieknych strzałów :D pozdro

Edytowane przez NeuroPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakze uradowalo sie me serce gdy zobaczylem ow temat o mej kochanej gierce zwanej Quakiem 3 :D Ta gierka jest na moim dysku odkad wyszla. Naprawde ani razu jeszcze go nie opuscila i nie opusci, chyba ze mi sie dysk spier... :D Gram sobie czasami jak mam chwile. Tego kolesia co tak wymiata z Raila to moglbym "przetestowac". Do nidawna gralem jeszcze na Insta i nie chwalac sie, malo bylo kolesi ktorzy by mnie pojechali 1vs1 na Raile. B) Tera musialbym sobie troche pocwiczyc, bo juz nie gralem, ale mysle, ze kilka dni i bym mogl z tym kolesiem zagrac B) Na Insta mialem ksywe "Misiek" (na zolto), a tera gram na CA i mam "^X" (na czarno) :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam problem z grafiką w Quake'u :? Po instalacji wszystko było dobrze (czyt. jasno) a teraz wygląda to tak -

 

Obrazek

 

Jasność mam ustawioną na maxa. Sprzęt wykluczam, bo jest aż za dobry by ta gra mogła się krzaczyć :P

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...