Skocz do zawartości
wunat

Koniec umowy w Idei i co dalej ?

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie, konczy mi sie w tym miesiacu umowa i co dalej ? interesuje mnie rachunek do ~65PLN, telefon i tak biore, nie odrywam naklejki i sprzedaje wiec nie jest on priorytetem. w przypadku zmiany sieci ile kosztuje sciagniecie simlocka ze staruszka Panasonica GD-96 ?

Z gory dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co dalej? - wyp...oddalaj się z tej sieci prędko :lol:

 

co ja mogę Ci doradzić

byłem w identycznej sytuacji

przeszedłem do Plusa - połowa abonamentu przez pierwszy rok -> 64zł 100 minut i 100smsów, po roku możesz przejść nawaet na najniższy, a telefony w super cenach

polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwsz czesc nieodpowiem bo jade na kartach. A co do sciagniecia sima z

Panasonica GD-96 (zaden staruszek :evil: :wink: uzywam i jest :gitara:

20zł na Wolumenie, jezeli dobrze pamietam to jestes z wawy wiec podejdz najlepiej w niedziele.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co dalej? - wyp...oddalaj się z tej sieci prędko :lol:

 

co ja mogę Ci doradzić

byłem w identycznej sytuacji

przeszedłem do Plusa - połowa abonamentu przez pierwszy rok -> 64zł 100 minut i 100smsów, po roku możesz przejść nawaet na najniższy, a telefony w super cenach

polecam

mozesz zdradzic jaka to taryfa ?

 

wstepnie idea zaproponowala mi +10 minut + sekundowe naliczanie +50 esow ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam podobne pytanie. W lutym konczy mi sie abonament... I chce przejsc na karte, ale wazne jest dla mnie, zeby zostal mi stary numer. Oczywiscie jestem w idei... Czy jest taka mozliwosc? Jezeli tak to ile kosztuje takie przejscie?

 

Pozdrawiam

pingwin

teoretycznie operatorzy powinni juz to umowzliwic poniewaz weszla w zycie nowa ustawa o telekomunikacji.

wg ustawy abonenci moga dowolnie zmieniac plany taryfowe i operatorow bez zmiany numeru. np z POPa na Era Biznes itp.

 

No ale nasi operatorzy nie maja na razie mozliwosci technicznych bo nie znalazl sie zaden zdolny informatyk, ktory by im program do tego napisal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie o problemy techniczne chodzi :) Przepis jest ale teraz ktoś musi zmusić operatora do jego przestrzegania :) Ja również proponuje zrobić zdrade i odwiedzić salon Plusa. Bierzesz 3 ostatnie rachunki z ideii i przez pierwszy rok płacisz tylko połowe abonamentu. A co do telefonu napisz najlepiej jakie masz wymagania , najlepiej w przyklejonym temacie :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku abonamentu są problemy z przeniesieniem numeru. W prepaidach można wogóle o tym pomarzyć.

W plusie nie ma żadnych problemów z przejściem na abonament z prepaida. Ja korzystam z tego:

http://www.simplusteam.pl/simplus/showDoc....mocje_konwersja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co dalej? - wyp...oddalaj się z tej sieci prędko  :lol:

 

co ja mogę Ci doradzić

byłem w identycznej sytuacji

przeszedłem do Plusa - połowa abonamentu przez pierwszy rok -> 64zł 100 minut i 100smsów, po roku możesz przejść nawaet na najniższy, a telefony w super cenach

polecam

mozesz zdradzic jaka to taryfa ?

 

wstepnie idea zaproponowala mi +10 minut + sekundowe naliczanie +50 esow ...

Plus 100 8)

Olej IDE'EEEE :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i co dalej? - wyp...oddalaj się z tej sieci prędko :lol:

 

co ja mogę Ci doradzić

byłem w identycznej sytuacji

przeszedłem do Plusa - połowa abonamentu przez pierwszy rok -> 64zł 100 minut i 100smsów, po roku możesz przejść nawaet na najniższy, a telefony w super cenach

polecam

mozesz zdradzic jaka to taryfa ?

 

wstepnie idea zaproponowala mi +10 minut + sekundowe naliczanie +50 esow ...

Plus 100 8)

Olej IDE'EEEE :lol:

http://plusgsm.pl/res/51_tabela.asp?color=...show=52&ikona=5

 

kurcze tutaj jest napisane ze w tym planie jest 50 minut i 50 esow ... chyba ze ja czegos nie kapuje ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja Ci polecę idee. Taryfa MEGA 150 - 61zł brutto - 150 min do idei lub stacjonarnych zamienne na 75 min do innych sieci lub 300 smsow do idei zamienne na 150 smsow do innych sieci. Pisałeś, że do 65zł, więc chyba Ci styknie...

Dolacze sie do polecania.Sam mam od 2 miesiecy i nie nie ma chyba lepszej taryfy na rynku. Na dodatek jest wlaczana usluga Sekunda Pro. Wiec od pierwszej sek naliczanie sekundowe :twisted:.

Teraz wkoncu moge uzywac telefonu normalnie nie bojac sie o rachunek :twisted: POLECAM!!!

 

EDIT:umowa jest na rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...