Skocz do zawartości
ThonThar

co za 200zl?

Rekomendowane odpowiedzi

kolejne pytanie jakich juz tysiace było na tym forum:) no ale potrzebna mi pomoc wiec pytam:P

jaki zestaw (plyta+procek) najlepiej kupic za 200zl? ewentualnie troche wiecej, ale nie duzo:P

moze plytka troche lepsza, a procek gorszy (nawet duzo gorszy) moze byc tak ze najgorszy obslugiwany przez plyte:) bo byc moze w niedlugim czasie bede mial na cos lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 260 to moge ci sprzedać proc athlona 1.8 (palomino) i merkury kob 266a (dokładnie nazwy mobo niepamiętam) Pozdrawiam

Za 260 zł to ode mnie dostaniesz ECS K7S5A+ Athlon 1700XP Thoroughbred (1700XP@2000XP dzięki samej zmianie biosu). :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy jakie juz masz pamieci sdram to proponuje Abita KT7A ,Epoxa na kt133a ,Solteka KAV

plyty mozna kupic do 90pln ,wiec na procesor zostaje 110pln -na durona 1000-1100 powinno starczyc

 

jezeli masz pamieci ddr to wez Abita KG7-Lite lub Epoxa 8K7A -plyty za 100pln ,za kolejne 100 kupisz durona 900-1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze dwa pytanka

1. czy ten procek http://www.allegro.pl/show_item.php?item=34013528 pojdzie na tej plycie http://allegro.pl/show_item.php?item=34311477?? z tego co widze to tak 8O ale dla pewnosci pytam

2. czy te stare duronu (najstarsze) chodza na nowszych plytach? Np nf7 albo 7n400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sieper a jak Ci chodzil ten sprzet? miales z nim jakies problemy?

Cały czas chodzi, nie miałem z nim żadnego problemu choć oczytałem się wiele na ten temat (np.resety biosu). Procek podkręcałem za pomocą biosa HoneyX jak i Cheepobios, z żadnymi nie miałem kłopotów po za tymi najnowszymi (nie widzi karty sieciowej ) ale nie analizowałem tego i nie bawiłem się tylko przywróciłem poprzedni. Karta dzwiękowa działa bardzo cicho, ale sprawdziłem to tylko raz na samym początku jak kupiłem tą płytę. Kupiliśmy razem z sąsiadem dwa takie same komplety i oba działają po dziś dzień bez najmniejszych kłopotów. Sąsiad miał kłopoty tymi overlocker-skimi biosami ale po zmianie pamięci z SDRAM na DDR wszystko się zmieniło. nie wiem też jak współpracuje ta płyta z Duronami, ale z Athlonami nie ma żadnych kłopotów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem na niej durona 900,, u czlowieka ktory ją kupil lata na niej duron 1800MHz

W ogóle to K7S5A to fajny sprzęt jest (jak dla mnie), kupiłem bo była tania i miała możliwości podkręcania. Ale jakoś jak zmieniłem biosa i podkręciłem z 1,4 GHz na 1.6 GHz to przestała mnie interesować zabawa w podkręcanie. Jak kupowałem to pamiętam, że marzyłem o płycie Epox-a ale nie było mnie stać. A tu fajny toppic jest o ECS (ponad 1100 postów) http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=493...highlight=k7s5a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :gitara2:

 

Proponuję : http://www.allegro.pl/show_item.php?item=34309970

Nie nadaje się ona do wysokiego OC. Chodzą u mnie dwa kompy jak w podpisie (AutoCad i Corell)

Biorąc pod uwagę jej cenę to się nawet nieżle kręci (+33%). Jutro uruchamiam następnego kompa na tym modelu.

Oczywiście wybór należy do CIebie.

 

Pozdro 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...