Skocz do zawartości
pentliczek

Hitman: Blood Money

Rekomendowane odpowiedzi

a na jakich detalach grasz? u mnie idzie na medium i gra się w miare dobrze (nie mówie, że pełna płynność ale "w miare" płynnie ;) )

w sumie duzo nie gralem odpalilem. jednak plynnosci mizerna, na low mam raz 30-4- klatek, innym razem spada do 20. wiec ciezko troche grac... na mediumie podobnie, wiec ciezko grac z jakas przyjemnoscia. zreszta nawet jak momentami wyswietla te 40-50 klatek, to i tak nie jest plynnie, przy obracaniu sie jakby rwalo. inne gierki chodza dobrze, wiec chyba grafa po prostu niezbyt sobie radzi, albo stery zmienic jeszcze sprobuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie ta gra (demko) chodzi conajmniej dziwnie. Włączyłem frapsa, ustawiłem detale, takie jak zwykle ustawiam każdej gierce na starcie, czyli wszystko na high/on tyle że bez aa i tym podobnych upiększaczy, wchodzę w główne menu, czyli scenkę "czyjegoś" pogrzebu, a tam 15FPS, mało więc wchodzę znowu w opcje daje medium - 13FPS, ki diabeł myślę, walę ultra czyli aa af i inne bzdety na maksa, pewnie będzie...o w mordę jeża - 16FPS! pierwsza gra w której przybyło mi klatek po zwiększeniu detali! Ostatecznie wylądowałem z ultra wysokimi ustawieniami i 800x600, ilość klatek w grze wacha się między 15 a 150, zazwyczaj oscylując wokół 25-30, co przez to że preferuję bycie cichym zabujcą nie utrudnia zbytnio gry.

 

Co do samej gry powiem tylko że to stary dobry hitman, w nowej, naprawdę ładnej oprawie graficznej, jednym słowem majstersztyk. Do tego ta satysfakcja, jaką daje perfekcyjne, bez śladów, alarmów ani dodatkowych ofiar wykonanie zlecenia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie zaczyna z lekka wkurzać :] wychodzi do windy=savy znikają :mur: chyba poszukam innych/nowszych sterów :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

M4TEUSZ - zainstaluj na nowo sterowniki (te 91.28), ladnie wszystko wyczysc driver cleanerem.

W biosie wlacz fast writes.

Zainstaluj patcha.

 

Ja na radku 6600 mialem w granicach 40-50 fps (czasem spadalo jak kupa ludzi sie pojawila)

 

na radku 6600 ;] lol - chodzilo mi o ge force hehe

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe zmiana sterów ( 3x ) nie pomogła dalej wyłazi do windy jak nacisne uzyj :sad: niezależnie od ustawień kalwiszy na dodatek :-/ i ustawień graficznych:-/ i ustawień karty graficznej :-/

Edytowane przez Luk3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mam sobie poradzic w misji gdzie trzeba ochraniac tego polityka zabilem tego kolesia co chcial ze snajpy go sprzatnac ale zostala jeszcze klientka gdzie ona jest bo nie moge jej znaleźc po jakims czasie wlancza sie scenka jak ona wyskakuje i podżyna mu gardło:(,pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrób tak:

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
ten koleś co będziesz go widział na początku ma walizke, po jakimś czasie zatrzyma się z nią w alejce na siku ;] obok jest smietnik, uspij go i wrzuc tam przebierz sie oczywiscie za niego i wez walizke, zaraz tamtedy bedzie przechodzic babka zabij ja i schowaj w budynku, obok jest jakies wejscie wez jej walkie talkie, ja gralem na expercie i wtedy pojawilo sie gdzie jest kolejny cel ten ze snajperka, znajdz go i zabij go jak chcesz, potem idziesz z walizka do klona kladziesz na stole i wymysl jakis sposob na zabicie go jak nie bedzie tego zoltego kruka, tam scchowaj go do zamrazalnika, wez walizke i zwiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem w 4 misji - gdzie musze uratwac agenta - ratuje go - wstrzykuje mu substancje - pozniej go zabieraja - potem pojawiaja mi sie 2 dodatkowe cele - zeby sprzatnac 2 gosci - jeden podnosci ciężary- i wlasnie o tego mi chodzi - w jaki sposób go kropnąć ? Z każdej strony sa ochroniarze :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misja prosta jak drut ;)

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
1 cel idziesz do jego pokoju albo z podwórka po rynnie albo obok z pokoju

odkręcasz gaz schodisz na dół wchodzisz po schodach tych 2 znajdujesz w jednym z pokoi strój lekarza,idziesz do tego typa w fioletowym szlafroku potem idziesz z nim na sesje ;)

tego w zielonym szlafroku zalatwiasz jak napisal pentliczek ;].

Edytowane przez RogerWhite

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem w 4 misji - gdzie musze uratwac agenta - ratuje go - wstrzykuje mu substancje - pozniej go zabieraja - potem pojawiaja mi sie 2 dodatkowe cele - zeby sprzatnac 2 gosci - jeden podnosci ciężary- i wlasnie o tego mi chodzi - w jaki sposób go kropnąć ? Z każdej strony sa ochroniarze :mur:

boshhh ludzie używajcie mózgu, przecież nawet jak się koło niego kręci to typ sam pyta czy nie widziałeś jego lekarza - wydaje mi się, że to wystarczająca podpowiedź od twórców :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@RogerWhite: inny sposob na cel z fioletowym szlafrokiem:

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
tego typa załatwilem inaczej, podlozylem bombe na gorze, i ten koles ma sake w globusie, jak zaczyna pic to detonator ;]
Edytowane przez pentliczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pioorek

BTW, troche skopali te misje albo ja jestem nubkiem

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
- juz na starcie gra pokazuje nam w osobnych okienkach ruchy tych kolesi, troche sie dziwilem z poczatku bo niby po co mi to skoro nie ma zadnego celu z nimi zwiazanego - dopiero pozniej sie okazuje ze trzeba ich killim i od tego momentu powinny pojawiac sie te podpowiedzi ;] taki maly ot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW, troche skopali te misje albo ja jestem nubkiem

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
- juz na starcie gra pokazuje nam w osobnych okienkach ruchy tych kolesi, troche sie dziwilem z poczatku bo niby po co mi to skoro nie ma zadnego celu z nimi zwiazanego - dopiero pozniej sie okazuje ze trzeba ich killim i od tego momentu powinny pojawiac sie te podpowiedzi ;] taki maly ot

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
no ale niby juz na pocztku misji wiadomo ze to ktorys z nich , tylko nie wiadomo ktory , wiec to takie bez sensu do konca nie jest.dopiero potem sie dowiadujemy ze w zasadzie to mozemy ich wszystkich dziabnac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagralem dzisiaj w nowego hitmanka a kilka dni temu skonczylem splinter cell chaos theory, odpalam tego hitmana i pierwsza mysl " ale bieeda" animacja i mozliwosci ruchowe na minimalnym poziomie, otwieranie drzwi sila woli, skaradanie wyglada tak jak ze rozsmiesza (pomijajac to ze podczas skradania prosuje sie niemal do pionu - lol). Pewnie to efekt wysokiej klasy wykonania splintera, ale hitmana mimo wszystko dziela od fishera lata swietlne. A przeciez splinter to stara gra!

 

Fajne jest natomiast to w hitmanie ze mozna misje zrobic finezyjnie i bardzo pomyslowo, a mozna tez wyciagnac M4 i kosic ludzi jak siano niewazne cywlie czy nie - i to jest boskie. Tylko smiesznie to wygladalo jak wykonczylem cale stado "fedsow" (lezeli przed domem jak strute wrony :-) ) i nikt nie pzyjechal wytluklem wszystko co sie ruszalo i zadnego "mission failed" z powodu zbyt ekstrawaganckiego zachowania łysolka.

 

Pewnie skoncze hitmana blood money (to moj pierwszy hitman - wstyd)

ale nad ruchami bohatera i mechanika gry mogli jeszcze MOCNO popracowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eno Kurek nie przesadzaj ;) nowy hitman jest swietny tak samo jak chaos theory. kocham obydwie serie, owszem fisher ma troche wiecej dostepnych "ruchow" i animacja faktycznie jest lepsza niz w hitmanie ale nie tak bardzo zeby kula w oczy :) z reszta nie bardzo jest co porownywac splintera do hitmana pod wzgledem ruchow glownego bohatera, hitman to facet z klasa :) obowiazkowo garniturek, krawat, czarne rekawice, stylowa walizeczka na snajperke (to stwarza zaje....ty klimat, cos pieknego), opanowany i zdecydowany :) oczywiscie tak go widze u siebie na monitorze, bo nie bardzo mnie rajcuje przerabianie na sitko wszystkich ludzi jakich spotka na drodze (mowie o hitmanie caly czas).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...