Skocz do zawartości
bor_Belial

Gryzoń

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..

Objawy takie :

 

Gram, pisze, ogladam, przesuwam, przekrecam itd..

I nagle mysz staje... musze wtedy wyjac wtyczke z gniazda ps2 i wlozyc jeszcze raz i znowu dzial..

 

Mam Asusa p4p800e, wczesniej tego nie robila.. ktos ma takie problem? mial ?

Moze cos w biosie trzeba zmienic? albo jakas latke do sterow ?

 

Thx za info..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda na jakiś problem w systemie. Może instalowałeś ostatnio jakieś programy czy sterowniki. Może zmieniałeś coś w Biosie lub podłączyłeś nowe urządzenie do komputera. Pewnie coś powoduje konflikt.

 

Jeżeli dzieje się to po pewnym czasie pracy, może uda ci się zaobserwować, po wykonaniu jakiej czynności mysz przestaje działać. Może zainstalowałeś ostatnio jakieś nowe sterowniki?

 

To mogą być powody tego.

 

PS. U mnie występowało coś takiego, ale baaaardzo żadko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, sterow od myszy nie uzywam, chyba sobie sciagne i zobacze.. u mnie tez to robi sporadycznie, ale w najwaznijeszych momentach.. he.. a jest tak, bo sie przyjrzalem :

 

wylancza sie laser ktory czyta pozycje... hmm, i wtedy musze odlaczyc z plyty, i znou zaczyna dzialac... hm, nie wiem o co chodzi... chyba jej powiem ze mi ja ktos ukradl, sesese...

 

w roznych momentach sie to dzieje, od ogladania stron, po przesuwanie rolka tekstu, na filmach gdy mam ochote zrobic glosniej rolka, hm (rolka ?? ), roznie... chyba jeszcze na grach mi nie robilo... chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bor_Belial -> mialem to samo na jakims a4tech optycznym - byl to usterka myszki, niestety ja swoja musialem wywalic bo juz bylo po gwarancji....identycznie bylo, po odlaczeniu dzialala znowu, a "zawieszala" sie ona w roznych momentach, losowo, czyli chyba czeka cie wymiana=smierc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm... trzeba bedzie pokombinowac...

 

- Kasiuuuuu

- Co ?

- Włamali mi sie do mieszkania...

- Co ??? Jak to mozliwe, co ci ukradli ? lodowke i kompa ?

- Nie, gorzej... myszke mi ukraldi (placz), tylko i wylacznie moja kochana myszke... (placz, zgrzytanie zebami)

 

szkoda ze to nie przejdzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli nie chcesz sie narazic swojej dziewczynie to mam pomysla :)

znajdz w jakims sklepie identyczna myszke, kup ja i najwyzej stickery pozamieniaj jesli sa i oddaj ta zepsuta na gwarancje - wymienia ci ;) i bedziesz mial dwie myszki, a druga bedziesz mogl podarowac swojej dziewczynie - nie bedzie smutna a wrecz bardzo zadowolona z tego faktu ;) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję pomysłu p_zero !!!

 

No skoro czytnik w myszy gaśnie to jest ona uszkodzona. Bo mysz optyczna na ps2 powinna świecić nawet przy wyłączonym kompie (jeśli jest włączony do sieci). Chyba wszystkie myszy na ps2 tak mają.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszystkie myszy na ps2 tak mają.

Hm, ta tak nie ma, tzn nie mial do czasu gdy wlaczylem na plycie wlanczanie przez klawiature, i nie przestawilem zworki, chbyba j11... teraz swieci, przedtem nie...

 

 

Nooo, pomysl przedni, ale gdzie ja teraz taka stara mysz dostane <lol>

Hmm, a ja wiem, kupie sobie inna i jej wmowie ze ona zawsze taka byla, hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pochwal się jaka to jest myszka dokładnie?

 

No tak, podtrzymanie napięcia myszy i klawiatury zależy od wielu rzeczy. Kiedy miałem myszkę na ps2 (klawiatura też na ps2), to po wyłączeniu komputera gasły mi diody Num, Caps i Scroll Lock na klawiaturze. (Ale klawiatura czuwała, gdyż mogłem uruchomić komputer kombinacją klawiszy). Teraz, kiedy kupiłem myszkę na USB, po wyłączeniu kompa dioda Num Lock na klawiaturze dalej świeci.

 

No ale co to za różnica...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genius, Web Scroll + Eye PS2 - taka,

 

 

wiem wiem --> napewno dostane...

no, ale czas bylo by juz ja zmienic.. hm, nie zebym sie do niej nie przywiazal, powiesze ja sobie nad biurkiem :)

 

edit:

 

hm, i przestala tak robic, ja dam sobie glowe uciac ze sprzet wiec co sie do niego mowi, hehehe, moj dysk tez startuje jak mowie ze wyladuje na scianie... hehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...