Skocz do zawartości
wróbel

jaki procek do medala :) ??

Rekomendowane odpowiedzi

mój obecny sprzęt to:

Athlon 1900~1.64gh

Radek 9800PRO>>XT 128MB

dual 768ddr (fsb 310mhz :( )

 

Miałem nadzieję że nowy Medal pociągnie bez problemu i się przeliczyłem :? Na full detali nie miłosiernie gra przycina.Myśle że to wina procka ale czy dobrze myśle :o :?: :?: Jeśli w tym leży problem co byście to co powinnienem kupić-moje propozycje:

-jakiś odblokowany Athlon 1700+~200zł

-2500+m~400zł :?

- lub co myślicie o czymś takim http://www.allegro.pl/show_item.php?item=34799927

proszę również o wasze propozycję -może się wszczymać i poczekać aż A64 pojdą w dół??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podstawka 754 jest przeznaczona do kompów nisko budrzetowych i nie obsługuje kilku nowości pod a64 tylko 939

 

Powiedz jakie to nowości oprócz Duala i nowego wymiaru produkcji ( 0,09 ) to może sprzedam obecny

sprzęt i kupie socket 939 dla tych nowości :wink:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki procek do medala :) ??

I to mi się podoba. Przynajmniej nie ściemnia, że potrzbne mu to do obróbki grafiki czy montażu filmów :)

 

gdzies tam sobie czytalem ze ten medal jest po prostu do [gluteus maximus] napisany wiec moze ci zmiana procka nic nie pomoze.

Mi też coś takiego się obiło o uszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podstawka 754 jest przeznaczona do kompów nisko budrzetowych i nie obsługuje kilku nowości pod a64 tylko 939

dawno takiego pier*****nia nie słyszalem :D

Do niskobudżetowego segmentu są semprony na rdzeniu T-bred B0

Wytłumacz mi w ogole co to znaczy "nie obsługuje kilku nowości pod a64 tylko 939"? - zdanie bez sensu.

przeciez A64 to sa tez procki na socket 754 tylko różnia sie tym ze nie maja kontrolera pamieci DUAL jak te na s.939 i 940, tylko pojedynczy, ale to tez 64 bitowe procki i wcale nie niskobudzetowe bo troche sobie kosztuja. AMD planuje przenieść tę podstawke do niskobudżetowych, ale na razie to socket A to sa niskobudżetowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mieciop a powiedz mi jak u ciebie wygląda medal (o ile grałes) na full detalach i roz. 1024-768 -głównie chodzi mi o pierwszą misję kiedy żółci :P zaczynają nalot.Mocno tnie czy może wcale??Bo masz dużo lepszego poca i ciekawi mnie czy są jakieś różnice (tylko z kolei masz trochę ramu mało i to może być przyczyną przycin u ciebie)Wiec nalepiej jak by wypowiedział się ktoś z podobnym do mojego sprzętem:

 

Epox 8RDA+(mało ważne)

Radeon 9800pro>>xt (taktowanie gpupamięc jak w xt)

768mb ramu

i jakimś lepszym procem (ja mam athlona~1900+)

 

ps.I powiedzcie mi jak wygląda sprawa z tym mnożnikiem na mojej płytce- bo myśle kupić 2500+m ale mam pamięci 333mhz wieć podkręcanie zbytnio fsb nie wchodzi w gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mieciop a powiedz mi jak u ciebie wygląda medal (o ile grałes) na full detalach i roz. 1024-768 -głównie chodzi mi o pierwszą misję kiedy żółci :P zaczynają nalot.Mocno tnie czy może wcale??Bo masz dużo lepszego poca i ciekawi mnie czy są jakieś różnice (tylko z kolei masz trochę ramu mało i to może być przyczyną przycin u ciebie)Wiec nalepiej jak by wypowiedział się ktoś z podobnym do mojego sprzętem:

 

Epox 8RDA+(mało ważne)

Radeon 9800pro>>xt (taktowanie gpupamięc jak w xt)

768mb ramu

i jakimś lepszym procem (ja mam athlona~1900+)

 

ps.I powiedzcie mi jak wygląda sprawa z tym mnożnikiem na mojej płytce- bo myśle kupić 2500+m ale mam pamięci 333mhz wieć podkręcanie zbytnio fsb nie wchodzi w gre.

Nie gralem w medal, ale powiem ci ze np. DommIII u mnie wyciaga średnio ok 45 klatek, choc np. w reaktorze spada do 30, a mam ustawienia 1024x768. Tyle ci moge powiedziec, zauwazylem że jak ustawie procek na nominalne FSB to przycina, wtedy wąskim gardłem jest procek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...