Skocz do zawartości
Shadow1

Gadu-gadu 7.0 (build 2)

Rekomendowane odpowiedzi

Do pobrania ze strony:

 

http://www.positiveimage.pl/download/gg70test002.exe

 

Osobiste uwagi:

- Działa dużo szybciej niż 7.0 (Build 1)

- Nie występuje problem z przepełnieniem archiwum jak w wersjach 6.x

- Praca tylko na jednym profilu

- Do tej pory nie ma patch'a na wyłączenie reklam

- Dodana funkcja video z której niewiadomo jak używać

 

Jak już pobieracie to napiszcie jakie macie prędkości :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi to jedzie jakims trojanem czy spyware... BO to jakies podejrzane, NIGDZIE zadnego newsa na sieci o nowym GG nie ma...

A co konnekta - IMO jest debest. CHoc sam uzywam EKG [platforma linuxowa] to na Win Konekt jest najwygodniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi to jedzie jakims trojanem czy spyware... BO to jakies podejrzane, NIGDZIE zadnego newsa na sieci o nowym GG nie ma...

A co konnekta - IMO jest debest. CHoc sam uzywam EKG [platforma linuxowa] to na Win Konekt jest najwygodniejszy.

1503821[/snapback]

uuu to nie jesteś na czasie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mozna się podniecać nowym wspaniałym gg 2008 :D, przecierz już same mrugające reklamy to żenada, nie mówiąc już o najgłupszej rzeczy jaką widziałem.. że gg ma problemy z odbieraniem obrazków... ciekawe że konnekt potrafi wysłać pliki o wielkości 1MB nawet i więcej.. a gg nie radzi sobie z 21Kilowymi :) mimo że konnekt korzysta z tej samej sieci.. No cóż.. programista programiście nierówny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe że konnekt potrafi wysłać pliki o wielkości 1MB nawet  i więcej.. a gg nie radzi sobie z 21Kilowymi

1507040[/snapback]

Radzi sobie, radzi. :lol: Wczoraj koleś wysyłał mi plik o rozmiarze 5MB i wszystko było OK.

Zainstalowałem to GG 70test002 - jak na razie to żadnej różnicy w porównaniu z 6.0 nie widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzi sobie, radzi. :lol:  Wczoraj koleś wysyłał mi plik o rozmiarze 5MB i wszystko było OK.

Zainstalowałem to GG 70test002 - jak na razie to żadnej różnicy w porównaniu z 6.0 nie widać.

1509201[/snapback]

B) ja 25 MB :arrow: sterowniki dla kolegi, bo niepotrafil w: :google: poszukac :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mozna się podniecać nowym wspaniałym gg 2008 :D, przecierz już same mrugające reklamy to żenada, nie mówiąc już o najgłupszej rzeczy jaką widziałem.. że gg ma problemy z odbieraniem obrazków... ciekawe że konnekt potrafi wysłać pliki o wielkości 1MB nawet  i więcej.. a gg nie radzi sobie z 21Kilowymi :) mimo że konnekt korzysta z tej samej sieci.. No cóż.. programista programiście nierówny

1507040[/snapback]

 

Tak własnie zapomniałeś chyba że w każdym programie jest cos takiego jak ustawienia :D :D :D :D :D

 

Ja tam korzystam z AQQ, bawiłem się Mirandą, Tlenem, innymi, GG ma to do siebie że jest proste bez dodatkowych badziewi, i ma bardziej przejżysty wygląd niż np Tlen, ogólnie wersje opatrzone nr 7 nie odrózniają się zbytni od swych starszych braci, co będzie dalej obaczym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pytanie, jaki komunikator wg Was jest najlepszy (oczywiście z możliwością rozmawiania z ludźmi z gg)?

1511057[/snapback]

Eeeeeeeee tam

Po pierwsze nie na temat

Po drugie najlepszy pod jakim względem, wszystkie działają niemal identycznie, róznią się tylko funkcjami, wyglądem, tak wiec cześc będzie wolała Tlena, cześć Aqq, inni Konekta, jeszcze inni GG

Najlepiej jak je wszystkie poinstalujesz pobawisz i będziewsz wiedział który dla ciebie jest najlepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i sciagnalem i zainstalowalem GG 7.0 i powiem, ze program nieiwel sie zmienil, zajmuje tylo wiecej miejsca na dysku i co najwazniejsze, wyskakuja bledy :angry: Chce wylaczyc kompa a tutaj: "Program wykonal nieprawidlowa operacje" :angry: Nie polecam... Powrocilem do wersji 6.0...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bah

 

z ciekawosci dzis zainstalowalem konnekta, poinstalowalem co lepsze pluginy, wyglad pozmieniale, ikonki, emotikony itp itd..i powiem, ze przy nim zostaje.

 

baardzo mily programik.

 

mirandy tez swego czasu uzywalem, ale imho konnekt jest bardziej

przejrzysty:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo nie tlen the best :)

 

nowa ver. beta Gadu-Gadu 7.0 tym razem z numerkiem 3

 

http://testerzy.gadu-gadu.pl/

lista poprawek

 

Najważniejsze zmiany:

- poprawiona jakość połączeń Audio oraz Video

- dodana możliwość usuwania zakładek Audio i Video

- poprawione działanie instalatora programu

- poprawione literówki

- ograniczenie wpisywania znaków w niektórych listach wyboru

- ponowne umieszczanie ikonki GG w polu systemowym po restarcie paska zadań

- ustawienia działają teraz nie globalnie tylko dla każdego profilu użytkownika

- poprawiony import i eksport kontaktów

- poprawione działanie opcji 'Pokazuj status tylko znajomym'

- dodane dodatkowe informacje o statusie

- poprawione działanie zapisywanie ustawień

- poprawione funkcjonowanie emotikonów

- poprawione funkcjonowanie opcji 'Przy wyjściu z programu ustaw opis'

 

Już niedługo nastąpi premiera wersji 7.0.

Dziękujemy za przesyłanie licznych uwag, dzięki którym wersja 7.0 będzie

wolna od błędów i dopasowana do oczekiwań użytkowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bah

 

z ciekawosci dzis zainstalowalem konnekta, poinstalowalem co lepsze pluginy, wyglad pozmieniale, ikonki, emotikony itp itd..i powiem, ze przy nim zostaje.

 

baardzo mily programik.

 

mirandy tez swego czasu uzywalem, ale imho konnekt jest bardziej

przejrzysty:)

1511848[/snapback]

dobrze jest miec takze konto na beta konnekt... ze wzgledu na ciagle aktualizacje :) kiedys update byl raz na pare dni.. teraz przystopowali bo podobno trwaja prace nad konnektem 0.7 :) poczekamy zobaczymy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak moje podejrzenia co go GG_7_Spyware byly przesadzone,. to nie jset sciema [albo ktos sie bardzoi stara]...

Tak czy inaczej ja zostaje przy EKG, choc GG 7 dla rodzinki trzeba bedzie zainstalowac... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może znowu ktoś wrzuci to GG 7.0 (build 3) na jakiś serwer? Niech zwykli zjadacze chleba też sobie potestują, a nie tylko wybrańcy :)

1513410[/snapback]

daj se z tym spoqj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem to gg7 z ciekawosci, chce potestowac a tu caly komp sie wali..

jakies szumy w glosnikach, resety kompa, bledy w gg i najlepsze.,.. : sterowniki od karty TV sie pokaszanily nawet.

Po prostu skandal - gg7 jedeno z najgorszych i najszkodliwszych badziewi jakie widzialem ;/

 

P.S. Oczywiscie gg sciagalem z oficjalnej strony, a moze tam tez trojany w prezencie pakuja do gg ?? :P

Edytowane przez KxL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlatego nie normalni ludzi używają konnekta :]

normalni czy nienormalni... wsio jedno... wazne ze dziala :P

 

p.s. ale stary temat odkopaliscie :P az mi sie przypomnialy wakacje ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...