Skocz do zawartości

Aktualności

Artykuły

Reklama

Zdjęcie

Hipnoza

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
54 odpowiedzi w tym temacie

#1 J-A-J-O

J-A-J-O

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 1151 postów

Napisano 09 styczeń 2005 - 02:57

Oglądałem przed chwilą odcinek TOP GEAR do którego zaprosili hipnotyzera, jeżeli ktoś to oglądał, niech pominie kolejny 3 akapity

Jak zwykle gdy w programie jest gość, dali hipnotyzerowi przejechać tor samochodem "za rozsądną cene" i nawet całkiem dobrze mu poszło. Następnie zamiast standardowej gatki, kazali mu zahipnotyzować jednego z prezenterów (tego najmniejszego). Zrobił to na torze, mieli razem udać się na przejażdżkę, jednak przed wejściem do samochodu, hipnotyzer wmówił prezenterowi, że zupełnie nie potrafi prowadzić samochodu, a jedyne co będzie wiedział to otwieranie drzwi. I rzeczywiście kolo wsiadł do samochodu, wspomniał coś o silniku i już chciał ruszyć..... ale nie wiedział jak :mur: :lol: Zaczął mówić że to jakiś nowy model i takiego jeszcze nie prowadził. Powiedział że jego wóz włącza się guzikiem, a ten jest jakiś inny (a miał stacyjke pod kierownicą - czyli normalnie) włączał wycieraczki, światła ale za cholere nie mógł ruszyć. Potem dał sobie spokój z odpaleniem i zaczął się zastanawiać jak się skręca, pierwsze co zrobił to chwycił gałkę zmiany biegów i zaczął machać nią na boki...

Odhipnotyzował go i pojechali

Potem w studio znowu poddali go hipnozie i powiedzieli że stojąca obok zabawka - porshe 911 na pedały (gość uwielbia 911) to jego wymażony samochód i jadąc nim będzie udawał dzwięk silnika, jeżeli ktokolwiek zniszczy jego samochód to ma się wkur***. Jak kolo zobaczył zabawkę zrobił szalenie szczęśliwą minę, wsiadł i zaczął warczeć, imitując tym ryk silnika. Potem pedałując z trudem (samochodzik był bardzo mały) jeździł po studio i warczał :lol: Jak przejechał kawałek, do studia wjechał drugi prezenter też w samochodzie zabawce i uderzył w 911. Koleś poddany hipnozie zrobił się cały czerwony, wysiadł z samochodziku i zaczął oceniać straty, typ który go uderzył stwierdzil że "wyklepie się młoteczkiem". Na to tamtem powiedział żeby wyłączyli kamery i niemalże poleciał na niego z łapami ale go odipnotyzowali.

Oglądając to śmiałem się cały czas, ale tak do końca nie wiem czy to była prawda....Czy hipnoza jest możliwa?? Oglądałem o tym kilka innych programów, ale nadal nie wiem czy nie jest to bujda w stylu energo terapii czy leczenia przez telewizor.
  • 0

#2 best-boy

best-boy

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 1903 postów

Napisano 09 styczeń 2005 - 05:20

Oglądałem przed chwilą odcinek TOP GEAR do którego zaprosili hipnotyzera, jeżeli ktoś to oglądał, niech pominie kolejny 3 akapity

Jak zwykle gdy w programie jest gość, dali hipnotyzerowi przejechać tor samochodem "za rozsądną cene" i nawet całkiem dobrze mu poszło. Następnie zamiast standardowej gatki, kazali mu zahipnotyzować jednego z prezenterów (tego najmniejszego). Zrobił to na torze, mieli razem udać się na przejażdżkę, jednak przed wejściem do samochodu, hipnotyzer wmówił prezenterowi, że zupełnie nie potrafi prowadzić samochodu, a jedyne co będzie wiedział to otwieranie drzwi. I rzeczywiście kolo wsiadł do samochodu, wspomniał coś o silniku i już chciał ruszyć..... ale nie wiedział jak :mur:  :lol: Zaczął mówić że to jakiś nowy model i takiego jeszcze nie prowadził. Powiedział że jego wóz włącza się guzikiem, a ten jest jakiś inny (a miał stacyjke pod kierownicą - czyli normalnie) włączał wycieraczki, światła ale za cholere nie mógł ruszyć. Potem dał sobie spokój z odpaleniem i zaczął się zastanawiać jak się skręca, pierwsze co zrobił to chwycił gałkę zmiany biegów i zaczął machać nią na boki...

Odhipnotyzował go i pojechali

Potem w studio znowu poddali go hipnozie i powiedzieli że stojąca obok zabawka - porshe 911 na pedały (gość uwielbia 911) to jego wymażony samochód i jadąc nim będzie udawał dzwięk silnika, jeżeli ktokolwiek zniszczy jego samochód to ma się wkur***. Jak kolo zobaczył zabawkę zrobił szalenie szczęśliwą minę, wsiadł i zaczął warczeć, imitując tym ryk silnika. Potem pedałując z trudem (samochodzik był bardzo mały) jeździł po studio i warczał :lol: Jak przejechał kawałek, do studia wjechał drugi prezenter też w samochodzie zabawce i uderzył w 911. Koleś poddany hipnozie zrobił się cały czerwony, wysiadł z samochodziku i zaczął oceniać straty, typ który go uderzył stwierdzil że "wyklepie się młoteczkiem". Na to tamtem powiedział żeby wyłączyli kamery i niemalże poleciał na niego z łapami ale go odipnotyzowali.

Oglądając to śmiałem się cały czas, ale tak do końca nie wiem czy to była prawda....Czy hipnoza jest możliwa?? Oglądałem o tym kilka innych programów, ale nadal nie wiem czy nie jest to bujda w stylu energo terapii czy leczenia przez telewizor.

Wyświetl post

"mozna" powiedziec ze mialem z tym stycznosc, i powiem Ci ze NIC sie nie pamieta (to na 100%) i to niebezpieczna zabawa.
  • 0
x86 Family, IBM PC

#3 GuC!o^

GuC!o^

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 1649 postów

Napisano 09 styczeń 2005 - 08:56

widziałem ten program i moje zdanie jest jedno na ten temat:

nie uwierze dopóki sam sie nie przekonam...
  • 0
PC & X360xbl: gustawo87

#4 GenghisKhan

GenghisKhan

Nadworny fotograf

• Redaktor
  • 7889 postów

Napisano 09 styczeń 2005 - 10:54

po 1 to nie jest zabawa
po 2 to jest bezpieczne o ile ktos przestrzega podstawowych zasad
po 3 czy sie pamieta czy nie to jest kwestia woli hipnotyzera
po 4 to chyba tyle;]]]]
  • 0

#5 rumun_666

rumun_666

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 1621 postów

Napisano 09 styczeń 2005 - 11:29

Nie mam pojęcia, ale to co było w top gear wyglądało conajmnije na rezyserke ...
  • 0
*Abit NF/7 S*GeForce 4 Ti 4200 128MB*RAM 512DDR*CD-RW/DVD 16x / 48x24x48x - WD 80GB 7200 rpm 8 mb cache *Athlon 2200+@2800+ Stabilnie*Motorola V3 RAZR Black ;) Aggressive In-Line Skater powered by Remz Haffey 05LE

#6 J-A-J-O

J-A-J-O

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 1151 postów

Napisano 09 styczeń 2005 - 13:01

"mozna" powiedziec ze mialem z tym stycznosc, i powiem Ci ze NIC sie nie pamieta (to na 100%) i to niebezpieczna zabawa.

Wyświetl post

Co rozumiesz przez niebezpieczne?? Ktoś się może nie obudzić z hipnozy, czy co?

Ten kolo z top gear pamiętał wszystko co robił, nawet opisywał jakie miał uczucie po wejściu do samochodu.

Nie mam pojęcia, ale to co było w top gear wyglądało conajmnije na rezyserke ...

Wyświetl post

No właśnie tego chce się dowiedzieć, grał (jeżeli) bardzo dobrze.
  • 0

#7 paprotek

paprotek

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 1641 postów

Napisano 09 styczeń 2005 - 14:43

oooo musze to obejzec, to w tym tygodniu TG?
  • 0
[i'>Microstar P45 NEO2-FRIntel Core2 Duo E8400 3,00GHzKingston HyperX DDR2 2x 2GB 1066MHz CL5 ASUS GeForce 8800GTS 512MB 650/1940MHzSeagate 320/500 GB Barracuda 7200.11Mode Com MC-400 ATX 2.0 PFCCooler Master Centurion 534 Lite[/i'>

#8 Marcin_gps

Marcin_gps

CHIP

• Stały użytkownik
  • 4909 postów

Napisano 09 styczeń 2005 - 15:53

wplywanie na podswiadomosc

polecam ksiazke J.Murohy "Potega podswiadomosci"
  • 0

#9 rumun_666

rumun_666

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 1621 postów

Napisano 09 styczeń 2005 - 15:59

Ciekawe, czy mozna sie tego nauczyc. Ktos probowal ;) ?
  • 0
*Abit NF/7 S*GeForce 4 Ti 4200 128MB*RAM 512DDR*CD-RW/DVD 16x / 48x24x48x - WD 80GB 7200 rpm 8 mb cache *Athlon 2200+@2800+ Stabilnie*Motorola V3 RAZR Black ;) Aggressive In-Line Skater powered by Remz Haffey 05LE

#10 FastlY

FastlY

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 1635 postów

Napisano 09 styczeń 2005 - 16:02

1.z tym jako ukochanym porshakiem to przegięcie=w to za bardzo nie wierze
2. z ta umiejętnością jazdy było dobre :D = w to wierze :)

ps. Oglądałem ten odcinek ze 3 razy .
  • 0

#11 rumun_666

rumun_666

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 1621 postów

Napisano 09 styczeń 2005 - 16:05

1.z tym jako ukochanym porshakiem to przegięcie=w to za bardzo nie wierze
2. z ta umiejętnością jazdy było dobre :D = w to wierze :)

ps. Oglądałem ten odcinek ze 3 razy .

Wyświetl post

bo niestety znowu powtarzają, mogli by zaopdac jakies nowe odcinki :)
  • 0

#12 und3r

und3r

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 5271 postów

Napisano 09 styczeń 2005 - 16:09

wplywanie na podswiadomosc

polecam ksiazke J.Murohy "Potega podswiadomosci"

Wyświetl post

Nie Murohy, tylko Murphy - polecam wszystkie jego ksiażki:]

Co do tych akcji w Top Gear to jest to jak najbardziej możliwe i można sie tego nauczyć :) Są chyba nawet specjalne szkoły w Polsce ale nie chce mi sie teraz szukac;]
  • 0

#13 Marcin_gps

Marcin_gps

CHIP

• Stały użytkownik
  • 4909 postów

Napisano 09 styczeń 2005 - 16:37

wiadomo, ze Murphy, literowka ;]]
  • 0

#14 rumun_666

rumun_666

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 1621 postów

Napisano 09 styczeń 2005 - 16:50

moze ktos ma jakies netowe kursy czy cos, poczytałbym sobie, znalazłem na razie jedna stronke ale tak nędzna ze nawet sie nie biore do czytania.
  • 0

#15 GenghisKhan

GenghisKhan

Nadworny fotograf

• Redaktor
  • 7889 postów

Napisano 09 styczeń 2005 - 19:09

moze ktos ma jakies netowe kursy czy cos, poczytałbym sobie, znalazłem na razie jedna stronke ale tak nędzna ze nawet sie nie biore do czytania.

Wyświetl post

http://www.astraldynamics.pl/ tu moze cos znajdziesz, linki albo forum;]]]
:lol: pozatym duzo ciekawych rzeczy tu jest B)
edit: hipnoza http://www.neuroling...com/hipnoza.htm :rolleyes:
ponadto polecam ksiazke Williama W. Hewitt'a pt. Hipnoza i Autohipnoza
ksiazka zostala wydana przez wyd. MEDIUM jest to podrecznik praktyczny;]]]]
czytalem i dziala:P :rolleyes:
no chyba styknie tych ksiazek juz;]]] B)
  • 0

#16 wadim

wadim

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 1369 postów

Napisano 09 styczeń 2005 - 20:36

Wyświetl post

działa czyli co umiesz juz kogos zahipnotyzować?
  • 0
Mobo: Asrock K8nf4g ModBios 1.6 ASROCK RULEZZZ Grafa: Gf 6100Procek: Sempron 2600@2,5 Ghz 64 bit HTT 310 bez zmiany napięcia! Zasilacz:Chiefteck 360W DF A-PFCPamięć: 512 MB PC3200 GOODRAM!Cyfrówka Canon A610 TWEAK TO TEAM![i'>Lepiej byc ograniczonym prymitywem w oczach jednego szajbusa niz szajbusem w oczach tysiecy prymitywow [/i'> cyt. jonathan[i'>Noi wróciłem 10.10.06r. :) [/i'>

#17 GenghisKhan

GenghisKhan

Nadworny fotograf

• Redaktor
  • 7889 postów

Napisano 09 styczeń 2005 - 20:45

działa czyli co umiesz juz kogos zahipnotyzować?

Wyświetl post

umiem autohipnoze - czyli na sobie :blink:
  • 0

#18 michalak

michalak

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 2455 postów

Napisano 09 styczeń 2005 - 21:46

Oglądałem ten odcinek TG kilka razy i uważam, że ta hipnoza to bujda. Według mnie było to wyreżyserowane i to jeszcze pod angielski humor.
A hipnoza dla mnie to czarna magia i nie moge o tym nic powiedzieć, póki nie zobacze/uwierze.
  • 0
|P4 2,4 GHz HT@3.3HT|ABIT IC7-G| 2x 256 Hynix D43|Sapphire ATI Radeon 9700 PRO|HDD IBM 40 Gb 7200|HDD WD Caviar 120 Gb 8 Mb Cache| HDD Seagate Barracuda 7200.7 200GB SATA|DVD-RW PLEXTOR PX708A| EIZO L557|WinFast TV 2000XP Expert| 3dmark01 - 192813dmark03 - 5881

#19 _Azazel_

_Azazel_

Uczestnik

• Banned
  • 300 postów

Napisano 09 styczeń 2005 - 23:31

mam podrecznik jak kogos zahipnotyzowac:D ale jeszcen ie czytalem;) musze zaczac:)

- W technice fiksacji wzroku

- hipnotyzowany wpatruje się przez dłuższy czas w jakiś przedmiot trzymany w odległości około 30 cm od oczu hipnotyzowanego. Jest to najbardziej znana technika hipnotyzowania i dość często stosowana.
Naszym celem jest wywołanie znużenia i senności, po to aby zmęczone oczy same się zamknęły oraz niedopuszczenie do dekoncentrowania się hipnotyzowanego na innych myślach. W czasie wpatrywania się hipnotyzowanego w przedmiot fiksacji, podajemy sugestie o pieczeniu oczu, senności i ciężkości powiek. Jeśli hipnotyzowany zamknie oczy to dalej postępujemy tak jak w technice Bernheima.

- W technice Bernheima

- wmawia się ociężałość powiek, senność, niemożność
otwarcia oczu. Jeżeli już to się osiągnie to wmawiamy ociężałość ręki, potem nóg i całego ciała. Cały czas nie zapominamy mówić o senności, uległości i spokoju. Nasze sugestie podajemy monotonnym i spokojnym głosem, tak aby spotęgować senność u hipnotyzowanego. Celem do którego dążymy jest opanowanie uwagi hipnotyzowanego.
  • 0

#20 Kaeres

Kaeres

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 18493 postów

Napisano 10 styczeń 2005 - 08:51

W sumie wierze w hipnoze.
Niby prosty ale dosc wiarygodny przyklad.
Jak mozna sie spiac aby byc wyprostowanym lezac oparty tylko na glowie i stopach (cale cialo w powietrzu) ?
  • 0

Intel E5200 2.5Ghz@ 4.0Ghz :: Gigabyte GA-EP35-DS3 :: 2x1GB DDR667 Corsair :: Geforce GTX460 Gainward @850/2100 :: 500GB WD5000AAKX :: DVD-RW Samsung S182D

PS4 :: 2xDUALSHOCK :: PS CAMERA

#21 Proximo

Proximo

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 1188 postów

Napisano 10 styczeń 2005 - 09:54

ta hipnoza w topgear jak dla mnie byla rezyserowana :/ sztucznie to wygladalo i wogole jakos nie tak. Widzialem takze w rozmowach w toku na TVN jak jakis tam koles hipnotyzowal w studio... ale ja nie wieze w to, musial bym sam zostac zahipnotyzowany
  • 0
Duron 1600 Mhz @ Athlon Xp (narazie max 2400 Mhz)Abit NF7 rev. 2.0512MB DDR PC 3200Prolink GF 4 Ti 4200 250/500 @ 310/695Modecom 300 GTFSpider Extreme PX + Aquael 650l/h + Nagrzewnica "Lublin" (28*idle[S2k'>,45*stres[non S2k'>)Moja buda - Mewia Dziupla3D Mark 2001 SE

#22 J-A-J-O

J-A-J-O

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 1151 postów

Napisano 10 styczeń 2005 - 15:10

umiem autohipnoze - czyli na sobie :blink:

Wyświetl post

A co konkretnie ci to daje?? Lepsze rezultaty w nauce? Większe skupienie? Opisz to, bo ten temat mnie bardzo wciągnął :D

W sumie wierze w hipnoze.
Niby prosty ale dosc wiarygodny przyklad.
Jak mozna sie spiac aby byc wyprostowanym lezac oparty tylko na glowie i stopach (cale cialo w powietrzu) ?

Wyświetl post

Eeee, napisz to jakoś jaśniej, bo nie łapie

ta hipnoza w topgear jak dla mnie byla rezyserowana :/ sztucznie to wygladalo i wogole jakos nie tak. Widzialem takze w rozmowach w toku na TVN jak jakis tam koles hipnotyzowal w studio... ale ja nie wieze w to, musial bym sam zostac zahipnotyzowany

Wyświetl post

na niektórych podobno hipnoza nie działa, bo nie poddają się sugestii hipnotyzera, tak było z jeremym, którego też mieli zahipnotyzować, ale nie wychodziło
  • 0

#23 rumun_666

rumun_666

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 1621 postów

Napisano 10 styczeń 2005 - 16:15

gengh opisz co i jak :D tez chce sprobowac :)
  • 0

#24 j@k@ł@

j@k@ł@

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 87 postów

Napisano 10 styczeń 2005 - 16:30

ej oczy to podstawa Jeżeli ktoś oglądał Straszny Film 2 to tam ten moment jak laska zalecała sie do inwalidy i jak n zdją pikle :D te oczy mówią same za siebie
heh ale ja w to niewiesze , ale do szkoły ty by się przydało:D oczywiście do celów edukacyjnych :lol:
  • 0

#25 GenghisKhan

GenghisKhan

Nadworny fotograf

• Redaktor
  • 7889 postów

Napisano 10 styczeń 2005 - 16:39

gengh opisz co i jak :D tez chce sprobowac :)

Wyświetl post

ojejku nie mam czasu aby tak wszystko opisywac polecam poczytanie dzialu energia na tej stronie ktora podalem
www.astraldynamics.pl konkretnie NEW - NEW ENERGY WAYS, oprocz hipnozy tam znajdziecie o wiele ciekawsze rzeczy;]]
milej lektury:) :lol:
  • 0

#26 _Azazel_

_Azazel_

Uczestnik

• Banned
  • 300 postów

Napisano 10 styczeń 2005 - 16:45

sorry ze tak duzo ale widze tu pytanie o to wiec macie...

NAUKA W HIPNOZIE I AUTOHIPNOZIE
57
20. Zalety nauki w hipnozie. |
.1
Hipnoza jest stanem w którym nauka, a szczególnie | tzw. pamięciówka jest bardzo dobrze przyswajalna przez uczącego się. Stwierdzono, że zahipnotyzowany jest w stanie l zapamiętać od 120 do 500 ! słów z obcego języka w ciągu | jednej godziny nauki. Zależy to od stopnia hipnozy i od | predyspozycji uczącego się. Dlaczego tak się dzieje? :
Prawdopodobnie wynika to z dwóch powodów:
- po pierwsze hipnotyzowany całkowicie koncentruje swoją uwagę na tym co robi, a to ma ogromny wpływ na proces
zapamiętywania.
- po drugie hipnoza uruchamia nieznane nam umysłowe rezerwy, które mogą być uważane za nadprzyrodzone, a które przejawiają się fenomenalną pamięcią. Pamięć ta jest tak dobra, że pozwala na przypomnienie szczegółów zdarzeń z przeszłości, które wydawałoby się, nie zostały w ogóle zapamiętane. Umożliwia także dokładne zapamiętywanie tego co zostanie nakazane, czyli tego czego będziemy się uczyć.
Ponadto uczenie się w hipnozie nie jest uciążliwe z powodu braku poczucia upływu czasu. Nie myśli się w tym czacie o innych „ciekawszych" zajęciach, które można by robić zamiast „tracić" czas na naukę.
Jeśli założymy najgorszy z wyników tj. 120 słówek na godzinę oraz dwugodzinną sesję (w tym godzina nauki, a pozostały czas przeznaczony na zahipnotyzowanie i relaks) to jesteśmy w stanie w 25 dni nauczyć się 3.000 słówek (przyjmuje się, że należy znać 3.000 słów, aby móc poprawnie posługiwać się obcym językiem). Czyli teoretycznie w ciągu 25 dni możemy poznać obcy język. Teoretycznie, bo do poprawnego posługiwania się nim potrzebna jest jeszcze konwersacja w tym języku oraz intuicyjne posługiwanie się regułami gramatycznym.
Jednak podstawowym problemem jest nieznajomość odpowiedniej ilości słówek i właśnie hipnoza ten problem rozwiązuje.
Chciałbym także zauważyć, że można uczyć się już w lekkiej hipnozie, choć nie osiągnie się tak dobrych wyników jak w głębokim transie. Głownie z tego powodu, że ludzie mają w większości pamięć wzrokową, a nie słuchową. W lekkiej hipnozie wchodzi w grę tylko słuchanie, a w głębokiej można słuchać i czytać.
Nasuwa się pytanie: skoro jest to tak efektywna metoda, to dlaczego nie stosuje się jej powszechnie ?
No cóż, powodów jest wiele:
-gdzie znaleźć nauczyciela-hipnotyzera, szczególnie nauczyciela od języka, skoro większość hipnotyzerów to lekarze, a i ich jest mało;
-w której szkole odważono by się wprowadzić taki sposób nauki języka w sytuacji, gdy hipnoza kojarzy się większości ludzi z szarlataństwem;
-a czy TY odważyłbyś się pójść na taki kurs języka ? Tym bardziej, że nie byłby darmowy. Czy nie wolałbyś pójść na tradycyjny kurs i nie ryzykować?
Na szczęście można się uczyć w hipnozie z grupą kolegów, lub samemu, jeśli się nauczy autohipnozy. Polecałbym raczej dogadanie się z dwoma, trzema osobami w celu wzajemnego wprowadzania się w hipnozę i uczenia osoby zahipnotyzowanej.
Podsumowując, nauka w hipnozie jest korzystna ponieważ:
- bardzo szybko zapamiętuje się materiał lekcyjny.
- pozostaje on długo w pamięci, nie zapomina się go.
- nie męczy się psychicznie monotonią nauki.
  • 0

#27 ygbd

ygbd

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 334 postów

Napisano 10 styczeń 2005 - 19:13

hipnotyzer był kiedyś w programie MDM (Man do Materny, albo odwrotnie), robił różne rzeczy, wmawiał ludziom, że są na plaży, że są dziećmi itp, ale opiszę najciekawszy przypadek.
Zahipnotyzował i usztywnił gościa, czort wie na czym to polegało, ale zahipnotyzowany był cały sztywny. Następnie położył go na oparciach dwóch krzeseł tak, że na jednym oparciu był kark, a na drugim miejsce zaraz za piętą (nie wiem jak to się fachowo nazywa, ale tam są chyba ścięgna).
Przyjmując, że jest to program dość poważny (mimo prowadzących), w którym nie ma efektów specjalnych, nie wiem ile by trzeba trenować i czy jest możliwe utrzymanie się w takiej pozycji przez dłuższy czas.
A teraz najciekawsze, o ile jeszcze można by uwierzyć, że powyższą rzecz da się wyćwiczyć, to tego co nastąpiło później, chyba nikt nie jest w stanie zrobić.
Hipnotyzer po prostu siadł na tym gościu i na sam koniec zaczął na nim podskakiwać :blink: :blink: :blink: :blink:
  • 0
Człowiek rodzi się mądry, potem idzie do szkoły :(

#28 Złoty

Złoty

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 1146 postów

Napisano 11 styczeń 2005 - 05:10

Z tego co na razie wyczytałem o hipnozie to zahipnotyzowani nie dysponują jakąś nadludzką siłą, tylko po prostu można maksymalnie wykorzystać ich zdolności fizyczne. Widziałem podobną akcję (tą z leżeniem i podparciem na dwóch skrajnych punktach ciała) w telewizji ale chyba niemieckiej, z tym że hipnotyzer posłużył się kobietą i po jakimś czasie ona "odsztywniła się" lekko :) i musiał jeszcze głębiej (?) ją zahipnotyzować, tak więc raczej jest to prawda.
  • 0

#29 timmon24

timmon24

Uczestnik

• Stały użytkownik
  • 995 postów

Napisano 11 styczeń 2005 - 11:53

może ktoś podac instrukcje jak hipnotyzować?
  • 0
Athlon Barton 2500 / MSI kT 600 delta SR / 80 gb caviar / Radeon 9600 pro /2x 512 mb ram / Fortron 350 w .WIN XP pro

#30 GenghisKhan

GenghisKhan

Nadworny fotograf

• Redaktor
  • 7889 postów

Napisano 11 styczeń 2005 - 13:55

może ktoś podac instrukcje jak hipnotyzować?

Wyświetl post

tak z marszu tego nie zrobisz
trzeba troche wysilku, nic nie przychodzi w zyciu ot tak sobie :mur:
  • 0