Skocz do zawartości
giusepe

Trance / house / techno

Rekomendowane odpowiedzi

NIe byłem niestety :(:(

W tym roku nie da rady...wiecie...matura...potem rekrutacja na studnia ale za rok tam jade, chodzby nie wiem co ;]

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kubas ja w tym roku tez mam mature ale to w niczym nie przeszkodzi :P tzn matura wazna ale impreza (TAKA) wazniejsza jest:P nie no joke ale nie mozna sobie darowac tego wkoncu jest do w lipcu i mozna poswiecic 3 dni :D i tak przecie wakacje btw moze wiesz kiedy qlimax robi impre ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mmmmmmmmm sensaaaation, mam ze zdeczka setow z tych imprezek i w ogole zbieram wszelkie utworki zwiazane z ta imprezka i rozniez z checial bym sie tam wybral... ahhhhh seeensaaation :DDDDDDDDDDD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg faktycznie szkoda przegapic... ;/ (te biale rekawiczki, gwizdki i buracka muzyka...)

1315937[/snapback]

dobrze mowisz, mowmy NIE MANIECZKOWICZOM(Ą)

 

I tak nadal nie dowiedzialem sie czy wie ktos czy w polsce gdzies mozna kupic bilety na sensation ??

 

Kavior_ a masz moze jak udostepnic to bo mam troche setow ale to malo jest jak cos to wal na prv. zeby sie moderatorzy nie przyczepili :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Ściągnąłem sobie ASOT 184 i 185 z linków podanych na poprzedniej stronie, ale do rozpakowania ich potrzebne jest hasło. Możecie je podać??

Z góry wielkie dzięki.

 

edit: już sobie poradziłem :)

Edytowane przez bl@ck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to się porobiło z ASOT'em...

Jak juz wiadomo ETN FM straciło licencję na emitowanie w ich radiu cotygodniowych audycji A State of Trance Armina Van Buuren'a. Prawa emisji przejęło DI FM, na którym maksymalny darmowy bitrate to 96kbps, za większy trzeba zapłacić.

Tak też ASOT stał się na pół komercyjny. A i jak się domyślam, dzisiejszy odcinek nie pojawi się tak szybko w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak zapytam czy ktoś wie skąd można pociągnąć sety z Mayday 2003 Troopa of Tommorow ? Chodzi mi konkretnie o NU NRG. Mam video "Mayday.2003.-.Troopa.Of.Tomorrow.Live.DivX.Vol.3.[kOZ@].(link.by_www.liveset.de).avi" i w mniej więcej 50 minucie leci NU NRG może ktoś zna nazwę tego utworku ? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc bo utworek jest przebajeczny tylko że co chwilę go przerywają i wypowiadają się kolesie z NU NRG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemo jest taka strona z track listami tam cos powinno byc poszukaj ;]

 

Asot 187 Bajka ;]

1323347[/snapback]

Się właśnie nie mogę doczekać, aż się ściągnie, leci 70kb z tranctraffic-a więc za jakieś pół godzinki sobie posłucham B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy ktoś by mogł mi polecić naprawde mocne techno (czy muzyke elektronicznom jak kto woli) chodzi o coś takiego żeby było to techno wymieszane z gitarami i ogólnie z metalem a dokładnie chodzi mi o coś takiego jak techno remixy RAMMSTEIN'a jezeli znacie jakiś wykonawców to zapodajcie.

 

THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm ktoś tu ma grafke w podpisie ;)

 

nie będę piasał długo bo ze wzgl na sobotę idzie tak-sobie ;) ja zwykle mam problem z bla bla,,, potrzebował bym linków do asotów i co tam jeszcze ciekawego się pokazało ale ftp/http,, ;) ;) dla szczęśliwego darczyńcy o ile udostępni upload bedzie bonus :D

 

asotki mam do 184 sou 3 w plecy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm ktoś tu ma grafke w podpisie ;)

 

nie będę piasał długo bo ze wzgl na sobotę idzie tak-sobie ;)  ja zwykle mam problem z  bla bla,,, potrzebował bym linków do asotów i co tam jeszcze ciekawego się pokazało ale ftp/http,, ;) ;) dla szczęśliwego darczyńcy o ile udostępni upload bedzie bonus :D

 

asotki mam do 184 sou 3 w plecy ;)

1324893[/snapback]

http://beatboy1.valuehost.co.uk/fly/Turbot...lliance.com.zip <<ASOT 187

 

http://beatboy1.valuehost.co.uk/fly/Turbot..._03-03-2005.zip <<ASOT 186

 

http://beatboy1.valuehost.co.uk/fly/Turbot...lliance.com.zip <<Bardzo dobry set

 

Ma ktoś moze Takkyou Ishino z Mayday 2004 (Niemcy)????w Obojętnie w jakiej jakości!!

Edytowane przez qbass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie sadze zeby w polsce mozna bylo dostac wejsciowki na sensation a szkoda, fajna imprezka. tez mam pare setow z tej imprezy do tego jeszcze trance energy i dance vally.

 

na forum donkey.outs.pl (forum mula) zamiescilem liste z setami, to tak jakby kogos intersowalo.

 

:plum: dance 2 trance :plum:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...