Skocz do zawartości
giusepe

Trance / house / techno

Rekomendowane odpowiedzi

Przedział czasowy? :D

 

BTW.

Dosłuchałem się do 50 minuty 193ójki i naprawdę jest czego posłuchać. Dawno nie było tak dobrego seta (ASOT oczywiście).

1406808[/snapback]

juz lezy na dysku i czeka swoja kolej ale cos czuje, ze chyba zabiore sie za niego wczesniej :D oprocz tego plany na dzisiaj to markus schulz i max graham @ global dj broadcast !!!! max napewno nie zawiedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem, że powinno trafić w poszukiwane, ale tutaj są ludzie co napewno szybciej skojarzą - jest taka relkama w tv, z taką laską, nawet nie wiem co to, bo nie dojrzałem jej do końca, ale w tle jest taki powolny kawałek, zmiksowany utwór od SCHILLER;a , no właśnie - co to za utwór, taka kobieta śpiewa, taki baaardoz stary, jeden z pierwszych tego wykonawcy <_<

1399399[/snapback]

No i znalazłem sobie sam;

 

Schiller mit Heppner - Dream Of You

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podajcie jakieś tytyły piosenek i ich wykonawców gdzie użyty zołtał głos robota coś jak w music instructor electro city albo five miles out oldfielda.

 

Za pomoc wielkie dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DJ Ton T.B. - Electric Malfunction [8:08]

 

 

a ogolnie to polecam kawalek: Luminary - My World (Arksun Mix) [7:57]

 

wypasiony remix :) wersja oryginalna byla w jakims asocie 190 albo 191, chyba :->

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DJ Tiesto - In Search Of Sunrise 4 Exclusive Mix 23-04-2005 !!! set trwa tylko 30 minut ale jezeli ktos wychowal sie na tiesto w okresie serii magik oraz in search of sunrise nie bedzie zawiedziony !!!! najnowsza kompilacja zapowiada sie niesamowicie....jesli tiesto planuje zaczac grac jak za starych dobrych czasow to mysle ze jestem w stanie sie "nawrocic" i zaczac sluchac nowych setow zamiast katowac te z 2002 roku !!!!!!!! :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba przyznac, ze secik bardzo dobry. Nie to co w ostatnim czasie gral Tiesto- tzn. wszystko niby fajne, ale jednakowe. Szkoda, ze taki krotki <_<

1413170[/snapback]

kiedys czytalem wywiad z tiesto, bylo to po ostrej krytyce plyty just be, ze chcialby powrocic do klimatow grania progressive trancu niz grac dalej hard trance... czas pokaze czy tiesto potrafi jeszcze zaskoczyc i wrocic "do korzeni" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm z takich nowszych hmmmmmm

01-tiesto-live_on_tranceairwaves_15-05-2004-1real.mp3

DJ Tiesto - Live at Innercity Amsterdam RAI Megamix-1999.mp3

 

raaaaaaii:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.hottrance.com

 

rejestrujesz sie i masz pelno setow do sciagniecia

w tym ten co podalem wyzej

 

btw tiesto podobnie zawsze gra na dance department

wiec jak chcecie posluchac cos w stylu sos to polecam dance department

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

potrzebuje sciagnac sobie troche techno i trance moze byc tez dance. moglibyscie podac jakies linki do stron z regularnymi uloadami?

Narazie ciagne z djwitek.prv.pl djklusek.prv.pl mp3s.pl mp3z.pl seekasong.com

 

prosze i z gory dzieki!! :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten kawałek jest genialny!! Ja chce wiecej?? moze by ktos polecił jego sety z czyms takim?? Oczywiscie mowie tu o Tiesto

1413399[/snapback]

DJ Tiesto Live @ Dutch Dimension 02-02-2002 Part 1 !!! druga i trzecia czesc tiesto wchodzi na obroty....calosc tworzy niesamowity klimat !!! jesli dobrze pamietam to jest na hot trance !!!! najlepsze lata tiesto....the leader of the trance nation !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

potrzebuje sciagnac sobie troche techno i trance moze byc tez dance. moglibyscie podac jakies linki do stron z regularnymi uloadami?

Narazie ciagne z djwitek.prv.pl djklusek.prv.pl mp3s.pl mp3z.pl seekasong.com

 

prosze i z gory dzieki!! :) :) :)

1414568[/snapback]

WSZYSTKO JEST W TYM TEMACIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie ciagne z djwitek.prv.pl djklusek.prv.pl mp3s.pl mp3z.pl seekasong.com

 

prosze i z gory dzieki!! :) :) :)

1414568[/snapback]

Lol juz sobie wyobrazam jaka moze byc muza na stronie ktora sie nazywa djklusek.prv.pl albo djwitek.prv.pl hahahaha... Smietanka swiatowych DeJotow :)

 

Masz i mow do mnie ciociu :P

www.zehir.net

www.trancetraffic.com

www.uktatrancealliance.com

www.djmixes2k.com

 

Tylko nie probuj nazekac, ze trzeba sie rejstrowac :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo zadna rewelacja :-(

hm..... z fajnych remixow tiesto to moge polecic

Tiesto Feat Kirsty Hawkshaw - Just Be (Antillas Club Mix)to jest mix z 2004 roku wiec pewnie wiekszosc z was to slyszala ale moze ktos nie :->

Edytowane przez sector

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy wiecie, ale właśnie się ukazało;

Tiesto-In_Search_Of_Sunrise_4-2CD

 

B)

 

CD101.Solarstone And JES - Like A Waterfall02.Tonedepth & Soultan - Moments03.Ahmet Ertenn - Why04.Jasefos Ft. Claire Van Der Boom  -  Do What UWant (Max Graham Afterhours In Montreal Mix)05.Wighnomy Bros. - Wurz + Blosse06.Coca And Vila - La Noche07.Tilt - Twelve (Dousk Mix)08.Luminary - My World (Andy Moor Mix)09.Steve May - Blend Forty(Luke Chable & Steve May Remix)10.Gabriel & Dresden - Arcadia11.Split Second - Midnight Express12.BT - The Force Of Gravity (Tiesto Remix)13.Allure - The Loves We Lost14.Blank & Jones Ft. Bobo  -  Perfect Silence(E-Craigs 212 Remix)CD201.Estuera Vs. Re:locate - Palma Solane02.Leon Bolier Presents Inner Stories - Beyond03.P.O.S. - Gravity04.LNQ - People I Used To Know05.Mads Arp Ft. Julie Harrington - Slow It Down(Mathilda Mix)06.Dominic Plaza - Sounds Rushing07.Matthew Dekay Vs. Proluctors - BAD08.Electronic Pulse - White Noise09.Grayarea Ft. Erik Shepard  -  Gravity10.Tiesto Ft. Matt Hales Form Aqualung  -  UR(Junkie XL Remix)11.Odyssey - Evolution12.Progression - Sands Of Time13.L.S.G. - Netherworld (Oliver Prime Remix)14.Sensorica Ft. Jin Key - Only One (Rave Mix)-----154:51 min
Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...