Skocz do zawartości
ChrisG

8600gt Atak @1ghz Core

Rekomendowane odpowiedzi

proponuję rozwinąć interes. Sprzedajesz kartę 8600GT powiedzmy sonic lub galaxy z najtańszym w miarę dobrym chłodzeniem (Evercool turbo 2?? + radiatory najtańsze pentagrama) modujesz do 900/2000 (tak by było bezpiecznie i stable). Wrzucasz najbardziej odpowiednie shadery i sprzedajesz na allegro za np. 400 +AC (60) + radiatory (15) + 100 za robociznę i liczysz na;

a) głodnych oc ludzi

b) na szczęście przy dobrych do oc kartach.

 

Co dwa dni nowa karta, przyjemna praca, 1500netto, na rękę.

 

Plusy: robisz to co lubisz, zarabiasz, nie musisz się tyle męczyć co praca w MCdonaldzie, doświadczenie.

 

Ktoś zainteresowany ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze może brać, testować i oddawać do sklepu w ciągu 10 dni ;)

No Lanc rozczarowałeś mnie, myślałem, że pokażesz, to, że na pierwszej lepszej można zrobić ten 1ghz bez większego wysiłku a ty kupujesz sprawdzonego :P

Jak mi zasponsorujesz koszty wysyłki w obie strony to mogę tak zrobić, no problem ;) Zresztą nie bój nic, zrobimy w GDA 1Ghz :P

 

@igorzasty

Tylko do tego trzeba mieć kapitał ;]]] Bo ludzi chętnych na 900/2000 za 500-600 zł byłoby dużo [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@igorzasty

Tylko do tego trzeba mieć kapitał ;]]] Bo ludzi chętnych na 900/2000 za 500-600 zł byłoby dużo [;

 

Przecież nie mówię, że musisz kupić 10 kart naraz. Zaczynasz do jednej, później możesz zakupić następną, a po zarobieniu odpowiedniej sumki zakupujesz już 2 itd i gonisz Bila Gates'a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się znam na OC? Czytając komentarze zaczynam wątpić w siebie. Jest tylu młodych i lepszych co robia takie świetne wyniki, że zapiera mi dech w piersiach.

Nie zgrywaj cwaniaczka który pozjadał wszystkie rozumy, bo ci to nie wychodzi <_<

Stuknij lepszy wynik to pogadamy...chyba że jedyne co umiecie robić na tym subforum to najeżdżanie na inne serwisy żeby sie dowartościować.

 

Chetnie bym teraz takiego 8600 wzial pod dach i zrobił coś z nim, a tak dla przykładu :D . Leborg, ty mieszkasz blisko i masz taką karte, chcesz ją sprawdzić :D ?

Jesteś takim guru to sobie radź sam?

 

Mój kumpel wczoraj przeglądał ten temat i fajnie to podsumował:

"to forum schodzi na psy, koleś stuka 1ghz na rdzeniu a jakieś lolki mówią że to nic ciekawego..."

Tyle :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi zasponsorujesz koszty wysyłki w obie strony to mogę tak zrobić, no problem ;) Zresztą nie bój nic, zrobimy w GDA 1Ghz :P

nie zapomnij o pamieciach @1Ghz

2 karty na samsungach 1.4ns poszly 1Ghz i ta co w kapie 1.2ns 1ghz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel wczoraj przeglądał ten temat i fajnie to podsumował:

"to forum schodzi na psy, koleś stuka 1ghz na rdzeniu a jakieś lolki mówią że to nic ciekawego..."

Tyle :mrgreen:

Apetyt rosnie w miare jedzenia :mrgreen:

 

@ChrisG

Ladny wynik, nie powiem :rolleyes:

Zamierzasz wsadzic jakies lepsze chlodzenie na karcioszke? Moze DI ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apetyt rosnie w miare jedzenia :mrgreen:

 

@ChrisG

Ladny wynik, nie powiem :rolleyes:

Zamierzasz wsadzic jakies lepsze chlodzenie na karcioszke? Moze DI ? ;)

Narazie niema czasu bo testuje porownanie 8600gt vs 2600XT DDR3 ale kiedys czego nie. Edytowane przez ChrisG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mi zasponsorujesz koszty wysyłki w obie strony to mogę tak zrobić, no problem ;) Zresztą nie bój nic, zrobimy w GDA 1Ghz :P

 

@igorzasty

Tylko do tego trzeba mieć kapitał ;]]] Bo ludzi chętnych na 900/2000 za 500-600 zł byłoby dużo [;

Aktualnie promocja w Apollo przy przelewie wysyłka gratis ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Mój kumpel wczoraj przeglądał ten temat i fajnie to podsumował:

"to forum schodzi na psy, koleś stuka 1ghz na rdzeniu a jakieś lolki mówią że to nic ciekawego..."

Tyle :mrgreen:

Moze dla tego , ze coraz wiecej czytamy postow w stylu : moj woz jedzie 250 , twoj 249...ale to ja jestem lepszy , do tego kazdy robic chce z siebie mastera...

 

Chris...zdradzisz jakies przecieki o 2600?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze dla tego , ze coraz wiecej czytamy postow w stylu : moj woz jedzie 250 , twoj 249...ale to ja jestem lepszy , do tego kazdy robic chce z siebie mastera...

 

Chris...zdradzisz jakies przecieki o 2600?

Poniedzialek publikacja uwas wtrorek 2rano.

Wtedy wszystko bedzie,jedno mnie zastanawia jak na frazie mogli napisac 24 jednostki zunifikowane <_<

juz wiem magia cyferek AMD/ATI

Edytowane przez ChrisG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

No gdzie te testy :P

Specjalnie czekałem do tej 2 rano :P

Wejdz w temat o 2600 lub 8600 ale jako karcie , a nie w atak na rdzen itd :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam was że wy robicie 1GHz na karcie 8600GT.

Ja mam Palita 8600GT i stabilnie udało mi się zrobić 710/1690

Wie ktoś może jak mogę zrobić więcej ? Chociaż trochę...

Bardzo proszę o jakąś radę.

Aha dodam że oczywiście nie mam zamiaru robić V-mod'a szukam innego sposobu bo nie zależy mi na 1GHz :)

Edytowane przez gwiazdoorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha dodam że oczywiście nie mam zamiaru robić V-mod'a szukam innego sposobu bo nie zależy mi na 1GHz :)

trochę pomyśl ... w jaki inny sposób chcesz osiągać 1Ghz na rdzeniu bez podnoszenia napięcia ?

 

710mhz to prawie kres możliwości, ewentualnie może lepsze chłodzenie dało by nieznacznie więcej jednak wg mnie szkoda zachodu o te +40~50mhz , chcesz aby wyższe taktowanie rdzenia miało jakieś znaczenie ? zrób Vmoda

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem że nie zależy mi na zrobieniu 1GHz.

Pytam bo może da się podnieść napięcie z poziomu windowsa. Może da jakiś wzrost podniesienie napięcia PCI-E lub zwiększenie jego taktowania ?

Aha i jeszcze jedno - czy można zmieniać same taktowania shaderów ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większe napięcie PCI-E co najwyżej może ci spalić kartę :]

 

Można zmienić taktowania shaderów jak sobie bios wyedytujesz.

 

Jak nie chcesz 1Ghz to robisz lekkiego vmoda (czyli podnosisz napięcie np do 1.45, teraz masz pewnie coś około 1.35) i karta bez problemu powinna zrobić te 800Mhz. V-mod jest banalnie prosty (pare kresek ołówkiem, w racie spalenia karty, zmazujesz ołówek i oddajesz na gwarancje). No ale nie róbmy tutaj OT, jak masz jakieś pytania o 8600GT i OC tej karty to pisz w TYM temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, tylko szkoda, że przy tak wysokim napięciu ;/

Była sidebandowa sztuka dużo lepsza, ale pewnie dobre WC wytrzyma do 24/7 te 1.7-1.8v :P

Edytowane przez Damikor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, tylko szkoda, że przy tak wysokim napięciu ;/

Była sidebandowa sztuka dużo lepsza, ale pewnie dobre WC wytrzyma do 24/7 te 1.7-1.8v :P

Akurat moje WC, spokojnie utrzymuje takie napięcie... :D Boję sie tylko o sekcje zasilania, czy po prostu przewoltowania czegoś... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ups...

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Pierwszy z brzegu, zwykły Palit 8600GT na pcb od GT, 1.8v, standardowe chłodzenie i pasta, standardowy bios, wentylator 25% (dopiero po wszystkim to zobaczyłem :lol: ).

 

Wynik robiłem aż 15minut. Jestem ekstremalny, podziwiajcie mnie przez 4 strony :lol: I nie zapomnijcie powiedziec kolegom :lol2:

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ups...

 

 

 

Pierwszy z brzegu, zwykły Palit 8600GT na pcb od GT, 1.8v, standardowe chłodzenie i pasta, standardowy bios, wentylator 25% (dopiero po wszystkim to zobaczyłem :lol: ).

 

Wynik robiłem aż 15minut. Jestem ekstremalny, podziwiajcie mnie przez 4 strony :lol: I nie zapomnijcie powiedziec kolegom :lol2:

ukrzyzowac go ! :D :D :D

Edytowane przez wampir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...