Skocz do zawartości
molu

Jaki Dobry Fps Multiplayer ?

Rekomendowane odpowiedzi

Co mozecie polecic dobrego ze strzelanek (oprocz ut2k4-bo wiadomo ze jest najlepszy  B)  ) i Halo ? Chodzi oczywiscie o grywalne dema :)

 

pozdro

1364261[/snapback]

Polecam "America`s Army" - jest darmowe, ale jak Ciebie interesuje coś w stylu Unreal czy Halo, to nie wiem czy to odpowiednia gra. AA to najbardziej realistyczny FPS w jaki grałem :D

Edytowane przez Tomek666PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomek co ty gadasz to jest mega shit sam nie wiem czemu jestem w klanie i gram to amerykanskie darmowe gowno...

 

-polowa wystrzelonych kul opuszcza lufe

- 0 optymalizacji

-kod sieciowy to porazka

-wch*j i jeszcze troche bugow ktorych nie chce sie usunac programista

a)nade zabija cie pzez pol mapy prze 18 scian :)

b)dostajesz head z rpg ktore uzbraja sie na twoim czole i nie giniesz

c)kule nie zawsze zabijaja j.w. bron odlamkowa

d)czasem kule przebijaja sciany a nie powinny

e)liczne drawing bugi

itp...

- cziterow tez w ch*j bo programista nie chce sie wylaczyc dev moda a pb to jedno wielki gowno...

-za duzo camperow w assault teamach wina nazistow i ich wymyslu trackera :-\

 

w wersji 1.9-2.0a to byla symulacja teraz to jest shit!!! zeby sie wykrwawic to trzeba sie ostro starac nie jak w rzeczywistosci 1 kula kilka do kilkunastu minut i potobie :P

 

 

precz z tymi gownianym silnikami unreala!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zassalem-calkiem niezle :) tylko nie wiem czemu jak zgine nie moge wrocic do gry, tylko jako obserwator jestem ?  :?

 

pozdro

1364707[/snapback]

bo to jest taki tryb gry akurat infiltration, elimination.. musisz czekac az zgina wszyscy, czas minie, a w przypadku inf. niebiescy moga wygrac zanoszac teke do heli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie SOF 2 MP w trybie multi jest ok :) Engin troche stary ale grywalnosc bardzo ok :D

Medal of Honor - fajny ale dosyc skomplikowany ;)

Q3 znam ale jakos nie przypadl mi do gustu jak q2 :)

Jednym slowem nie widze konkurencji dla ut2004 :)

 

Czekam na dalsze propozycje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SOLDAT - nie fps ale w koncu strzelanka:P gra przegenialna, mozna w nia grac i grac i nigdy sie ni enudzi

mozna tez w lieroX (wersja liero na multi) lub jakas podobna konwersje, tez wciaga;] polecam tez aao i chaos theory mp demo;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ghost Recon najboardziej realna gra jaką znam polecam maniakom realizmu uwaga to jest symulator oddziałów specjalnych i gra taktyczna a nie fpp w stylu AA Przy małym czasie gry można sie nasycić ponieważ nie ma tam kamperstwa tylko czyste starcia dwóch teamów i niech wygra lepszy poprostu cudo.

W UT2k4 nie grałem ale jeśli lubisz jeśli są czołgi itp to polecam call of duty united offensive,fajna zabawa na publikach.

W Ghost Recona gram od ponad 5 lat i mi się jeszcze nie znudził próbowałem AA ale za mało realne jest.

Edytowane przez Galvatron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galvatron jezeli serwer jest twoj albo trafisz na normalnych adminow to wteny w aa rudy sa szybkie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ghost Recon najboardziej realna gra jaką znam polecam maniakom realizmu uwaga to jest symulator oddziałów specjalnych i gra taktyczna a nie fpp w stylu AA Przy małym czasie gry można sie nasycić ponieważ nie ma tam kamperstwa tylko czyste starcia dwóch teamów i niech wygra lepszy poprostu cudo.

W UT2k4 nie grałem ale jeśli lubisz jeśli są czołgi itp to polecam call of duty united offensive,fajna zabawa na publikach.

W Ghost Recona gram od ponad 5 lat i mi się jeszcze nie znudził próbowałem AA ale za mało realne jest.

1369416[/snapback]

sa jakies polskie serwery ? i czy mozna grac na kopi :\ ostatnio kupilem orginal za 7,5 i plyta byla uszkodzona :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Galvatron jezeli serwer jest twoj albo trafisz na normalnych adminow to wteny w aa rudy sa szybkie...

1370073[/snapback]

Wiem o tym ale on jest dla mnie po prostu za mało realny czyli:

-Możliwość skakania

-Czasami długo się ginie

-Długo trzeba strzelać żeby rozwalić kolesia ja w GR musze doddać 2 strzały i kolo leży lub jeden celny w serce lub głowe.

-Mało broni :D

Ale nie róbcie OT nie będziemy się sprzeczać która gra lepsza ponieważ o gustach się nie dyskutuje jednemu się podoba to a drugiemu tamto.

Jak chce ktoś możemy sobie na PW o tym pogadać lub gg a nie tutaj.

Pozwole sobie zacytować kilka opini :D

"Take a deadly, realistic lesson in how to fight on tomorrow's battlefields."

 

"The best tactical shooter ever"

PC Gamer (US), Game of the year

 

"Simply put: do not miss out on this one"

IGN PC, Game of the year

 

"A masterful combination of tactics and action"

PC Zone, Award for excellence

 

" Easy to learn and nigh-on impossible to master. Tactical combat's never looked so good."

PC Gamer (UK), Game of distinction Award

Edytowane przez Galvatron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rainbow Six:Raven Shield ,Ghost Recon ewentualnie Operation FlashPoint 1985 inne gry (twierdząc z przykrością) nie posiadają za grosz realizmu ...

ale jeżeli chodzi Ci nie o realizm a fajną nawalane po sieci to q3 , utk2004 itp :)

Edytowane przez masin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam grałem w:

 

Soldat (słabe...)

Enemy Territory(niezłe jeśli lubisz gry taktyczne i masz grupke znajomych grającą z Tobą, wtedy team speak i rewelacja)

UT3 - Gram caly czas! Jesli lubisz szybka akcje, nic lepszego nie znajdziesz!

 

(A teraz sciagam CS bo to hit a ja... nie gralem ;) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...