Skocz do zawartości
PUNISHER

Chrome Specforce

Rekomendowane odpowiedzi

Pokusiłem się o zakup najnowszej gry Techland'u - Chrome SpecForce.

Gra całkiem fajna, chociaż mam wrażenie, że trochę łatwiejsza i krótsza niż jej pierwsza część.

 

http://www.techland.pl/plProdGl.php?PID=PR152

http://www.specforcethegame.com/pl/main.php

 

Może ktoś już grał...?

Wasze opinie i zdania na jej temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik gry jest ten sam (widzac po screenach). Oznacza, to. ze ma podobne wymagania do czesci pierwszej. Chrome przeszedlem - bardzo mi sie spodobal, SpecFoce na pewno kupie. Kurde, nawet nei slyuszalem tym ze techland cos takiego ma zamiar wydac. A to ci... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Silnik gry jest ten sam (widzac po screenach). Oznacza, to. ze ma podobne wymagania do czesci pierwszej. Chrome przeszedlem - bardzo mi sie spodobal, SpecFoce na pewno kupie. Kurde, nawet nei slyuszalem tym ze techland cos takiego ma zamiar wydac. A to ci... :)

1478334[/snapback]

Trzeba było kupować w przedsprzedaży za 49,90 (przesyłka gratis) a teraz jest po 69,90. A co do wymagań to rzeczywiście te same - w dodatku niewygórowane. Konfig kompa minimalny:

 

PIII/AMD Athlon 1,3GHz

Ram 256

64MB grafika - DX 8.0

Edytowane przez PUNISHER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokusiłem się o zakup najnowszej gry Techland'u - Chrome SpecForce.

Gra całkiem fajna, chociaż mam wrażenie, że trochę łatwiejsza i krótsza niż jej pierwsza część.

Skoro jako jedyny chyba masz tą grę to powiedz coś więcej. Chrome bardzo mi się spodobał i chętnie bym pograł w tą nową część ale nie mam teraz kaski żeby kupić. Napisz jaka jest w ogóle fabuła, o co tam chodzi, kim sterujemy, gdzie się dzieje akcja itd. I jak możesz to zapodaj screeny. Jestem strasznie ciekaw tej gry. Szkoda że nie wiedziałem że była do kupienia za 49zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro jako jedyny chyba masz tą grę to powiedz coś więcej. Chrome bardzo mi się spodobał i chętnie bym pograł w tą nową część ale nie mam teraz kaski żeby kupić. Napisz jaka jest w ogóle fabuła, o co tam chodzi, kim sterujemy, gdzie się dzieje akcja itd. I jak możesz to zapodaj screeny. Jestem strasznie ciekaw tej gry. Szkoda że nie wiedziałem że była do kupienia za 49zł.

1478364[/snapback]

Poczekaj rok wyjdzie w cdaction za 18.50, tak jak stary chrome ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem o 18 zrobić temat o tej grze bo wróciłem z media marktu i widziałem tą gre do kupienia za ok. 70 zł ale nie dam se głowy obciąć, mogę sie mylić bo zmęczony wtedy byłem ;], w multi podobno jest coś dobrego z tego co wyczytałem na okładce ;] ja nie kupie chrome, zbieram na dvd i gta sa i S.T.A.L.K.E.R. ;] ale chętnie zagram w ten tytuł, znów będe starym dobrym pół robotem Loganem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee, ja ostatnio z kolega w chrome gralem na jedynych 4 serwerach w angli, i powiem ze jest tak extra grywalny ( chrome 1 ) w multiplayerze jak cs !!! naprawde, dodatkowo te pojazdy, mechy i inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gre kupilem w media matkt za 59.99

Grafika całkiem fajna ale na zewnątrz fajne lasy drzewka beznadziejne wieśniacki kwiatuszki :blink: kto to wymyślił duże przestrzenie w budynkach to cienko wygląda słabe tekstury ale fps dużo wiekszy. Misje raczej długie brak doładowywania jak w 1 chromie sporo strzeania modele broni mogłyby mieć lepsze tekstury. Muzyka spoko.

Nie powala ale gra się przyjemnie jak na polską gre jest OK nawet troche lepiej.

A jednak nie wszystkie nasze gry są beznadziejne a już się martwiłem po tym jak kupiłem mortyra2 50zł(gra niewarta uwagi nawet za 0,99) uuuuuuuu nie bede wspominał bo jeszcze pawia puszcze.

 

Polecam SpecForce trzeba wspierać naszych producentów

aaale gości z mirage pod ściane i egzekucja!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie... jest w Chromie ragdoll? Takie głupie pytanie, ale jestem od niego uzależniony :P Jeśli jest to się przelecę do Media i kupię, bo ostatnimi czasy jedyna gierka bez ragdolla w którą gram nie zauważając tego to HL :)

Aha, pytam oczywiście o obydwie części.

Edytowane przez Grees

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...