Skocz do zawartości
MadMat

Dx10 Pokazy Grafiki

Rekomendowane odpowiedzi

wlasnie....z tego co wiem to nie bedzie dx10 .. nazwa to inaczej..bardziej pRO i ElO ..

1674704[/snapback]

Bzdura. Już dawno zdementowano pogłoski, że DX10 będzie wydany pod inną nazwą. Następnca DX9 będzie miał kolejny numerek, nic więcej.

 

PS. "pRO i ElO" hmmm, chcesz takim zostać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, 9.0L, o to mnie chodziło. Ciekawe czemu nie 9.0d poprostu?

 

Co do szaderów- to 4.0 chyba jeszcze nie ma, ale 78xx mają CineFX w wersji 4.0 chyba, więc pewnie to o te nowe efekty w jego skład wchodzące chodzi.

Edytowane przez boroveeK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm może to pokazówka farcry na next-gen(konsole),a swoją drogą mi się podoba(jeszcze trochę a po serii z karabinu zostaną kawałki drzew i liści-vulcan z predatora robi to najlepiej-jakieś 4000 pocisków na minutę)

ps.boroveeK -fizyka liści i otoczenia, cienie ,różna i zminenna pogoda oraz chmury to właśnie to co najbardziej kuleje w obecnym silniku far-cry

Edytowane przez dustone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@boroveeK

gf7800gtx nie udostępnia żadnych nowych efektów w stosunku do seri 6, a nowa metoda antyaliasingu to tylko kwestia blokady w sterownikach dla kart innych niż gf7xxx...więc cinefx4 to tylko sterowniki.

Edytowane przez VANT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdura. Już dawno zdementowano pogłoski, że DX10 będzie wydany pod inną nazwą. Następnca DX9 będzie miał kolejny numerek, nic więcej.

 

PS. "pRO i ElO" hmmm, chcesz takim zostać?

1675001[/snapback]

aha dobrze wiedziec :)

a co do "pRO i ElO" to chodzilo mi wlasnie o to ze po jaka cholera mieli by zmieniac nazwe..bo chyba tylko po to zeby ladniejsza i orginalniejsza byla..ale skoro dalej bedzie DirectX to dobrze ;]

OT..chcialbym byc PrO playerem w CS'a :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazcie ze tuaj nie zmienia sie tylko grafika !! tutaj chodzi o dodoanie realistycznych - fizycznych zachowań obiektów 3d. np poruszanie się liscia. gdy go szturchniesz a nie jak w poprzednich grach poprostu przenikales przez niego lub znikal. Nie chodzi mi o las i poruszanie sie lisci przypadkowe ale o konkretną "fizykę".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...