Skocz do zawartości
s0lid

Saint's Row

Rekomendowane odpowiedzi

Poniewaz topic o GTA4 zamienił sie w dyskusje o saint's row, bo ktos dal trailer z tej gry myslac, ze to z GTA4 to zakladam ten topic, zeby tam nie robic ot ;)

 

...sami oceńcie :

 

2132410[/snapback]

Edytowane przez .:Solid_Snake:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem, przecież to wygląda identycznie jak San Andreas (może bez motion blura)... Takie same animacje, taka sama grafika, takie same zachowanie się samochodów i ludzi, nawet takie same menu "tuningu" postaci lub samochodu... Dlaczego ta gra ma taki tytuł? Przecież to jest na milion % na tym samym engine, którego używają ostatnie 3 GTA i do tego nie zmienionym prawie w ogóle...

Edytowane przez _q_b_a_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Nie gadajcie w SA nie ma ragdolla nawet no i na pierwszy rzut oka widać, że grafika jest ciut lepsza ( tekstury, refleksy i efekty) nie mówiąc o fizyce ( więcej i lepiej latające części). I świetny ten motyw choć może troche taki nie realny z tym wylatywaniem z samochodu bo wtedy jak sie o coś walnie to łatwo o połamanie główki no i to wywracanie się <lol>

 

PS solid na forum xbox online sie udzielasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heheeh jak wszyscy mysleli ze to trailer GTA 4 to sie rozplywali jaka to nie rewelacyjna gierka bedzie a teraz jak wiadomo ze to Saint's Row to sie posypuje jaka lipa i w ogole :lol:

 

Imho gierka wyglada zachecajaco ale nie prezentuje soba nic czego nie moglibysmy doswiadczyc w GTA SA (pomijajac kwestie grafy i innych rzeczy ktore sa normalnym postepem z biegiem czasu)

 

PS. W gta IV czekam na naprawde dobra fabule bo cos dorzucic do tego co widzielismy w VC i SA to raczej ciezko. Pozostaja tylko jakies smaczki itp. Jestem ciekaw jak sie to ma w Saint's Row.

Edytowane przez insektcc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się o GTA 4 nie martwił. Trójka była dobra, VC było super, SA było wspaniałe. Wiec 4 nie powinni spieprzyc ;]

Przyznaj sie po prostu że lubiałes byc czarnym napakowanym nigga z blingblingiem na klacie.. :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

_q_b_a_ - ty chyba jesteś ślepy, "ten sam engine co gta3" no nie człowieku nie rób z siebie idioty :mur:

San Andreas i Vice City to nadal ten sam engine, więc nie rozumiem co się tak burzysz. Niby co na tym filmiku było wyraźnie innego niż w San Andreas? Trochę lepsze refleksy na samochodach, z tego co zauważyłem. Według mnie to nie jest możliwe, żeby to był całkiem inne engine - jak można by zrobić wszystko prawie identycznie jak w SA pisząc całą grę od nowa? Przecież animacje wsiadania do samochodów są takie same, zachowanie się samochodów takie same, reszta grafiki prawie taka sama, dźwięki baaardzo podobne (oprócz przygłośnionego dźwięku zdzerzenia). Jak dla mnie to wygląda to dokładnie jak SA z innym miastem, troszeczkę poprawionym audio/video i lepszą fizyką postaci (a raczej jakąkolwiek). Sorry, ale nie uwierzę, że to nie jest ten sam engine. Nawet na jednym klipie była pokazana taka arena jak z Destrution Derby, w której się rozwalają samochody, a to było też jako bonus w San Andreas i Vice City :lol: Edytowane przez _q_b_a_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie powiem, filmik zrobil calkiem pozytywne wrazenie. Faktywcznie wyglada to i dziala jak nowe GTA, ha moznaby rzec ze jest jego kalka ale to chyba nie jest wada a wrecz zaleta bo gier tego typu za wiele nie ma.

Wydawalo mi sie tylko ze jak buldorzer miazdy fury na swej drodze i te wybuchaja to gra na chwile zwalnia...

No i wogole sa szanse na wersje PC? :[]

Edytowane przez -Caleb-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku co ty gadasz ? Jestes worozka jakas ? Masz supermoce ? Skad niby wiesz ze to ten sam engine ?

 

Po pierwsze grafika jest DUZO lepsza niz SA

Po drugie dlaczego niby mieli by uzywac engine'u innej gry ? Tworcy sa takimi kalekami, ze sami nowego napisac nie umieja ?

 

Nawet jezeli DLA CIEBIE ta grafika jest podobna do tej z SA (chyba czas na nowe okulary?) To engine taki sam ? Sprojz na to tak:

 

Doom 3 i Chronicles of Riddick wygladaly podobnie, ale czy to ten sam engine? NIE

 

I w tym przypadku engine jest rowniez inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego samochody zachowują się identycznie jak w GTA :wink: Dlaczego przechodnie rzucają bardzo podobne teksty takimi samymi głosikami... Dlaczego animacje wsiadania do samochodów wyglądają też prawie identycznie... Dlaczego po wejściu do samochodu kierowca tak samo zamyka drzwi po prawej stronie gdy się zwolni... Dlaczego dźwięk samochodu palącego gumy jest identyczny jak w SA... Wiele jest takich rzeczy i po prostu nie chcę mi się wierzyć, że jakiaś firma zrobiła by takie ksero GTA, bo to by po prostu za trudne było, żeby wszystko było dokładnie tak samo :wink: Co do grafiki to jest bardzo podobna do tej z SA (większość samochodów jest nadal bardzo kanciasta) z trochę lepszym oświetleniem i trochę większą ilością cieni.

A Doom 3 i Chronicles of Riddic jak dla mnie różniły się sporo, nie liczy się tylko grafika w końcu.

Przecież nawet jak gry mają ogólnie ten sam cel, to robione przez dwóch innych grup programistów wyglądają zazwyczaj zupełnie inaczej, szczególnie takie drobiazgi, które wyżej opisałem. Na przykład Midtown Madness 2 i Midnight Club. Albo Midtown Madness i Driver. Niby we wszystkich tych grach chodzi o ściganie się po mieście samochodami, a wyglądają KOMPLETNIE inaczej. Natomiast w tym Saint's Row nawet tekstury drogi wyglądają tak samo (nie chodzi mi o ich jakość, tylko ogólnie wygląd).

Dlatego właśnie twierdzę, że to ten sam, lekko usprawionny (jak to było z kilkoma ostatnimi GTA) Engine.

Edytowane przez _q_b_a_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: wierzysz tylko w ludzi z rockstar? czy nikt inny naprawde nie moze zrobic np. takiej samej animacji wsiadania do samochodu??

Wygląda obiecująco, kolejny tytuł zachęcający mnie do zakupu X360 :)

Ciiii mnie tez ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: wierzysz tylko w ludzi z rockstar? czy nikt inny naprawde nie moze zrobic np. takiej samej animacji wsiadania do samochodu??

Przecież nawet jak gry mają ogólnie ten sam cel, to robione przez dwóch innych grup programistów wyglądają zazwyczaj zupełnie inaczej, szczególnie takie drobiazgi, które wyżej opisałem. Na przykład Midtown Madness 2 i Midnight Club. Albo Midtown Madness i Driver. Niby we wszystkich tych grach chodzi o ściganie się po mieście samochodami, a wyglądają KOMPLETNIE inaczej.

Sorry, edytowałem post i dopiero wtedy dopisałem ten akapit, jak już napisałeś swojego.

Dobra, ja już lepiej nic tu nie będę pisał bo mnie zabijecie zaraz :wink: Skoro Wam się to podoba, to pozostaje tylko się cieszyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OHhh... gra syci :D

Jak dla mnie must hawe :D

Pewnie jak bede sobie kupował Xbpxa 360 co szybko nie nastąpi ( zbyt droga jak narazie, no i gry też strasznie drogie) to sprawie sobie razem z tą grą..

 

I jeszcze taka jedna sprawa.. o co wam chodzi najakim to enginie śmiga... czy to jest ważne, czy od tego zależy czy wy w tą gre zagracie ?? ehhehehe

ważne że ma niezły klimat( co można wyczytać oglądająć filmik) spoko grafe itp...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi chodziło o to, że to jest prawie to sam co San Andreas, w którego można od dłuuugiego czasu pograć :wink: Ale skoro wam się podoba, to ok, już nic nie mówię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem czy ma taki super klimat? Tego po tym filmiku jak narazie powiedziec nie mozemy. Tam tylko sie tluka, rozwalaja wozy i strzelaja. Zeby byl klimat to dla mnie na 1-szym miejscu jest fabula.

 

Co do silnika to co tam mozna powiedziec po trailerze... Nie wiadomo. I nie ma co mowic ze jest swietny bo ladna grafika. Nie nie, przekonamy sie na zywca jak sie ma fizyka aut i AI gliniarzy, bo tego z 5 minutowego trailera sie nie dowiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej podobał się gruby(notabene jakbym widział polskiego wykonawcę hiphop'owego zwanego dalej ziomem) wyciągający rakiety do wyrzutni ze skarpety i to jak biegł w miejscu zablokowany przez leżącego kolesia. Muszą jeszcze nad nią popracować bo cieło niemiłosiernie. Poza tym nie widzę w dotychczas przedstawianych grach na next'y nic czego nie pociągnęłyby przyzwoite kompy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

Mnie najbardziej podobał się gruby(notabene jakbym widział polskiego wykonawcę hiphop'owego zwanego dalej ziomem) wyciągający rakiety do wyrzutni ze skarpety i to jak biegł w miejscu zablokowany przez leżącego kolesia. Muszą jeszcze nad nią popracować bo cieło niemiłosiernie. Poza tym nie widzę w dotychczas przedstawianych grach na next'y nic czego nie pociągnęłyby przyzwoite kompy.

 

A nie pociagną bo programistą sie niechce :wink:

 

Najlepszy jest moment jak koleś strzela z jednej ręki biegając :lol: widziałem filmiki na których koleś leciał 3 m w tył bo sie porządnie nie zaparł przy strzale z bazooko podobnego [ciach!]a ;]

Edytowane przez JestemNoobem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej podobał się gruby(notabene jakbym widział polskiego wykonawcę hiphop'owego zwanego dalej ziomem) wyciągający rakiety do wyrzutni ze skarpety i to jak biegł w miejscu zablokowany przez leżącego kolesia. Muszą jeszcze nad nią popracować bo cieło niemiłosiernie. Poza tym nie widzę w dotychczas przedstawianych grach na next'y nic czego nie pociągnęłyby przyzwoite kompy.

 

to czemu przyzwoite kompy nie mają tak wygladającej wyścigówki jak PGR3?

zobacz sobie jak wygląda GHOST RECON 3 na xboxa 360 lub nowy tomb raider. .... Zresztą dopiero przyszłe gry pokaża prawdziwą moc next genów

Edytowane przez rockers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość JestemNoobem

to czemu przyzwoite kompy nie mają tak wygladającej wyścigówki jak PGR3?

zobacz sobie jak wygląda GHOST RECON 3 na xboxa 360 lub nowy tomb raider. .... Zresztą dopiero przyszłe gry pokaża prawdziwą moc next genów

Porblemy z czytaniem ze zrozumieniem? Komputery też by udźwigneły PGRa 3 :wink: Zobacz sobie jak wygląda ghost recon tutaj zawinili programiści :wink: Sugerujesz, że Najnowsze komputery by tego nie pociągneły? To na czym te gry były robione? Na Xboxie 360 padem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...