Skocz do zawartości
Gość StoProGratis

Left 4 Dead

Rekomendowane odpowiedzi

Gość StoProGratis

W Left 4 Dead będziemy mogli wcielić się w rolę ocalałych – grupki ludzi, którym udało się uniknąć tajemniczej choroby przemieniającej zakażonych w żądne krwi bestie. Ich zadaniem będzie opuścić niebezpieczny teren. Co istotne, zawsze będziemy grali w czteroosobowej grupie, niezależnie od tego, czy będziemy bawić się sami, czy ze znajomymi (w przypadku rozgrywki w trybie single player pozostałymi postaciami pokieruje SI). Sukces w dużej mierze zależeć będzie od tego, jak dobrze uda się współpracować uciekającym. W tym miejscu warto dodać, że dostępne do wyboru postaci nie będą różnić się wytrzymałością, umiejętnościami ani specjalizacją w konkretnym typie broni. Wszyscy bohaterowie startować mają bowiem z tego samego poziomu. Poza bogatym uzbrojeniem, ludzie wyposażeni będą w latarki, które umożliwią rozeznanie się w ciemnych pomieszczeniach.

Premiera: początek 2008 źródło

 

Dołączona grafika

 

Tutaj video z gameplayu i wywiad z twórcą gry http://www.g4tv.com/e32007/blog/post/67724..._Dead_Demo.html

 

 

Tytuł w sam raz na małe lan party przez całą noc :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość StoProGratis

szkoda ze nie bedzie singla. wielka szkoda :( a tak dobrze sie zapowiadalo

Przecież single też będzie ale co to za frajda biegać z AI? Gra się opiera o COOP'a samemu nic nie zdziałasz. Ja mam zamiar wziąć z kumplami PCty do kogoś i przejść to w multi wymagania chyba powinny być niskie w końcu source więc tych 3 dodatkowych graczy nie powinno być trudno znaleźć. Jak nie grałeś nigdy nocki w jakąś gre COOP to żałuj a czuję, że ta gra zapowiada się miodnie bo już o czymś takim z kumplami myśleliśmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Carl Orff

Przecież single też będzie ale co to za frajda biegać z AI? Gra się opiera o COOP'a samemu nic nie zdziałasz. Ja mam zamiar wziąć z kumplami PCty do kogoś i przejść to w multi wymagania chyba powinny być niskie w końcu source więc tych 3 dodatkowych graczy nie powinno być trudno znaleźć. Jak nie grałeś nigdy nocki w jakąś gre COOP to żałuj a czuję, że ta gra zapowiada się miodnie bo już o czymś takim z kumplami myśleliśmy.

grales w gry wymagajace pracy zespolowej w necie? bo ja gralem i wiem jak z coniektorymi sie gra. swietnym tego przykladem jest WiC. wiec wole grac w singla niz z n00bami z ameryki.

 

w Land of the Dead: Road to Fiddler's Green tez byl multi, coopy i kupy :P ale przypominal on odmozdzacza w stylu queka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość StoProGratis

grales w gry wymagajace pracy zespolowej w necie? bo ja gralem i wiem jak z coniektorymi sie gra. swietnym tego przykladem jest WiC. wiec wole grac w singla niz z n00bami z ameryki.

 

w Land of the Dead: Road to Fiddler's Green tez byl multi, coopy i kupy :P ale przypominal on odmozdzacza w stylu queka.

Gram często w COOP po LANie czyli też po multi ale z kumplami którzy nie są nooby i z takim zgranym teamem gra się fajnie w takim SWAT4 jest się nie do pokonania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Land of the Dead: Road to Fiddler's Green tez byl multi, coopy i kupy :P ale przypominal on odmozdzacza w stylu queka.

 

hmm uwazasz ze quake to odmozdzacz? na sp czy mp?

 

a ta gierka zapowiada sie fajnie, te trupy wbijaja jak w 28 dni pozniej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zapowiada się świetnie, czekam na nią w sumie od pierwszego info.

I biegające zombie wreszcie będą stanowić jakieś wyzwanie ;>

Dobrze że mam ekipę która kocha gierki na coopi'e;]]]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będą chcieli za to max 20$$ to nie ma problemu :)

na trailerze niektóre momenty przypominają film ''28 tygodni później'' ( 2007 )... lub ''28 dni później'' ( 2002 )

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak będą chcieli za to max 20$$ to nie ma problemu :)

na trailerze niektóre momenty przypominają film ''28 tygodni później'' ( 2007 )... lub ''28 dni później'' ( 2002 )

tez mi sie od razu skojarzylo, nie moge sie doczekac.

ps. GORE wyglada swietnie i soczyscie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie super ale :

1. Postać za szybko się porusza

2. Po co ten celownik ? Oczekuje rozgrywki dosyć realistycznej i strasznej a nie rasowego fps kto szybciej (fajnie by bylo gdyby był tryb arcade i survival

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to chyba nigdy nie miał być realistyczny survival horror raczej właśnie arcade, a właściwie coop arcade survival horror.

Zombiaki trochę za szybkie, ale jakby były wolne to żadna walka po prostu lekka i przyjemna eksterminacja, a tak trzeba się będzie napracować. Przy takim tempie biegania zombiaków nie wyobrażam sobie grania na padzie (w końcu ma być też na konsole) nawet z auto-aim'em (zresztą co to za przyjemność grać auto-aim'em).

Co do koncepcji gry jest OK, ale to wszystko też zależy od wielkości mapek, osobiście oczekuje, że mapki będą dosyć duże tak żeby wyzwanie było dostać się z punktu A do punktu B i żeby to nie był mega sprint na 2 minuty. Mapki w stylu przeżyj 20 minut nie zbyt mnie interesują bo co to za przyjemność stać w miejscu przez jakiś czas i ostrzeliwać zombiaki.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koncepcja fajna, ale jeśli będzie kosztować więcej niż $25 to odpuszczam. Developerzy przyznają, że gra jest krótka, zasłaniając się tzw AI Director który rozmieszcza zombie tak, by za każdym razem rozgrywka była inna. Podobno o wszystkim ma decydować styl gry całego teamu, ale założę się że w praktyce to będzie zwykły random.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2. Po co ten celownik ? Oczekuje rozgrywki dosyć realistycznej i strasznej a nie rasowego fps kto szybciej (fajnie by bylo gdyby był tryb arcade i survival

Oczekujesz realistycznego strzelania to naspeedowanych zombie? ;-) Przeciez widac, ze to arcade. Ale jak koniecznie chcesz bez celownika to jestem pewien ze w konsoli bedzie mozna go wylaczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

40$ za tego typu grę to raczej trochę za dużo, do tego dojdzie jeszcze VAT i mamy prawie 100zł

 

ps

ten Twój awatar chyba trochę za brutalny [;

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tą grę i tak kupuję bez względu na cenę ;) mamy już 4 ludzi i będziemy tak przechodzić singla, single jest co-op

 

Trybów multi też troche będzie, a znając Valve jak zamówisz L4D dostaniesz coś jeszcze, kto wie może w tajemnicy robią Portal 2? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...