Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/02/18 in all areas

 1. 1 point
  Mam od kilku miesiecy i na poczatku co mnie zdziwilo negatywnie to brak wskazania poziomu baterii w procentach (podobno telefony z notchem tak maja). Trzeba bylo sciagnac jakias apke do pierdzenia i juz jest. Inna apka ukrywa notcha, jak komus przeszkadza. Ogolnie jak dla mnie moze byc, chociaz zona ma 4 prime z nakladka i pewne rzeczy sa ok (jakies tam czyszczenie systemu itp) i tutaj tego nie ma (moze jest nawet sie nie zaglebialem). Najlepsza w tej patelni jest bateria, u siebie (a nie uzywam tel. czesto) to tak 3-4 dni. Wyslane z twojej sokowirowki dlatego brak polskich znakow
 2. 1 point
  Obejrzałeś filmik liptona? Zestaw AMD wcale nie jest lipny.Wiele zależy od gier w które grasz.
 3. 1 point
  A po co Ci RGB na pamięciach. Bedziesz zaglądał do kompa co chwila czy jak. RAM kupuje się jak najbardziej opłacalny, a wygląd to drugorzędna sprawa i tyle. 3000 mhz wystarczy w zupełności, ale jak cenowo 3400/3600 będzie ok to warto brać szybsze. Sporo daje w niektórych grach. Dlatego lepiej zrezygnować z głupiego podświetlenia na rzecz większej wydajności. Ale to Twoja sprawa i twoje gusta. Za 630 zł masz 2x8GB 3400 Patrioty w Morele, które polecił Tesel. I takie bym brał.
 4. 1 point
  Ale to również czysty Android. Autorowi podoba się MIUI. W Mi A1 dodatkowo proporcje ekranu są standardowe, myślę że tutaj już warto iść w przekątną 18:9, bo jest o wiele wygodniejsza przy codziennym użytkowaniu. Więc jeśli nakładka nie jest konieczna to lepiej iść w kierunku Mi A2 Lite.
 5. 1 point
  Xiaomi Mi A1 4/32 w tej cenie do kupienia.
 6. 1 point
  Nie ma wielkiego wyboru w tych małych smartfonach, nawet poza marką Xiaomi. Jest Redmi 6 bez Pro, ale to Mediatek. Najsensowniejszy w tej kwocie jest Redmi Note 5, wersja 3/32, lub 100 zł drożej 4/64, ale jest 9 mm wyższy i 4 mm szerszy od Mi A2 Lite, a to już pewnie za duży przeskok.
 7. 1 point
  Ale on jest bez nakładki, czysty android, z nakładka to 6 pro.
 8. 1 point
  Bo w naszej dystrybucji to jest Mi 2 Lite
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00

Aktualności

Artykuły×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.