Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 09/17/19 in all areas

 1. 2 points
  Wiem, że może temat nie za bardzo związany z konkretną grą, ale w sumie inicjatywą z nimi związaną. I w sumie nie tylko z nimi ale również z nami użytkownikami. Ostatnio zgarnąłem zaproszenie do bety GOG 2.0 i postanowiłem podzielić się rozwiązaniem CDProject - czyli połączeniu wszystkich platform cyfrowej dystrybucji w jednej aplikacji. Najpierw główne okno aplikacji, gdzie w czytelny sposób otrzymujemy listę ostatnio uruchamianych tytułów, najczęściej ogrywane przez znajomych tytuły oraz wykresy z liczbą gier z poszczególnych platform, ilością zdobytych osiągnięć czy łącznym czasem gry. Dane można wyświetlać dla okresów takich jak miesiąc, tydzień czy dzień. Jedynie osiągnięcia i dodane gry są liczone wg. podpięcia konta a nie rzeczywistego czasu zakupu na innej platformie. Nieco niżej lista ostatnio dodanych gier wraz z 5 gwiazdkową skalą do oceny oraz info z jakiej platformy pochodzi dana gra. Po lewej stronie mamy zakładki grupujące nasze gry wg. platform + jedną zakładkę z listą wszystkich gier w jednym miejscu. Co najciekawsze działa sortowanie po platformach, gatunkach jak i dostępności na poszczególne systemy operacyjne (Windows, Mac, Linux). Po lewej mamy również zakładkę Aktywność, która grupuje nasze aktywności z podpiętych platform. Chyba nie ma co tutaj więcej dodawać. Aktualnie nie działa obsługa kontaktów z innych platform (a przynajmniej tych co korzystam). A teraz to co najważniejsze... Podpinanie innych platform. W ustawieniach mamy listę wspieranych platform. Po kliknięciu "Połącz" pobrany zostaje najprawdopodobniej launcher danej platformy (nie testowałem jeszcze uruchamiania gier, więc jest to do sprawdzenia, a wnioskuje tak po innej zakładce z ustawień, gdzie mamy opcją ubijania konkurencyjnych launcherów po skończeniu grania). Następnie okienko z informacją o wspieranych czynnościach dla danej platformy i po akceptacji okienko logowania do wybranej platformy (przykład uplay poniżej). Podsumowanie Instalacja gier ze steam działa bardzo dobrze (wyskakuje steam-owe okienko z wyborem miejsca do zapisu). Wygląda na to, że platforma ma problem albo po prostu nie wykrywa zainstalowanych klientów, a ściąga jakieś własne paczki z nimi. Jedynie nie udało mi się podpiąć do konta PS Store (wyrzuca komunikat o time out-e). Nie wiem jak będzie wyglądał zakup gier z nie-GOGowych platform, ale obawiam się, że skończy się obowiązkiem uruchamiana pozostałych platform i zakup bezpośrednio w nich (bo i po co GOG miał by sam pod sobą kopać dołki). Od siebie powiem, że wygląda to obiecująco i mocno kibicuje CDProjektowi aby się im to udało :) edit: Potwierdzam, GOG startuje inne launchery przy starcie gry spoza swojej platformy. Także całość opiera się na wrapperach do launcherów konkurencji :D Opcje z ubijaniem launcherów po zamknięciu gry z zewnętrznej platformy jest aktualnie niedostępne.
 2. 1 point
  Nie ma sensu brać ssd o takiej pojemności, lepiej od razu brać 240-256 GB albo nawet 480-512 GB np. Crucial Mx500 czy słabszy bx500, gtx650ti nowej nie kupisz, zresztą wydawanie 450 zł na zabytkową kartę to wywalanie kasy w błoto, te karty na allegro chodzą po 150+ zł Wysłane z mojego FIG-LX1 przy użyciu Tapatalka
 3. 1 point
  Ryzen 3600+msi gaming b450 max lub Gigabyte aorus b450 do tego 16 GB RAM np balistix sport lt może być 3000 koniecznie z końcówką kodu produktu aes Wysłane z mojego EML-L29 przy użyciu Tapatalka
 4. -1 points
  Nie słyszałem o takich
 5. -2 points
 6. -2 points
  Miałem problem z monitorem w moim biurze. Dział IT próbował coś zrobić, ale potem właśnie kupili nowy
 7. -2 points
  Teraz dzieci uczą się gadżetów szybciej niż uczą się mówić. To właśnie oznacza wiek technologii. Mój syn też lubi grać na tablecie. Jest to szczególnie przydatne podczas jazdy samochodem. Zamówiłem Prestigio PMP7070C MultiPad na https://allmega.pl/ipad/. Spójrz na całą gamę dużych modeli, a ceny są różne.
 8. -3 points
  Kava jest idealna dla osób, które mają problemy ze stresem. Uspokaja, łagodzi nerwy, a przy tym nie uzależnia.
 9. -3 points
  nie dostałeś wody na monitor? Ile lat ma monitor?
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00

Aktualności

Artykuły×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.