widze topic zaczol troche przymierac :blink:
wkoncu przesiadlem sie na dfi nf4 to moge powiedziec jak sie ram kreci, na nf2 dfi tylko 210 i to tez nie do konca stable bylo...
ciezko na poczatku szlo, glownie przez bios:
-na standardowym biosie komp dzialal 2 min :P
-xcell2 -> fsb 244 jako tako, cl1.5 moglem zapomniec
-510 fix -> polecil mi go matiz, kupa wielka, ale lepiej jak na xcell2, do 245 1.5 w dualu latal, single troche lepiej
-623-2 -> zbawienie :D
przy takich timingach (wsumie to nie pamietam czy to byly takie, ale raczej tak :P
no a na koniec, max stable przy troche gorszych alfach
jak ktos ma jeszcze jakies pomysly zeby bylo lepiej, jestem otwarty na propozycje :)