Skocz do zawartości

ryba

Stały użytkownik
  • Postów

    5613
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez ryba

  1. dobra to mozecie mnie dopisac, + 2 sztuki
  2. http://www.thecoolest.zerobrains.com/forum...wtopic.php?t=83 tutaj jest programy ktory pokazuje max tcase, ponoc im wieksze tym proc lepiej sie kreci
  3. wstal na 5 ghz na def vcore, kurde stary jestes lepszym oc'erem odemnie :lol:
  4. filtr lepiej miec za kazdym razem nowy, no chyba ze prezerwatywy tez 2 razy uzywacie :P
  5. kontroler pamieci jest w chipsecie a nie w procku, tutaj nie ma to znaczenia i bedzie dzialac raczej def ma 133 procek bedzie dzialal na fsb 133, i tak samo pamieci (mowa o trybie synchro, czy tam defeult) a pamiec moze smigac 266, wiec o polowe wolniej, sa taktowania rzeczywiste a nie efektywne
  6. kiedys chcialem kupic tanio, wydajnie i ladnie,....ale sam zrobilem :)
  7. oc'erzy pelna geba i mieli karte na pci :P szkoda ze tak szybko sie wylogowales, moglibysmy jeszcze pokonwersowac troche
  8. np do mnie, czy do innych osob co maja odpowiednie chlodzonka zeby takim sprzetem sie zaopiekowac
  9. jak arche takie fajne i mile to moze wkoncu ktos podesle opka do mnie na fc :P moge nawet pojechac i odac go osobiscie w zielonej, ale zapewne zbyt szybko sie rozchodza zebym dostal na weekend chociaz jednego na tym screenie widac w 100 % ze napewno jest to wasz sprzet, rownie dobrze mozna dorwac niepodpisana fotke w necie....
  10. ciii devilek daj chlopakowi jeszcze chwile pomarzyc, pewnie mu sie 5 z 2 pomylila na numerycznej
  11. ciesze sie ze wam sie podoba, trzeba zrobic wycieczke po nowym roku po wiecej freekowego sprzetu :P
  12. czyli nie jestes klasyfikowany do rankignu :P pozatym pisalem ze to byl maksymalny gniot i male vcore...
  13. ryba

    Nowy Blok Mcs!

    grubosc dna tak, grubosc fina nie, 0.5mm i koniec :)
  14. ryba

    Nowy Blok Mcs!

    to nie moje bloki wiec nie wiem, pozatym wydajnosc jest w 99% inna niz px, zobacz ze finy sa inne
  15. ryba

    Nowy Blok Mcs!

    ma tyle samo, policz sobie
  16. no raczej 623, jak okazal sie objawieniem dla mnie, czytaj uwazniej
  17. ryba

    Nowy Blok Mcs!

    moze pozostawimy to bez komentarza :) co on bedzie robil to jego sprawa... a ten lol o ktorym piszesz, odzywal sie do mnie jak nie wiem do kogo, ja nie jestem jego kolega z przedszkola zeby mogl tak pisac (nie zebym sie wywyzszal, ale jakies zachowania obowiazuja) a stwierdzil ze nie ma blokow bo nie mam dla niego kroccy nk12... nc
  18. ryba

    Nowy Blok Mcs!

    ty to powiedziales, ja siedzialem cicho :P 99tomcat - bloki sa, jak ktos chce to sobie kupi, mam sie rzucac jak kyniek ?
  19. ryba

    Nowy Blok Mcs!

    wirtualny ? :mur: a co mam w sigu ? pewnie w x3m
  20. tak, przecie napisalem ze 623 to zbawienie dla mnie :D
  21. ryba

    Nowy Blok Mcs!

    znasz dokladne wymiary, grubosc dna, miales go na testach ze wiesz ze bedzie wydajniejszy od reszty ?
  22. widze topic zaczol troche przymierac :blink: wkoncu przesiadlem sie na dfi nf4 to moge powiedziec jak sie ram kreci, na nf2 dfi tylko 210 i to tez nie do konca stable bylo... ciezko na poczatku szlo, glownie przez bios: -na standardowym biosie komp dzialal 2 min :P -xcell2 -> fsb 244 jako tako, cl1.5 moglem zapomniec -510 fix -> polecil mi go matiz, kupa wielka, ale lepiej jak na xcell2, do 245 1.5 w dualu latal, single troche lepiej -623-2 -> zbawienie :D przy takich timingach (wsumie to nie pamietam czy to byly takie, ale raczej tak :P no a na koniec, max stable przy troche gorszych alfach jak ktos ma jeszcze jakies pomysly zeby bylo lepiej, jestem otwarty na propozycje :)
  23. to jest takie cos, ze podlacza sie pod 220 i sie przewod otwiera (zasysa olej) jak sie odlaczy to olej znowu sie gromadzi heh jak ja juz czyms sie chwale to przewaznie mam za free :P
  24. sory wielkie, zle jest, bo nie pisalem tego od nowa tylko wklejalem tam gdzie trzeba odpowiednie info :P pozatym tak jak jest w sigu, zabieram sie za kaskade, juz nawet dorwalem fajny bajerek do separatora oleju B) http://rybamcz.boo.pl/zdjecia/fc/kaskada/1.jpg fajny bajer wkoncu nie bedzie trzeba krecic, zeby odlej splywal do kompresora
  25. jak dasz za krotka ssaca to zimne opary wleca tobie do kompresora, przez to mozna zrobic U-benda, dolozyc wymiennik ciepla zeby ochlodzic ciecz przed rozprezeniem, albo dac wiecej ssacej
×
×
  • Dodaj nową pozycję...