no to tak, polecial dzisiaj box i oem opteron144:
box - 2800 1.48v (cpuz/itg sg) prime stable
oem nawet 2800 na 1.4v nie chcial leciec, zauwazylem duzo wyzsze temp na nim niz na innych prockach, wiec wniosek taki ze czapka krzywa, ale nie bede poprawial
obie sztuki maja tcase 57 jakby ktos chcial wiedziec, no i chlodzone moim wc, temp otoczenia ok 25 stopni, nie moglem otwierac okna, bo jestem chory na zatoki i nie chcialem sie bardziej dobijac
aha no i jeszcze sie pochwale 3700+ san diego......
tylko 3ghz 1.5v prime stable :blink: wc jak wyzej, temp w stresie to 38 stopni, spi 16m moglem przeliczyc na 1.456v wiec nie jest zle, biorac pod uwage ze myrddin669 lecial na bardzo niskich temp pomimo ac i stad na roznica, jutro czas na fc, moze bachusa i brqt sie przegoni w spi :lol: