Skocz do zawartości

ryba

Stały użytkownik
  • Postów

    5613
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez ryba

  1. ryba

    GeForce 6800 / GT / Ultra

    no to teraz jest big problem, przyszla dzisiaj do mnie wkoncu plyta z serwisu po 3 tygodniach, podlaczam karte i nic !! monitor nie startuje wogole, wiatraczej sie odpala i zaraz sie zatrzymuje, gdy wylacze kompa to znow wiatraczek rusza i sie zatrzymuje, co jest wogole :/ karte mam 3 tygodnie i byla tylko raz w kompie dla sprawdzenia, a teraz nie rusza ;(
  2. ryba

    GeForce 6800 / GT / Ultra

    juz dlugo nad tym myslalem, ale brak mozliwosci wsadzenia mojej karty od 3 tygodni do kompa (mam ja 3 tydzien i chodzila tylko u kolegi godzine :( ) zakladam panaflo 92 w/w spoosbem i sie zobaczy ile jest warte chlodzenie od winfasta, jak bedzie jeszcze malo w przygotowaniu juz jest woda :twisted:
  3. ryba

    Geforce 6800 / GT / Ultra

    a teraz pytanie z innej beczki, nie wiem czy ktos juz tutaj probowal wymienic ten maly radiator (wogole od czego on jest?) na karcie tuz obok zasilania, na cos wiekszego, albo zmienienie tego smiesznego paska poduszki termoprzewodzacej na paste (ale czy tak wogole mozna?). co by dalo jego wymiana?
  4. no dobra, TiLt a jak z przeplywem wody, lepiej jak na hydorku ?
  5. Hamil a jakiego systemu uzywasz, ja zauwazylem ze np 2000 daje duzo gorsze wyniki jak xp
  6. a tak OT to moze sie zoltki sie pomylily przy twoim modelu i dali tobie pro :P
  7. tia, Spawacz o ile on ma takiego procka ;) moze jakies wyniki z orba, albo screene czy cokolwiek :/
  8. dlatego mowie, 2500 (chyba ze to jest celek 333A :P)to nie zadna rewelka, powyzej 2900 to juz tak, prawie kazdy mobil zrobi tobie 2500-2600 wiec po co tak kozaczyc, jak bys mial tyle rok, albo poltora roku temu to moze i bym sie zachwycil twoim mizernym na te czasy rezultatem tak wogole to ostatnio coraz wiecej osob zaklada na extremalnym topici bo w normalnych dzialach(amd & intel) nikt by na nich nie zwrocil pewnie uwagi :D, a tak maja swoje 5 min ;) (bluzgania :])
  9. duzo to i moze ma Power by AMD bo ma 3 GHz :P, 2.5 Ghz to robie ja i sie niczym nie chwale bo to nie rewelka (chociaz mam zwyklego bartka i tak jest bdb)
  10. ryba

    Żółta Farba Uv

    jak pojedziesz to kup dla mnie jeszcze zielona puche :P a tak pozatym to w castoramie dostaniesz, jak bylem w gorzowie wlkp. to byla tylko czerwona (wygladala jak rozwa) i wlasnie zolta, zielonej za cholere nie znalazlem :/
  11. pewnie piracik :P nie zebym kogos tutaj o to posadzal, ale na to wyglada (jak nie to przepraszam :D) zmien bios na np, i krec recznie, timingi pamieci tez pozmieniaj (pewnie sa rozne w np i xt) heh, a potem to juz tylko vmody.... :)
  12. wc na dysk jest po to, zeby mozna go bylo bezproblemowo zamknac w cos, co wyszumi jego prace, bez wc ugotuje sie dysk, to co kolega tutaj przedstawil, moze i jest to dobry pomysl, ale imho gra nie warta swieczki :P za duzo zachodu, leprzy byl by wentylek 80 AC
  13. wogole co daje CAP mod ? bo tego nigdzie nie moglem znalesc :/
  14. ryba

    GeForce 6800 / GT / Ultra

    a no rzeczywiscie :P ale to wynika z tego ze nie chcialo mi sie pisac tylko kopiowalem, o jedna rzecz za duzo skopiowalem :P juz poprawione
  15. ryba

    GeForce 6800 / GT / Ultra

    6800le - 8 potokow, 4 vs, 300/700 ddr1 6800 - 12 potokow, 5 vs 325/700 ddr1 6800gt - 16 potokow, 6vs, 350/1000 ddr3 ( Gainwarda pamiec nawet 1200!) 6800ultra - 16 potokow, 6 vs, 400/1100 ddr3 (core czasem 425) Zdazaja sie takie rozne hybrydy, np asus 6800gt, 16 potokow, 6 vs, ale taktowania ma juz 350/700 i ddr1
  16. ryba

    X3M vs. Power X

    o ile wogole ten test bedzie :P
  17. tam jest taka piekna zworaczka na prawo od bateryjki, pod sb, po prawej od kosci biosu, nie ma mozliwosci ze nie trafisz ;)
  18. ryba

    Kolor Diody W Myszce

    Czemu, ja w swpojej IE 3.0 wymienilem z czerwonej na niebieska i all dziala pieknie, szkoda tylko ze caly spod mam czerwony bo efekt jest mizerny
  19. Mardok tak masz racje, dlatego ja se poczekam do grudna (albo trosz wczesniej, zalezy czy bedzia jakas praca na wakacje) nf3u i cos kolo 3500+, i zapupiste chlodzonka, a jak narazie musze czekac az do mnie z serwisu wroci nf2 infinity :(
  20. ktos na koncu napisal, ze maja to byc "tylko" 3 strony? to jest strasznie za malo na taki art. proponuje zeby caly art byl podzielony na jakies zagadnienia i byl np w 2 albo 3 nr, bedzie to z korzyscia dla czytelnika
  21. daj na gware jak nie uwzglednia, to wtedy je od nich zabierz, na allegro kup lakier do naprawy sciezek za dyszke i sam to napraw, operacja bardzo banalna i prawie 100% szansa ze to naprawisz
  22. popraw te byki z sondzie :P
  23. pit napisz jeszcze jakie mielismy temp jak zalozylismy coolerki na twoje uzadzenie :P to juz wogole byl odjazd totalny a niby to tylko 30W ciepla
  24. ale jednak to zawsze jakas grafika 2d chyba nie :P
  25. no albo dorobic podwieszenie nad zasilaczem i kolanka 90stopni i bylo by dobrze, czas zaczac niedlugo sie za taka pompka rozgladac
×
×
  • Dodaj nową pozycję...