Skocz do zawartości

ryba

Stały użytkownik
  • Postów

    5613
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4

Treść opublikowana przez ryba

  1. ryba

    GeForce 6800 / GT / Ultra

    karty na bank stanieja do 1500 zl, ile kosztowal gf 5900(5950) potem szybko stanial o 500 zl :)
  2. ryba

    GeForce 6800 / GT / Ultra

    oprocz tego ze ma 128MB DDR1 zamiast 256MB GDDR3, ma jeszcze nizsze taktowania pamieci - z 1000Mhz zmniejszone do 700Mhz. czyli poczekam az wszystkie gt stanieja do ok 1400 zl i kupie sobie pozadnego gt z pamieciami GDDR3 256 MB :D
  3. ryba

    Leadtek Winfast 400GT

    hmm no to wedlug mnie torszq juz za malo, szef niewyrabia, moze byc tesz ze jest felerny, proc jest krecony ? sprobuj isc z grafa kto ma kompa ktory nie dziagnie tyle pradu co twoj i zobacz jak u niego bedzie, albo sprobuj z inna zasilka
  4. ryba

    GeForce 6800 / GT / Ultra

    a ja mam pytanie odnosnie tego asusa, czy on jest rzeczywiscie bardzo dobry pod wzgledem wykonania ?? bo u innych prod. wersja gt kosztuje ~2k zl a tutaj 1400 ale ma tylko polowe pamieci, czy jest to jakas duza roznica ?
  5. wlasnie tego tematu szukalem, tesz chcialem teki projektor zbudowac ale koszt 800 zl od reki dla wiekszosci polakow to przegiecie :P wiec zostane prz crt. a co do projektu k2 to wielkie brawa za wykonanie, zamiast ilus tam 40mm wentyli daj 2 crystale 120mm z mcs.pc.pl i bedziesz zadowolony, daja naprawde wielki przeplyw powietrza
  6. pit no przyznaj sie ze wyprowadzasz swoja myszke od kompa na spacery, a na lawce w parq robisz na drutach ubranka dla swojego uriela, zeby u zimno nie bylo :P nikt sie tutaj nie bedzie smiac :D:D
  7. tak pit dobrze gadasz :P jak nastepnym razem sie spotkamy to na piwo idziemy :D:D misiu: gdybys wiedzial co pit robi i go znal to bys nie pisal tutaj takich glupot, lepiej idz sie zastanow i przemysl to co piszesz, popraw swoje bloczki zeby mialy wydajnosc porownywalna do komercyjnych blokow:) wiecej nic nie powiem :D
  8. ryba

    Deco color

    malowalem ostatnio myszke tak dla zabawy srebrnym metalikiem dekoracyjnym i sie trzyma normalnie i all ok, tylko slabo sie naklada bo zcieka szybko nawet przy powolnym malowaniu
  9. no to teraz jeszcze tylko 2005 i 2001 :P
  10. kto chce niech sie zglosi do pit202, ale ostrzegam bloczek bedzie na maxa drogi!!!!!!!
  11. ryba

    Werewolf Project

    a ty ze czego i jak zrobiles ten ogien ??
  12. ale coolviva nie chlodzi tobie memek :P
  13. p;o co tobie regulacja w tym crystalu jak on na 12V jest wydajny i nieslyszalany ?
  14. Quam jak chcesz proponowac 92(90)mm to taka propozycje daj a nie dajesz 80 :P
  15. sp94 bedzie wrecz idealne jezeli chcesz miec i cisze i wydajnosc a boisz sie wc, tylko koszt z wentylkiem jakies 200 zl :/
  16. ta pewnie to ja bede jedynie po to zeby miec wkoncu swego bt atx :P
  17. nierozumiem jednego czemu ktos usunol mojego postra ?? czyzby dlatego ze zbytnio wyrazielm swoja opinie tutaj ? powtorze sie w skrocie, a feeeeee <zygi>
  18. ryba

    Narzędzie Pracy

    po co ci odrazu dremel, pila spalinowa na poczatek wystarczy ;)
  19. ryba

    Telefon + Dzwiek z kompa?

    ale jak ty bedziesz cokolwiek rozumiec z tej rozmowy jak muza ci leci ?
  20. ryba

    Kolorowy wentylator

    czy to ma cos wspolnego z proszkiem do prania :?: jezeli wydales na to tak jak napisal kolega Nicky 30 zl to za tyle sa 2 Tracery :roll: chociaz wiadomo jak sie zrobi samemu to zabawa jest duzo lepsza z ta roznica ze ja mam 120 mm a nie 80, mam za to cichszy i wydajniejszy wentyl jak te 2 tracery
  21. ryba

    Telefon + Dzwiek z kompa?

    no co nienazekaj tylko sam to wymysl, bardzo prosto jest to zrobic, powiedz tylko jeszcze jak chcesz miec rozwiazane to ze naraz leci muzyka i gadasz przez tel, czy jak ?
  22. ryba

    Telefon + Dzwiek z kompa?

    nie wiem ja mam "troszq" lapsiejesze bo kosztowaly 5 dyszek, teraz wpadlem na pomysl jak to zrobic ale nie bardzo chce mi sie rozrysowywac :P pomysl sam prosto to zrobic
  23. dla BGA potrzeba o wiele mniejsze napiecie jak do tosp przy tych samych ustawieniach :P
  24. ryba

    Telefon + Dzwiek z kompa?

    hmm moze i by dalo rade ale teraz idem zjesc obiadek wiec na pusty zoladek nie da sie nic robic :P
  25. ryba

    Telefon + Dzwiek z kompa?

    dobra poswiecilem i moje media techy polutowalem, nawet dziala tylko musisz rozwiac ww przezemnie problem
×
×
  • Dodaj nową pozycję...