oprocz tego ze ma 128MB DDR1 zamiast 256MB GDDR3, ma jeszcze nizsze taktowania pamieci - z 1000Mhz zmniejszone do 700Mhz.
czyli poczekam az wszystkie gt stanieja do ok 1400 zl i kupie sobie pozadnego gt z pamieciami GDDR3 256 MB :D
hmm no to wedlug mnie torszq juz za malo, szef niewyrabia, moze byc tesz ze jest felerny, proc jest krecony ? sprobuj isc z grafa kto ma kompa ktory nie dziagnie tyle pradu co twoj i zobacz jak u niego bedzie, albo sprobuj z inna zasilka
a ja mam pytanie odnosnie tego asusa, czy on jest rzeczywiscie bardzo dobry pod wzgledem wykonania ?? bo u innych prod. wersja gt kosztuje ~2k zl a tutaj 1400 ale ma tylko polowe pamieci, czy jest to jakas duza roznica ?
wlasnie tego tematu szukalem, tesz chcialem teki projektor zbudowac ale koszt 800 zl od reki dla wiekszosci polakow to przegiecie :P wiec zostane prz crt.
a co do projektu k2 to wielkie brawa za wykonanie, zamiast ilus tam 40mm wentyli daj 2 crystale 120mm z mcs.pc.pl i bedziesz zadowolony, daja naprawde wielki przeplyw powietrza
pit no przyznaj sie ze wyprowadzasz swoja myszke od kompa na spacery, a na lawce w parq robisz na drutach ubranka dla swojego uriela, zeby u zimno nie bylo :P nikt sie tutaj nie bedzie smiac :D:D
tak pit dobrze gadasz :P jak nastepnym razem sie spotkamy to na piwo idziemy :D:D
misiu: gdybys wiedzial co pit robi i go znal to bys nie pisal tutaj takich glupot, lepiej idz sie zastanow i przemysl to co piszesz, popraw swoje bloczki zeby mialy wydajnosc porownywalna do komercyjnych blokow:)
wiecej nic nie powiem :D
malowalem ostatnio myszke tak dla zabawy srebrnym metalikiem dekoracyjnym i sie trzyma normalnie i all ok, tylko slabo sie naklada bo zcieka szybko nawet przy powolnym malowaniu
nierozumiem jednego czemu ktos usunol mojego postra ?? czyzby dlatego ze zbytnio wyrazielm swoja opinie tutaj ?
powtorze sie w skrocie, a feeeeee <zygi>
czy to ma cos wspolnego z proszkiem do prania :?:
jezeli wydales na to tak jak napisal kolega Nicky 30 zl to za tyle sa 2 Tracery :roll: chociaz wiadomo jak sie zrobi samemu to zabawa jest duzo lepsza
z ta roznica ze ja mam 120 mm a nie 80, mam za to cichszy i wydajniejszy wentyl jak te 2 tracery
no co nienazekaj tylko sam to wymysl, bardzo prosto jest to zrobic, powiedz tylko jeszcze jak chcesz miec rozwiazane to ze naraz leci muzyka i gadasz przez tel, czy jak ?
nie wiem ja mam "troszq" lapsiejesze bo kosztowaly 5 dyszek, teraz wpadlem na pomysl jak to zrobic ale nie bardzo chce mi sie rozrysowywac :P pomysl sam prosto to zrobic