-
Postów
5613 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
4
Treść opublikowana przez ryba
-
ale za to na powerX'a bardzo fajnie wchodzi waz 10mm :) moje wc, ktore kiedys powstanie bedzie na 8, bo nie widze potrzeby posiadania wiekszych wezy
-
wynik moze byc tylko jeden, dodalem teraz ten najnowszy robiony na 8RDA+ i bartku @ 2300, wynik dziala i jest ~5300 http://service.futuremark.com/compare?3dm05=546851 specjalnie dla was aktywuje ten gorszy robiony na ECS, roznice w wynikach sami widzcie, co daje 700 MHz wiecej na procu i wogole inny chipset w wieksze krecenie pobawie sie gdy w serwisu wroci do mnie DFI, wtedy hynie trzeba skrecic na maxa, bo fsb tez duzo pkt daje, leprze stery, system dobrze skonfigorowac, i vmody na karte, no i 2,5 GHz proc :)
-
http://service.futuremark.com/compare?3dm05=546851 sorka podkrecilem jeszcze pamieci z 1180 na 1240 i wynik od razu leprzy o 300 pkt :D System nie przeinstalowany, wczesniej byl radek 9100 i savage 4, ten ecs jest 3 plyta glowna wiec slabo bo wynik ograniczony przez system, proca i fsb
-
jak zrobilem stres testa w cs to mialem 60 fps :P ale tak to jest juz na ecs, bo niestety moje kochane dfi padlo :(, ale wyniki beda dopiero jak to wroci do mnie :)
-
ta berkut i pewnie znowu twojej zabawki nie odpala :P
-
heh to moze ja nie bede nowy i odkrywczy ale pochwale sie wynikiem :D Winfast 6800GT @ 420/1180, http://service.futuremark.com/compare?3dm05=546659 tylko baczna uwage zwroccie na mobo, proca i fsb.
-
Wszystko o --> DFI LanParty II Ultra B
ryba odpowiedział(a) na Kwiecień temat w Socket 462(A)/Slot A
u mnie winbond jak nic :D szkoda ze chyba martwy :P -
Wszystko o --> DFI LanParty II Ultra B
ryba odpowiedział(a) na Kwiecień temat w Socket 462(A)/Slot A
ehe, to tak zmienilem biosik na merlinka i co ? jajco :P plyta ladnie dzialala, pojawilo sie CPC (Mardok, w 100% tego nie bylo) pare zapisow i uruchomien kompa, i co plytka juz nigdy nie wstala, probowalem wszystkiego co ludzie tutaj poradzali, resety biosu itd, itp, nic poprostu nic, plyta chyba kaput, chyba ze ktos ma jakas inna rade? bo jak mam czekac kilka tygodni na serwis a jutro do mnie mialo przyjechac 6800gt i 2x512 Hynixow to dzisiaj jest totalna porazka :/ -
Wszystko o --> DFI LanParty II Ultra B
ryba odpowiedział(a) na Kwiecień temat w Socket 462(A)/Slot A
Witam, czy mogl by ktos napisac (albo podac linka) do najleprzych biosow pod Infinity ? Bo zmienilem bios kiedys na tic-taca i nie mam wogole opcji CPC w biosie co jest bardzo dziwne :/ a nowe pamieci bede miec juz jutro i chcial bym sie przygotowac na ich przyjscie :) -
i co mitussm, testowale to pod obciazeniem ?
-
tam jest chyba max temp. 110 czyli maxymalna temp. pracy i wiecej nie bardzo lubi ;)
-
no tak ale co w to wsadzisz? rive ->gf4mx gora, ale jak bym chcial zrobic leprza maszynka na lan party to juz nie bardzo by sie to zdalo, chyba ze bym gniazda pci wywalil bo na co one wogole sa B)
-
mi sie buda podoba, pojecie moddingu na tym forum jest mierne jednym slowem :D, a co do katownika to po co tobie takie co? p.s na obrobce miedzi sie znam, tylko powiedz mi po co mam sie meczyc zeby zrobic ladny bloczek ? od tego ma sie ludzi z cnc :P
-
pompki obiegowe inaczej dzialaja od akwariowych, i jezeli jest to 600l/h, to bedzie tyle mialo nawet z duzymi oporami, przeplyw wtedy nie bedzie spadal tak drastycznie jak w akwariowkach ze masz 1200l/h a w rzeczywistosci masz ~500 bo takie sa opory
-
no kiedys jak probowalem przewiercic p100 to przez 3 dni niczym nie dalem rady, az wkoncu proca na kowaldo i mlot 10 kilo :)
-
wiesz, ja raczej nie komentowalem, ze twoje pierwsze bloczki nadaja sie na topicu smiechu, a nie do watercoolingu :P
-
to bylo skierowane w moim kierunku, bo jezeli tak to jestem wielce urazony :angry:
-
no to ja tylko w celach informacyjnych (bo nie kazdy zaglada do dzialu sprzedam) mam do sprzedania 4 sztuki (intel,xp, 2x A64), jezeli ktos wieze w te brednie, ze to niby Thorn partaczy wysylke moze zamowic je u mnie (drozsze wersje bo to jest wersja 0.35mm a nie 0.5mm), jezeli ktos byl by chetny wystawiam aukcje na allegro.
-
kolory sa dobrane tak, aby wszystko bylo uv active, takie bylo zalozenie i zostalo spelnione, tego efektu zdjecia nie oddaja i nie sa zamieszczane. pozatym nie jestem w redakcji u thorna i nie bronie jego tylko jego dziala
-
to prosze bardzo madralo, wez plakatowki, plasteline, srobokret i zrob efekt zaciekow, rdzy i zwazenia sie farby, zobaczycie ja w realu to inaczej pogadamy
-
Wasze Najwyższe Stabilne Fsb Na Epox 8rda+
ryba odpowiedział(a) na PiPoL temat w Socket 462(A)/Slot A
w zaleznosci jakie timingi dalem to mialem stable 235 3-3-3-11, i nie do konca stabilne 240 3-4-4-11, niestety po zmianie na dfi, nawet na tych kingstonach 3.3V wrazenia nie robi wiec w planie mam d-43 zakupic -
Wszystko o --> DFI LanParty II Ultra B
ryba odpowiedział(a) na Kwiecień temat w Socket 462(A)/Slot A
podzielam twoje zdanie, mi narazie moje 2500 MHz styka, w ciagu miesiaca/dwoch planuje 6800gt a do konca roku szkolnego hynie 2x512, i to bedzie sprzet wystarczajacy w zupelnosci, szczegolnie jezeli nasze kochane DFI daje mozliwosc wysokiego fsb i duzo mozliwosci ustawienia pamieci, co sie przeklada bardzo na wydajnosc, jedyne co mnie boli to vcore 2V :( -
to moze napiszesz nam gdzie taka dostales..... ;( tez taka chcem
-
ja nie jestem zwolennikiem takich glupich pomyslow jak poprzedmowcy, btw wole takie modyfikacje ze autor posiada glowna koncepcje i wszystko tworzy na bierzaca, a nie przed rozpoczeciem prac all zaprojektuje a potem nic nie wychodzi tak jak powinno, sam nic nie projektuje tylko wymyslam na biezaco co chcem :P i to mi sie bardziej podoba
-
no no berkut to wkoncu w swoich zabawkach fc jestes pierwszy :> ?
