-
Postów
5613 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
4
Treść opublikowana przez ryba
-
nie chce mi sie swoich sluchawek rozlutowywac ale to powinno dzialac, samo w sobie jako sluchawka, ale bys musial jeszcze wymyslic jak tym sterowac, czyli kiedy odbierasz rozmowe to muza ci nie gra, chyba wszystko jasne ;)
-
kupic all gotowe to nie sztuka, troszq samodzielnosci
-
ten wentyl jest po prostu boski, po przerobieniu go na swiecacy+ pomalowanie na czarno srodka efekt zajebioza :D
-
a ja bym proponowal zrobic tak jak ja, kupic crystale i je przerobic :D zarabisty efekt
-
Liptonti: o jaki sklep ci chodzi :D ja troszq daleko od krk mieszkam, a co tej lampki to slabo wyglada, daje malo swiatla i slabo oswietla, nie wiem czemu tak na fotce wyszlo, :(
-
"lite-mod" Zasilacza Chieftec 360w Df [miniatury]
ryba odpowiedział(a) na Torwald temat w Modyfikacje
do pozadnego moda IMHO troszq temu brakoje ale przecie ty na tym nie zakonczyles chyba zabawy z ta zasilka ? -
zapodaj do tego jakas grafe z tv-outem, klawa i mycha bezprzewodowa, dajesz do salonu/pokoju gl. i kazdemu mowisz ze masz najnowoczesniejsze video :D ( i najladniejsze)
-
jak dorwiesz kaddeta mini, po lekkiej przerobce zmiesci ci sie w zatoce 5"25' wiec do pracy :D i na zakupy
-
Do wszystkich robiacych FC - przewod elastyczny
ryba odpowiedział(a) na berkut temat w Chłodzenie Wodne
hehe no to cena ladna :D ja nie za bardzo interesoje sie fc, to berkut ile tego trzeba na jeden uklad ? -
ac silencer, pozatym nie ten dzial, a jak chcesz sie bawic w extrime to bez vmodow sie nie obejdziesz niestety
-
http://members.lycos.co.uk/rybamcz/komp/HPIM1924.JPG http://members.lycos.co.uk/rybamcz/komp/HPIM1925.JPG http://members.lycos.co.uk/rybamcz/komp/HPIM1926.JPG efekt moze na zdjeciu fajny ale na zywo juz tak fajnie nie wyglada :(
-
juz byl taki pomysl na tym forum, koles ciol to wiertarka+wyzynarka+pilnik, dzialczy piknie ponoc, do tego jakies podkladki w meblowym kup i masz podkladke
-
ee a ja sie zapytam jaki dzial czy jak to tam sie zwie w tym tesco to se do gorzowa po to podskocze :D
-
P4P800-Edlx +droopmod +Vmemmod tylko 3,824GHz (prescott3.0).
ryba odpowiedział(a) na =Fishman= temat w Ekstremalne Podkręcanie
niech to nawet bedzie antec ale juz malo W na ten caly konfig -
to tak lepiej bedzie kupic 6800le bo bedzie miec 256 bitow na pamieciach, a 6600 jedynie 128, obydwa modele po 8 potokow, ale 6600 bedzie robione w technologi 11nm a 6800 dalej 13nm. Teraz odnoscie 6600: 6600 - rdzen ma byc taktowany 300MHz, o pamieci nic nie znalazlem, rodzas tsop, 6600 gt - rdzen/pamiec 500/500 (1000 ddr), rodzaj bedzie BGA,NVIDIA SLI multi-GPU. Sprzedaz zacznie sie na poczatku wrzesnia cena, ok 200$, narazie bedzie to pci-e dopiero potem bedzie dostepna wersja pod agp
-
zerknij do tematu no name projekt czy jakos tak, tam jest bardzo pieknie pokazane jak zrobic all, przerobka obudowy imho fajna, i wedlug mnie nie jest to standart, ale i to nie jest orac2 czy hl2:) ale powodzenia w dalszym modowaniu
-
pewnie powie jutro wieczorem dopiero bo jak powie teraz to pol forum jedzie na dziwnow dzis :P [joke]
-
zlot chyba dzis sie zaczyna( a raczej na pewno :P) berkut a ty czemu nie pojechales co ?? :> ale sluchy do mnie doszly ze w gdansku na zjezdzie byles :)
-
P4P800-Edlx +droopmod +Vmemmod tylko 3,824GHz (prescott3.0).
ryba odpowiedział(a) na =Fishman= temat w Ekstremalne Podkręcanie
ja bym nie mial zaufania do tego modecoma, ile za niego dales ?? bylo juz lepiej kupic chiefteca za ok 210 zl i by ci lepiej chodzic -
to inna gadka :D mogę powiedzieć że na 100% zobaczycie różnice jeżeli zrobię resztę bo srebrny kolor w budzie ładnie pasuje ponieważ odbija promienie UV a po drugie pasuje do innych rzeczy. Dodam jeszcze że buda jest odkryta teraz brak boku z oknem a to juz duży minus jest dla wizerunku sami zobaczcie o co mi chodzi **FOTKI** jak narazie to tylko wirtualne myśli ale i tak będą bardzo podobne w rzeczywistośći Thorn wybacz...ale czy ty nie masz krzty godnosci..no offence, ale pomysl...najpierw rzucasz sie, juz nigdy na tweaku nie pokazesz zdjec, tu sa same debile itd...A po jakims czasie sam do tych "debili" przychodzisz i zamieszczasz jednak te fotki...i jeszcze cieszysz sie jak male dziecko "to inna gadka :D "...rozesmiany, zadowlony itd... i zeby nie bylo!! nie mam nic przeciwko zamieszczaj zdjecia na tweaku...tylko w tym momencie przypomina mi sie powiedzonko "przyszla koza do woza" :) a co do moda...tamte 2 poprzednie gdybys dokonczyl bylyby naprawde super..a ten?? lepszy standard...innowacyjne(jesli mozna tak powiedziec), ponadprzecietne jest malowanie na lusterko...bo pomalowanie kondziorkow itd. UV jest niczym specjalnym lukk i dlatego ja dalem fotki a nie thorn bo powiedzial ze nie da to nie dal, a wy dalej sie do niego plujecie ze to on daje, jeszcze ja tu zyje nie :D
-
moze i ja nie mam 5900 xt ale sledze ten caly watek i jedna sugestia do cracko, zmien fsb bo te 133 torszq bije po oczach az stach :P
-
srodek juz byl malowany na srebrno przed po [/img]
-
jako rzecznik thorna na tym forum to powiem ze wc bedzie dopiero jak bedzie koniec moda, nie wiem czy chcialo by ci sie chaos sciagac i zakladac wc jak co chwile musisz all wyciagac z obudowy :P
